Bezirksmeisterschaften Weser-Ems 2019

Achmer, Německo,   24. května 2019 – 2. června 2019

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
MC Rolf Baumann LSV Lingen Ventus 2cT/18m Gemischte Klasse 118
HO Heinrich-Geert Peters Luftsportring Grenzland e.V. Nordhorn ASH 25M Gemischte Klasse 122
M2 Holger Wehlage SFC Melle - Grönegau e.V. Arcus M Gemischte Klasse 114
2D Paul Seidel Osnabrücker Verein für Luftfahrt e.V. Duo Discus Gemischte Klasse 110
IOO Braun Lukas Luftsportring Grenzland e.V. Nordhorn Duo Discus Gemischte Klasse 110
P5 Richard Lizenberg LSV Cloppenburg DG 500M 22m Gemischte Klasse 110
CT Gerd Lindenschmidt LSV Lingen Duo Discus T Gemischte Klasse 110
HI Andreas Wiecker Luftsportverein Quakenbrück e.V. Nimbus 3T/24.5m Gemischte Klasse 121
HL Thomas von der Linde LSV Lingen ASW 22BLE Gemischte Klasse 124
DW Christoph Talle LSV Lingen DG 600M Gemischte Klasse 110
Z3 Mathias Rödel SFC Melle - Grönegau e.V. Discus bT WL Gemischte Klasse 0
8Z Frank Meyer Osnabrücker Verein für Luftfahrt e.V. LS 8 Gemischte Klasse 108
FR Kersten Leier Luftfahrtverein Wildeshausen-Ahlhorn e.V. LS 3a Gemischte Klasse 107
30 Mario Hölscher Luftsportverein Papenburg Hümmling e.V. Mosquito Gemischte Klasse 107
P1 Arnold Harms-Zumbrägel LSV Cloppenburg ASW 20 WL Gemischte Klasse 0
MH Martin Emke Luftfahrtverein Wildeshausen-Ahlhorn e.V. ASW 24E WL Gemischte Klasse 107
D2 Diana Condoros Luftsportring Grenzland e.V. Nordhorn Discus 2b Gemischte Klasse 0
3E Jörg Ackermann Luftsportverein Papenburg Hümmling e.V. Discus 2CT Gemischte Klasse 0
89 Klaus-Peter Vallo Luftsportverein Quakenbrück e.V. Zugvogel IIIb Club-Klasse 90
UH Mathias Thöle Osnabrücker Verein für Luftfahrt e.V. LS 1-d Club-Klasse 98
M3 Ralf Siepker LSV Lingen Glasflugel 206 Hornet Club-Klasse 0
VB Maik Rauser LSV Cloppenburg DG 300 WL Club-Klasse 0
KJ Lucas Hugenberg Luftsportverein Papenburg Hümmling e.V. Std. Libelle Club-Klasse 0
B6 Marcel Hölscher Luftsportverein Papenburg Hümmling e.V. LS 1-c Club-Klasse 0
8W Christian Harms-Zumbrägel LSV Cloppenburg LS 1-d Club-Klasse 0
M3 Niklas Beening SFC Melle - Grönegau e.V. Discus CS Club-Klasse 0
FR Andre Ackermann Luftsportverein Papenburg Hümmling e.V. LS 4 Club-Klasse 0