Russian Gliding Cup-2022 club (Novosibirsk region, Reshety)

Beverley Springs, Austrálie,   23. července 2022 – 6. srpna 2022

Oficiální výsledky pro Klubová v úloze 2 (26. července 2022)

Traťové body:AResht - Tolstovsky - Krasnoz - Zyatkovo - Sovetsky - AResht
Vzdálenost v úloze: 351,01 km
Informace k úloze:Racing Task, Maximum Points: 1000, F = 1,000, Fcr = 1,000, Max speed pts: 493 ; Dm = 100km, D1 = 250km, handicapping enabled ; PEVStarts: OFF, N: 23, n1: 22, n2: 17, Do: 353,85km, Vo: 83,30km/h
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. 4 VF Василий Ерофеев Орловская область Колхоз им. McCready Jantar std. 100.5 15:20:26 19:32:01 4:11:35 83,71 km/h 351,01 km 1 000
2. 1 D Дмитрий Тимошенко Московская область Бизоны Хиггса Jantar std. 100 14:44:46 19:00:22 4:15:36 82,40 km/h 351,01 km 984
3. 5 ID Антон Минский г. Москва LSD Jantar std.2 101.5 15:20:18 19:32:26 4:12:08 83,53 km/h 351,01 km 982
4. 1 M Вячеслав Чехов Новосибирская область Читеры Std. Cirrus 99.6 14:44:41 19:15:08 4:30:27 77,87 km/h 351,01 km 909
5. 2 AS Дмитрий Леванов Московская область Читеры Jantar std. 99.2 14:44:49 19:18:14 4:33:25 77,03 km/h 351,01 km 900
6. 1 49 Владимир Радовский Воронежская область LSD Jantar std.3 100.6 14:46:10 19:15:56 4:29:46 78,07 km/h 351,01 km 899
7. 54 Кристина Ярошевич Московская область Лесная Братва Jantar std.3 100.2 14:44:00 19:16:11 4:32:11 77,38 km/h 351,01 km 892
8. 1 3 Владимир Карсаков Орловская область Колхоз им. McCready Std. Cirrus 99.2 15:20:26 19:57:30 4:37:04 76,01 km/h 351,01 km 882
9. 5 VB Виталий Боровик Новосибирская область LS 4a 103.5 14:48:01 19:15:43 4:27:42 78,67 km/h 351,01 km 871
10. 2 Т Нина Шальнева Новосибирская область Jantar std.2 101 14:47:56 19:24:29 4:36:33 76,16 km/h 351,01 km 860
11. 2 AK Алексей Киркоров Воронежская область LS 4 103 14:44:59 19:16:28 4:31:29 77,58 km/h 351,01 km 858
12. 4 VK Ольга Колесникова Новосибирская область Jantar std.3 101 14:44:55 19:23:48 4:38:53 75,52 km/h 351,01 km 849
13. 5 MP Геннадий Ивахник Краснодарский край AC-6-15 101 14:41:15 19:23:45 4:42:30 74,55 km/h 351,01 km 832
14. 4 57 Василий Перевозчиков Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 100.6 14:44:54 19:32:02 4:47:08 73,35 km/h 351,01 km 816
15. 5 N Сергей Кривощеков Новосибирская область Jantar std.2 101.5 15:26:25 20:26:41 5:00:16 70,14 km/h 351,01 km 748
16. 1 MK Римма Габдуллина Орловская область Stratification Ladies Jantar std.2 101 15:20:54 20:42:14 5:21:20 65,54 km/h 351,01 km 673
17. 3 MI Юрий Мишанин Рязанская область Бизоны Хиггса Jantar std.3 101 14:48:24 20:19:27 5:31:03 63,62 km/h 351,01 km 546
18. 5 60 Евгений Бурмистров Краснодарский край Jantar std.3 101 14:44:14 348,30 km 494
19. 1 SR Станислав Раевский Кемеровская область Jantar std. 100.5 14:46:00 333,37 km 476
20. 3 S Сергей Сметанин Новосибирская область Jantar std.3 101.5 14:48:18 243,53 km 344
21. 2 VC Ирина Ерофеева Орловская область Stratification Ladies Jantar std. 99.6 14:42:23 210,28 km 303
22. 4 56 Александр Половников Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 101 15:29:41 129,63 km 184
23. 3 ARI Кирилл Булатов Московская область Лесная Братва Jantar std.3 102.5 15:33:24 75,11 km 105
MI - Финиш на высоте ниже установленной на брифинге 56м. Штраф 94 очка.