Russian Gliding Cup-2022 club (Novosibirsk region, Reshety)

Beverley Springs, Austrálie,   23. července 2022 – 6. srpna 2022

Předběžné výsledky pro Klubová v úloze 10 (5. srpna 2022)

Traťové body:AResht - Vozdvizhensk - Tolstovsky - Plesk - Ozerki - VBurl - Bukreevo - AResht
Vzdálenost v úloze: 501,39 km
Informace k úloze:Racing Task, Maximum Points: 1000, F = 1,000, Fcr = 1,000, Max speed pts: 636 ; Dm = 100km, D1 = 250km, handicapping enabled ; PEVStarts: OFF, N: 22, n1: 22, n2: 21, Do: 505,44km, Vo: 100,80km/h
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. AS Дмитрий Леванов Московская область Читеры Jantar std. 99.2 13:07:56 18:08:47 5:00:51 100,00 km/h 501,39 km 1 000
2. D Дмитрий Тимошенко Московская область Бизоны Хиггса Jantar std. 100 13:07:48 18:06:39 4:58:51 100,66 km/h 501,39 km 997
3. 49 Владимир Радовский Воронежская область LSD Jantar std.3 100.6 13:10:08 18:07:41 4:57:33 101,10 km/h 501,39 km 994
4. VF Василий Ерофеев Орловская область Колхоз им. McCready Jantar std. 100.5 13:06:27 18:06:31 5:00:04 100,26 km/h 501,39 km 980
5. 3 57 Василий Перевозчиков Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 100.6 13:06:42 18:08:47 5:02:05 99,59 km/h 501,39 km 966
6. ID Антон Минский г. Москва LSD Jantar std.2 101.5 13:06:17 18:06:05 4:59:48 100,35 km/h 501,39 km 963
7. M Вячеслав Чехов Новосибирская область Читеры Std. Cirrus 99.6 13:10:00 18:17:03 5:07:03 97,98 km/h 501,39 km 954
8. 3 Владимир Карсаков Орловская область Колхоз им. McCready Std. Cirrus 99.2 13:06:51 18:15:57 5:09:06 97,33 km/h 501,39 km 949
9. 60 Евгений Бурмистров Краснодарский край Jantar std.3 101 13:08:33 18:14:01 5:05:28 98,48 km/h 501,39 km 938
10. 1 VB Виталий Боровик Новосибирская область LS 4a 103.5 13:06:43 18:06:00 4:59:17 100,52 km/h 501,39 km 930
11. Т Нина Шальнева Новосибирская область Jantar std.2 101 13:02:20 18:09:57 5:07:37 97,80 km/h 501,39 km 925
12. MI Юрий Мишанин Рязанская область Бизоны Хиггса Jantar std.3 101 13:06:31 18:16:19 5:09:48 97,11 km/h 501,39 km 912
13. AK Алексей Киркоров Воронежская область LS 4 103 12:58:19 18:05:31 5:07:12 97,93 km/h 501,39 km 892
14. SR Станислав Раевский Кемеровская область Jantar std. 100.5 13:10:20 18:28:36 5:18:16 94,52 km/h 501,39 km 872
15. N Сергей Кривощеков Новосибирская область Jantar std.2 101.5 13:30:16 18:49:56 5:19:40 94,11 km/h 501,39 km 847
16. MP Геннадий Ивахник Краснодарский край AC-6-15 101 13:30:40 19:06:48 5:36:08 89,50 km/h 501,39 km 769
17. VK Ольга Колесникова Новосибирская область Jantar std.3 101 13:08:03 18:52:10 5:44:07 87,42 km/h 501,39 km 730
18. 2 54 Кристина Ярошевич Московская область Лесная Братва Jantar std.3 100.2 12:58:25 18:53:44 5:55:19 84,67 km/h 501,39 km 691
19. 2 56 Александр Половников Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 101 13:08:02 19:09:56 6:01:54 83,13 km/h 501,39 km 650
20. VC Ирина Ерофеева Орловская область Stratification Ladies Jantar std. 99.6 12:58:38 19:18:18 6:19:40 79,24 km/h 501,39 km 598
21. MK Римма Габдуллина Орловская область Stratification Ladies Jantar std.2 101 13:01:41 19:27:24 6:25:43 77,99 km/h 501,39 km 553
22. ARI Кирилл Булатов Московская область Лесная Братва Jantar std.3 102.5 13:06:07 126,06 km 88
DNF S Сергей Сметанин Новосибирская область Jantar std.3 101.5 0,00 km 0
DNF = Neletěl
54 - Доворот во время пробега планера при посадке на аэродром. Первое нарушение. Предупреждение.