Plachtařské mistrovství regionů 2019

Vysoké Mýto, Česká republika,   21. července 2019 – 3. srpna 2019

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
TS Vaclav Zak GAC Benešov Std. Cirrus Klubová třída 98,6
I Petr Velek GAC Benešov LS 1c Klubová třída 97,9
IF Vaclav Marel Jaroměř Std. Cirrus Klubová třída 98,6
LL Michal Lesinger Moravská Třebová ASW-19B Klubová třída 100,2
WO Josef Hlusek Kunovice Std. Cirrus G Klubová třída 98,6
AR Jan Zahradka Hodkovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
OG Jan Vozeh Rakovník Std. Cirrus Klubová třída 98,6
IG Jan Vavrin Vysoké Mýto ASW-15B Klubová třída 97,9
LE Jiri Stepanek Moravská Třebová ASW-15B Klubová třída 97,9
ZP Martin Stepanek Moravská Třebová ASW-15B Klubová třída 97,9
CW Jan Smaha Česká Lípa ASW-15B Klubová třída 97,9
KS Kristina Santruckova Podhořany ASW-15B WL Klubová třída 98,4
AH Lukas Plocek Mladá Boleslav ASW-19B Klubová třída 100,2
EF Vojtech Novotny Kralupy LS 1f Klubová třída 100,1
DI Karel Novak Mladá Boleslav Std. Cirrus Klubová třída 98,6
AM Lukas Maly Vysoké Mýto ASW-15B Klubová třída 97,9
K Michal Krupicka Most Std. Cirrus Klubová třída 98,6
WY Tereza Koubkova Letňany Std. Cirrus Klubová třída 98,6
SO Karel Knotek Soběslav ASW-19 Klubová třída 100,2
LJ Ladislav Jozsa Brno-Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
UFO Jindrich Hruska Soběslav 303 Mosquito Klubová třída 105,4
SU Pavlina Horackova Šumperk SZD-48 Jantar Std. 2(3) Klubová třída 99,9
C1 Jan Florian Zbraslavice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
BJ Zdenek Boruvka ml. Jičín Std. Cirrus Klubová třída 98,6
VR Ladislav Prokes Vrchlabí Discus b (voda) Kombinovaná třída 108
7F Karel Mares Ventus b 16.6m WL Kombinovaná třída 115,2
AU Hana Treslova Raná LS 8 15m (voda) Kombinovaná třída 111,7
ZE Jana Treslova Raná JS-3, TJ 18m (voda) Kombinovaná třída 122,7
65 Jiri Slemr Vysoké Mýto Discus b (voda) Kombinovaná třída 108
KAL Slavomir Piskaty Kunovice Discus b (voda) WL Kombinovaná třída 109,2
FX Dana Novakova Mlada Boleslav LS 8 15m (voda) Kombinovaná třída 111,7
FW Jan Louda Mladá Boleslav Ventus a 15m WL 500kg (voda) Kombinovaná třída 114,7
LX Lenka Kuthanova JS-1C (TJ) 18m EVO Kombinovaná třída 121,1
BI Barbara Kubicek Medlánky LAK 17 A 18m WL Kombinovaná třída 119,2
E8 Miroslav Koci Žamberk Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) Kombinovaná třída 119,6
F Petr Frycek Most Nimbus 3 (25,5m, 700kg) (voda) Kombinovaná třída 122,6
ZB Zdenek Boruvka Jičín LS 8 15m (voda) Kombinovaná třída 111,7

Poslední vítěz

1. Michal Lesinger 108,42 km/h
2. Karel Novak 104,07 km/h
3. Jan Vozeh 102,97 km/h
Aktualizováno: 03.08.19 15:46
1. Jan Louda 124,78 km/h
2. Karel Mares 113,78 km/h
3. Zdenek Boruvka 109,00 km/h
Aktualizováno: 03.08.19 15:46

Poslední úloha

Úloha 9, 2. 8. 2019
Vzdálenost v úloze: 119,31 km  /  402,82 km  (259,52 km)
Čas úlohy: 2:00:00
Aktualizováno: 02.08.19 14:43
Úloha 9, 2. 8. 2019
Vzdálenost v úloze: 150,24 km  /  433,05 km  (290,88 km)
Čas úlohy: 2:00:00
Aktualizováno: 02.08.19 14:43