Plachtařský pohár Vysočiny 2017

Havlíčkův Brod, Česká republika,   22. července 2017 – 30. července 2017

Neoficiálně výsledky pro Klub v úloze 4 (29. července 2017)

Traťové body:003 VBT3 BEZDEKOV - 269 N.M.MORAVE - 140 CHOUSTNIK - 272 NEDVEDIC - 001 HAVLICKUV BROD
Vzdálenost v úloze: 301,96 km
Informace k úloze:Maximum Points: 1000, Day factor = 1,000 ; N = 43, n1 = 40, n2 = 27
# OP Soutěžící Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. 1 IF
Vaclav Marel
Jaromer Std. Cirrus 98.6 13:22:33 16:31:25 3:08:52 95,93 km/h 301,96 km 1 000
2. MA
Petr Hofman
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 13:18:53 16:31:13 3:12:20 94,20 km/h 301,96 km 986
3. 10 RI
Michal Kodousek
Jaromer LS-3 15m 104.4 13:27:43 16:29:36 3:01:53 99,61 km/h 301,96 km 976
3. IMI
Jindrich Svorc
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:18:52 16:31:25 3:12:33 94,09 km/h 301,96 km 976
5. 5 CI
Hana Treslova
Rana Std. Cirrus 98.6 13:19:01 16:39:44 3:20:43 90,26 km/h 301,96 km 926
6. 3 LW
Jiri Fousek
Rana Std. Cirrus 98.6 13:18:47 16:42:14 3:23:27 89,05 km/h 301,96 km 910
7. BW
Vojtech Hajek
Mlada Boleslav Std. Cirrus 98.6 13:19:35 16:53:24 3:33:49 84,73 km/h 301,96 km 853
7. 1 BA4
Josef Kolman
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 12:58:58 16:34:27 3:35:29 84,08 km/h 301,96 km 853
9. 13 CL
Petr Lonsky
Touzim LS-1d 98.3 13:06:37 16:42:36 3:35:59 83,88 km/h 301,96 km 846
10. 7 NK
Rene Hudak
Kunovice Std. Cirrus 98.9 13:00:31 16:35:38 3:35:07 84,22 km/h 301,96 km 843
10. 1 LF
Jan Hruska
Tabor ASW-15B 97.9 13:02:50 16:40:09 3:37:19 83,37 km/h 301,96 km 843
12. 11 AM
Ota Vavrin
Vysoké Mýto ASW-15B 97.9 13:06:51 16:48:01 3:41:10 81,92 km/h 301,96 km 824
13. 5 PIF
Libor Bednarik
Kunovice Std. Cirrus 98.6 13:00:32 16:40:22 3:39:50 82,41 km/h 301,96 km 823
14. 7 HE
Martin Svarc
Olomouc DG-100 99.1 12:59:05 16:38:19 3:39:14 82,64 km/h 301,96 km 821
15. 3 WTF
Tomas Ptacovsky
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 13:02:44 16:40:11 3:37:27 83,32 km/h 301,96 km 818
16. 1 78
Jaromir Pauer
Hosin DG-100 99.1 13:11:36 16:53:50 3:42:14 81,52 km/h 301,96 km 806
17. 2 LH
Matous Schmidt
Praha-Letnany Discus b 104.6 13:02:59 16:34:06 3:31:07 85,82 km/h 301,96 km 803
18. 2 JA
David Vrchota
Jaromer Discus b 104.6 13:27:53 17:03:10 3:35:17 84,16 km/h 301,96 km 783
19. 15 M
Radoslav Zima
Breclav DG-100 Club 97.5 12:57:12 16:51:57 3:54:45 77,18 km/h 301,96 km 766
20. 6 IHD
Jan Zezula
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 13:05:17 17:08:34 4:03:17 74,47 km/h 301,96 km 704
20. 2 FK
Jakub Kohn
Prostejvo ASW-15B 97.9 13:05:33 17:14:26 4:08:53 72,79 km/h 301,96 km 704
22. 9 RCE
Pavel Liska
Roudnice nad Labem ASW-19B 100.2 13:04:19 17:10:01 4:05:42 73,74 km/h 301,96 km 694
23. 11 TOM
Tom Hulmak
Hosin G-102 Astir CS 95.3 13:12:06 17:30:53 4:18:47 70,01 km/h 301,96 km 692
24. 3 YZ
Yvona Vyhnankova
Olomouc ASW-15 96.9 13:06:42 17:22:19 4:15:37 70,88 km/h 301,96 km 688
25. 5 44
Ondrej Blaha
Praha-Letnany VT-116 Orlik 2 81.2 12:56:28 18:05:20 5:08:52 58,66 km/h 301,96 km 677
26. 12 BS
Jiri Vavrina
Kyjov LS-1f 100.1 12:57:30 17:09:13 4:11:43 71,98 km/h 301,96 km 672
27. 5 HH
Miloslav Hulmak
Hosin ASW-15B 97.9 13:11:59 17:42:14 4:30:15 67,04 km/h 301,96 km 628
28. 3 OK
Libor Danhel
Kunovice Std. Cirrus 98.6 13:00:18 17:45:25 4:45:07 63,54 km/h 301,96 km 581
28. 9 T
Ales Holoubek
Jicin ASW-15B 97.9 13:07:08 18:04:33 4:57:25 60,92 km/h 301,96 km 581
30. 3 46
Milan Svoboda
Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 81.2 13:12:57 290,69 km 560
31. 18 BV
Petr Vodicka
Jaromer Janus b 102.7 13:27:41 299,91 km 457
32. 4 OREL
Ivan Kuzelka
VT-116 Orlik 2 81.2 13:12:49 211,25 km 407
33. 10 WY
Vilem Riha
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:00:50 226,47 km 359
34. 1 AK
Lukas Kotek
Frydlant nad Ostravici DG-200 15m 105 13:07:15 208,39 km 310
35. 3 L8
Milos Hrabe
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:07:58 188,75 km 299
36. 10 FP
Lubomir Papezik
Holesov LS-4 102.1 13:13:17 188,81 km 289
37. 3 ER
Radek Jaksa
Prostejov Std. Cirrus 98.6 13:03:14 167,71 km 266
38. 4 AI
Vaclav Petru
Praha-Letnany TST-3 Alpin TM 82.5 13:11:41 133,61 km 253
39. 8 UB
Jan Zahradka
Hodkovice Std. Cirrus 98.6 13:02:43 131,15 km 208
39. 5 2Y
Filip Vita
Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 13:06:29 125,51 km 208
41. 11 EK
Radoslav Pur
Hosin DG-200m 15m 105 12:57:16 116,84 km 174
42. 1 77
Pavel Laznicka
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:24:17 101,65 km 161
43. 3 BH
Petr Brezina
Frydlant nad Ostravici G-102 Astir CS 95.3 13:27:54 90,47 km 148
DNF 1 BO
Jiri Holcman
Hosin ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNF 10 94
Tomas Hlavacek
Kolin VSO-10 95.1 0,00 km 0
DNF 28 JJ
Martin Urner
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF 1 TS
Vaclav Zak
GAC Benesov Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF = Neletěl
BO - DNF
94 - DNF
JJ - DNF
TS - DNF