Russian Gliding Cup-2022 club (Novosibirsk region, Reshety)

Beverley Springs, Austrálie,   23. července 2022 – 6. srpna 2022

Oficiální výsledky pro Klubová v úloze 1 (25. července 2022)

Traťové body:AResht - Oktyabr - Sogornoye - Velizhan - Orlog - Sovetsky - AResht
Vzdálenost v úloze: 108,92 km  /  442,77 km  (274,25 km)
Čas na trati: 2:30:00
Informace k úloze:Assigned Area Task, Maximum Points: 959, F = 0,966, Fcr = 1,000, Max speed pts: 436 ; Dm = 100km, D1 = 250km, handicapping enabled ; PEVStarts: OFF, N: 22, n1: 17, n2: 15, Do: 262,81km, Vo: 90,68km/h
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. M Вячеслав Чехов Новосибирская область Читеры Std. Cirrus 99.6 14:06:14 17:00:07 2:53:53 90,32 km/h 261,76 km 927
2. D Дмитрий Тимошенко Московская область Бизоны Хиггса Jantar std. 100 14:07:58 16:48:29 2:40:31 86,31 km/h 230,90 km 866
3. AS Дмитрий Леванов Московская область Читеры Jantar std. 99.2 14:08:08 16:50:32 2:42:24 84,62 km/h 229,03 km 852
4. VK Ольга Колесникова Новосибирская область Jantar std.3 101 14:08:18 16:50:51 2:42:33 85,44 km/h 231,46 km 842
5. N Сергей Кривощеков Новосибирская область Jantar std.2 101.5 14:17:37 16:48:16 2:30:39 84,47 km/h 212,09 km 823
6. 54 Кристина Ярошевич Московская область Лесная Братва Jantar std.3 100.2 14:08:05 16:52:03 2:43:58 82,30 km/h 224,91 km 807
7. VF Василий Ерофеев Орловская область Колхоз им. McCready Jantar std. 100.5 14:06:56 16:54:58 2:48:02 81,91 km/h 229,41 km 799
8. 49 Владимир Радовский Воронежская область LSD Jantar std.3 100.6 14:06:15 16:51:37 2:45:22 81,88 km/h 225,67 km 797
9. ID Антон Минский г. Москва LSD Jantar std.2 101.5 14:07:02 16:58:18 2:51:16 82,22 km/h 234,69 km 792
10. 3 Владимир Карсаков Орловская область Колхоз им. McCready Std. Cirrus 99.2 14:06:54 16:56:26 2:49:32 78,99 km/h 223,20 km 773
11. 60 Евгений Бурмистров Краснодарский край Jantar std.3 101 14:43:34 17:23:56 2:40:22 70,12 km/h 187,41 km 630
12. MI Юрий Мишанин Рязанская область Бизоны Хиггса Jantar std.3 101 14:21:15 16:58:50 2:37:35 69,51 km/h 182,56 km 622
13. Т Нина Шальнева Новосибирская область Jantar std.2 101 14:07:49 16:59:44 2:51:55 64,65 km/h 185,24 km 555
14. AK Алексей Киркоров Воронежская область LS 4 103 14:08:27 17:09:12 3:00:45 59,19 km/h 178,30 km 505
15. MK Римма Габдуллина Орловская область Stratification Ladies Jantar std.2 101 14:25:16 17:17:16 2:52:00 50,04 km/h 143,46 km 502
16. ARI Кирилл Булатов Московская область Лесная Братва Jantar std.3 102.5 14:29:48 17:10:19 2:40:31 67,83 km/h 181,46 km 479
17. 57 Василий Перевозчиков Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 100.6 14:00:03 17:03:28 3:03:25 61,28 km/h 187,34 km 476
18. S Сергей Сметанин Новосибирская область Jantar std.3 101.5 14:26:04 88,96 km 169
19. 56 Александр Половников Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 101 13:52:10 40,12 km 76
20. VC Ирина Ерофеева Орловская область Stratification Ladies Jantar std. 99.6 14:06:07 38,90 km 75
21. SR Станислав Раевский Кемеровская область Jantar std. 100.5 13:48:48 31,75 km 61
22. MP Геннадий Ивахник Краснодарский край AC-6-15 101 14:37:51 26,34 km 50
DNF VB Виталий Боровик Новосибирская область LS 4a 103.5 0,00 km 0
DNF = Neletěl
MK - Финиш на высоте ниже установленной на брифинге 147м. Штраф 3 очка.
ARI - Финиш на высоте ниже установленной на брифинге 44м. Штраф 106 очков.
57 - Финиш на высоте ниже установленной на брифинге 114 м. Штраф 36 очков.