63. Majstrovstvá Slovenska v bezmotorovom lietaní 2020

Male Bielice, Slovensko,   5. července 2020 – 18. července 2020

Oficiální výsledky pro Kombinovana treida v úloze 4 (8. července 2020)

Traťové body:228VELUHERCE - 192SOCOVCE - 062CHOTIN - 008BATOVCE - 154PATINCE - 001PARTIZANSKE
Vzdálenost v úloze: 203,17 km  /  633,54 km  (415,79 km)
Čas na trati: 2:30:00
Informace k úloze:Maximum Points: 678 ; Day factor = 1,000, Completion factor = 1,000 ; Start time interval = 0min
# OP Soutěžící Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. JB Roman Mracek AK TRNAVA LS8-18 116.1 14:28:04 17:05:35 2:37:31 105,04 km/h 275,75 km 678
2. 3 CÁR Jakubcak & SULIROVA SGC MARTIN Arcus M 117.1 14:27:36 16:59:21 2:31:45 97,81 km/h 247,38 km 603
3. 2 AE Eduard Niko Aeroclub Prievidza Discus 2ct 116.3 14:30:44 17:00:06 2:29:22 96,99 km/h 242,46 km 601
4. AL Tomas Bobok Prievidza Discus 2ct 116.3 14:30:47 16:59:14 2:28:27 93,28 km/h 233,19 km 567
5. 1 LB Lukas Benedikt AK Trnava Ventus 3 fes 120.5 14:42:01 17:21:18 2:39:17 94,74 km/h 251,51 km 550
6. 1 DJ Jan Divok AK SPISKA NOVA VES Discus 2cT 116.3 14:24:39 17:02:40 2:38:01 90,95 km/h 239,54 km 545
7. 1 EF Gabriela Belakova AK PRIEVIDZA Discus 2cT 116.3 14:33:26 17:10:21 2:36:55 88,35 km/h 231,07 km 521
8. 1 TA3 Kollar & KROMKA AK POPRAD Arcus M 117.1 14:32:53 17:12:39 2:39:46 87,86 km/h 233,95 km 511
9. MJ1 Milan Lojdl AK MARTIN VENTUS 2cxT 120.3 14:36:55 17:05:37 2:28:42 89,93 km/h 224,84 km 508
10. FR Pavol Cerny SGC Martin Ventus 2CxT 120.3 14:42:10 17:52:00 3:09:50 88,81 km/h 280,97 km 498
11. PA Peter Abonyi AK RUZOMBEROK Ventus C; 17,6m 117.3 14:32:36 17:03:15 2:30:39 82,06 km/h 206,04 km 456
12. 1 LD Lubomir Doupal LKKM VENTUS 2cxT 120.3 14:26:41 17:09:52 2:43:11 80,52 km/h 218,98 km 423
13. 1 TI Aldo Cernezzi Varese DG800B 117.6 14:40:06 17:54:31 3:14:25 75,52 km/h 244,70 km 394
14. 1 3 Vladimir Foltin AK NITRA JS3 18m 122.7 14:46:47 260,47 km 314
15. ZF Petr Krejcirik Hranice JS 1 Revelation 121.6 14:45:35 216,61 km 264
16. 3 2X Skrabalek & Simoncic AK BRATISLAVA Duo Discus 111.5 14:26:38 189,52 km 252
17. 2 JH Benedikt Laho AK TRNAVA Discus 2ct 116.3 14:32:18 167,86 km 214
18. 3 NIT Hupka & HOLAK AK NITRA DG-1000T 109.4 15:05:54 102,50 km 139
DNF 1 9E Peter Pokorny AK BRATISLAVA ASG29E 113 0,00 km 0
DNF 1 IGC Petr Hotovy AK CESKA LIPA JS1 B TJ 122.7 0,00 km 0
DNF = Neletěl