Polish 10th 15m Nationals / 18th Club Nationals /Ostrów Glide 2020

Ostrów Wielkopolski Michałków, Polsko,   17. července 2020 – 25. července 2020

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
MP Łukasz Wójcik Aeroklub Włocławski/KKGT LS-8a 15m Polish Nationals 895,895
KK Maciej Walasek Aeroklub Krakowski LS-6c 15m Polish Nationals 890,882
POL Arkadiusz Stefańczyk Aeroklub Kielecki/SGT Duo Discus XLT 15m Polish Nationals 870,89
PL Tomasz Rubaj Aeroklub Gliwicki ASG-29 15m 15m Polish Nationals 865,855
XY Marius Pluscauskas Vilniaus Aeroklubas Ventus 2ax 15m Polish Nationals 863,853
AT Anna Piotrowska Aeroklub Warszawski LS-6 15m Polish Nationals 890,882
EMI Jerzy Kolasiński Aeroklub Poznański/KKGT ASG 29E 15m 15m Polish Nationals 865,855
RP Sebastian Kawa Aeroklub Bielsko-Bialski Diana 2 15m Polish Nationals 863,853
BH Bruno Herencic Aeroklub Rudolf Fizir - Ludbreg Diana 2 FES 15m Polish Nationals 866,856
LOT Lukasz Grabowski Aeroklub Włocławski/KKGT LS-8 15m 15m Polish Nationals 895,895
77 Pawel Frąckowiak Aeroklub Poznański Lak 17B FES 15m Polish Nationals 878,863
Y Jacek Flis Aeroklub Ziemi Zamojskiej/KKGT Discus 2a 15m Polish Nationals 895,89
DC Dariusz Czech Aeroklub Stalowowolski LAK 19 15m 15m Polish Nationals 905,895
SU Marek Chamera Aeroklub Nadwislański DG 600 15m Polish Nationals 890,887
HE Janusz Centka Aeroklub Leszczyński ASG 29E 15m 15m Polish Nationals 865,855
I Lukasz Błaszczyk Aeroklub Ostrowski Discus 2a 15m Polish Nationals 895,89
FW Stanisław Biela Aeroklub Nowy Targ Ventus 1ax 15m Polish Nationals 890,881
W Adam Biały Aeroklub Warszawski ASG 29E 15m 15m Polish Nationals 865,855
HM Maciej Adamski Aeroklub Leszczyński LAK 19 T 15m 15m Polish Nationals 905,895
VV Jędrzej Skłodowski Aeroklub Kujawski LS-6a 15m Polish Nationals 890,882
55 Mikołaj Zdun Aeroklub Leszno Jantar Std Club A Polish Nationals 998
BM Mirosław Wysocki Aeroklub Ziemi Lubuskiej Jantar STD 3 Club A Polish Nationals 995
FSJ Stanisław Wujczak Aeroklub Leszczyński Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 982
WW Kamil Wójcik Aeroklub Włocławek LS4 Club A Polish Nationals 985
ZZ Piotr Wojda Aeroklub Białostocki Libelle 201 B Club A Polish Nationals 1 014
AI Paweł Wojciechowski Aeroklub Leszczyński Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 995
KM Kinga Tchorz Aeroklub Nadwiślański Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 1 000
EP Marcin Szymura Aeroklub ROW Rybnik Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 1 003
ASI Andrzej Sznajder Aeroklub Leszczyński Pegase Club A Polish Nationals 979
TI Wojciech Szczęsny Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 982
AS Andrzej Szczerba Aeroklub Warszawski SZD-55-1 Club A Polish Nationals 975
AW Jerzy Staszyński Aeroklub Nowy Targ ASW19 B Club A Polish Nationals 1 003
PT Marek Sawczuk Aeroklub Warszawski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 990
X1 Krzysztof Rycerz Aeroklub Warszwski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 991
11 Juliusz Pieniążek Aeroklub Podhalański ASW 19 B Club A Polish Nationals 1 000
BK Karol Pawlicki Aeroklub Stalowowolski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 997
YL Jerzy Mikołajczyk Aeroklub AZM LS4 Club A Polish Nationals 981
LK Jarek Michaluk Aeroklub Radomski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 990
WU Christoph Matkowski Aeroklub Gliwice LS4 Club A Polish Nationals 980
T4 Artur Łończuk Aeroklub Nadwiślański Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 1 000
SF Jan Lidke Aeroklub Częstochowski Mini Nimbus Club A Polish Nationals 961
IM Michał Lewczuk Aeroklub Warszawski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 985
W07 Wojciech Kubiak Aeroklub Krakowski SZD-55-1 Club A Polish Nationals 974
TA Tomasz Krok Aeroklub Leszczyński Twin Astir Club A Polish Nationals 1 015
SO Maciej Kowalski Aeroklub Kielecki/SGT Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 998
BZ Łukasz Kornacki Aeroklub Ziemi Mazowieckiej Brawo Club A Polish Nationals 1 000
HY Łukasz Kołodziej Aeroklub Rzeszowski Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 988
A8 Maciej Karczmarski Aeroklub Warszawski SZD 55-1 Club A Polish Nationals 975
NG Jakub Kaczorowski Aeroklub Włocławek Jantar Std 1 Club A Polish Nationals 1 003
BY Benedykt Jasik Aeroklub Ziemi Lubuskiej Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 996
36 Mirosław Izydorczak Aeroklub Warszawski Twin Astir Club A Polish Nationals 1 015
DH Mirosław Hercog Aeroklub Poznański Jantar Std 3 WL Club A Polish Nationals 986
TK Marek Herbreder Aeroklub Warszawski SZD-55-1 Club A Polish Nationals 975
GR Remigiusz Gwiazda Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 WL Club A Polish Nationals 990
CH Zbigniew Górecki Aeroklub Łódzki Mini Nimbus B Club A Polish Nationals 961
J7 Paweł Głowacki Aeroklub Leszczyński Pegase Club A Polish Nationals 984
FL Łukasz Florkowski Aeroklub Ostrów Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 993
WW1 Wojciech Domański Aeroklub Nowy Targ LS4 Club A Polish Nationals 987
J1 Judyta Czyż Aeroklub Bielsko-Bialski ASW 19 B Club A Polish Nationals 1 000
JB Wiktor Czubski Aeroklub Ziemi Zamojskiej SZD 55-1 Club A Polish Nationals 986
T7 Witold Czarnik Aeroklub Rzeszowski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 997
KI Piotr Brzozowski Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 Club A Polish Nationals 1 001
W2 Marek Biały Aeroklub Radomski Jantar Std 3 Club A Polish Nationals 985
CF Przemysław Bartczak Aeroklub Częstochowski SZD-55-1 Club A Polish Nationals 975
BI Jakub Barszcz Aeroklub Orląt Dęblin Brawo Club A Polish Nationals 1 000
CC Arkadiusz Bajura Aeroklub Częstochowski Mini Nimbus C Club A Polish Nationals 961
AB Łukasz Wańko Aeroklub Ostrowski Junior Club A - Regionals 1 111
LVZ Przemysław Urbański Szybowcowy Szczecin Pegase 90 Club A - Regionals 985
OE Szymon Sowa Aeroklub Ziemi Zamojskiej Jantar std 2 Club A - Regionals 995
Y3 Grzegorz Socha Aeroklub Radomski Jantar std 3 Club A - Regionals 995
SP Karol Snapko Aeroklub Nadwiślański Pegase 101A Club A - Regionals 985
SM Wojciech Madejski Aeroklub Kujawski SZD-36A Cobra Club A - Regionals 1 031
ZS Wiktor Łaciński Aeroklub Ostrowski Jantar std Club A - Regionals 1 000
HO Filip Durda Aeroklub Kielecki/KNS Bezmiechowa Jantar std 3 Club A - Regionals 995
GC Gerhard Ciepły Aeroklub Leszczyński LS1-f neo Club A - Regionals 992
VI Sebastian Cielma Aeroklub Ziemi Zamojskiej Jantar std 3 Club A - Regionals 995

Poslední vítěz

1. Sebastian Kawa 107,21 km/h
2. Lukasz Błaszczyk 98,28 km/h
3. Jacek Flis 98,20 km/h
Aktualizováno: 31.07.20 23:06
1. Jakub Barszcz 88,50 km/h
2. Remigiusz Gwiazda 88,21 km/h
3. Łukasz Kornacki 87,24 km/h
Aktualizováno: 26.07.20 11:28
1. Wiktor Łaciński 81,90 km/h
2. Karol Snapko 74,65 km/h
3. Filip Durda 73,57 km/h
Aktualizováno: 26.07.20 11:19

Poslední úloha

Úloha 8, 25. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 378,15 km
Aktualizováno: 25.07.20 14:12
Úloha 8, 25. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 304,58 km
Aktualizováno: 25.07.20 14:14
Úloha 8, 25. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 272,34 km
Aktualizováno: 25.07.20 14:15