XXX. DPSJL 2021 & Murska Sobota open

Murska Sobota, Slovinsko,   17. července 2021 – 25. července 2021

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
PT Grega Urbančič AK Ptuj DG 505 Orion 20m Klubová 104
JP Sašo Petek AK Postojna DG300 Klubová 101,5
S4 Janez Stariha ALC Lesce DG300 Klubová 101,5
M9 Anton Krajnc LC Maribor DG 100 Klubová 100
Y3 Mark Polajžar AK Celje DG 300 Klubová 101,5
IPF Boris Žorž ALC Lesce Std. Cirrus WL Klubová 100,4
GO Staš Stanković AK Novo mesto DG 100 Klubová 100
PJ Bernard Dobre AK Postojna DG 300 Klubová 101,5
CE Vojko Starovic AK Celje DG300 Klubová 101,5
31 Maj Pinter AK Celje Club Libelle Klubová 98
37 Andraž Grat AK Celje Club Libelle Klubová 98
TR Robert Hriberšek LC Maribor Std. Cirrus Klubová 100
CF Mark Travner AK Celje DG-300 Klubová 101,5
MI Edvard Krišto AK Vintar Split DG-101G Klubová 100
PR Kotnik & Strnišnik KA Slovenj Gradec DG500/20m Klubová 104
BQ Jože Knap KA Slovenj Gradec AS 13,5 Klubová 98
KO Ales Fink KA Slovenj Gradec DG 300 Klubová 101,5
HR9 Đani Zaninović AK Split Pegase Klubová 101,5
16 Marijan Medič AK Murska Sobota Std. Cirrus Klubová 100
SH Marko Klančišar AK Celje ASW 20 Klubová 105,9
S6 Damjan Korpič AK Murska Sobota DG 101G Klubová 100
11 Jernej Jurhar AK Murska Sobota DG 100 Klubová 100
XD Nik Šalej AK Celje JS 3/15m Volná 114
7 Boštjan Pristavec ALC Lesce EB 28 Volná 124
MD Šlaus & Gosak LC Maribor Duo Discus Volná 110
JL Jure Lokovšek ALC Lesce Lak 17/18m Volná 117
13 Karel Čeč ALC Lesce ASH 31 Mi/21m Volná 121
DZ Jože Verdev Šaleški AK JS 1 Revelation Volná 119
ZM Matija Znidarsic AK Postojna Duo Discus Volná 110
LF Kavalič & Rudolf AK Postojna Duo Discus FES Volná 110
ST Martin Stessl FSC WEIZ Duo Discus Volná 110
LZ Luka Žnidaršič AK Postojna Ventus 3 FES Volná 119
NL Jernej Lokovšek ALC Lesce JS-MD3 Volná 119
CH Matic Knez AK Celje Discus 2/18m Volná 114
AS Aleš Krusič Edvard Rusjan NG Ventus 2cM/18m Volná 118
KA Albin Luin ALC Lesce DG 808B/18m Volná 118
EM Uros Krasovic AK Celje Ventus 3M Volná 119
BER Miha Berginc AK Celje ASG 29/18m Volná 119
3W Borut Mlakar AK Novo mesto ASH 31 Mi/21m Volná 121
ET Anton Šibanc AK Celje Arcus M Volná 114
BH Bruno Herenčić AK Rudolf Fizir Diana 2 Volná 114
TP Teet Jagomagi Ridali Gliding Club JS-1 Volná 119
2P Podlunšek & Grčar AK Murska Sobota Arcus M Volná 114

Poslední vítěz

HC Edvard Krišto 68,85 km/h
1. Janez Stariha 61,25 km/h
HC Đani Zaninović 71,43 km/h
Aktualizováno: 24.07.21 18:06
1. Boštjan Pristavec 97,67 km/h
2. Anton Šibanc 81,11 km/h
3. Miha Berginc 81,21 km/h
Aktualizováno: 24.07.21 19:13

Poslední úloha

Úloha 7, 24. 7. 2021
Vzdálenost v úloze: 120,60 km  /  333,52 km  (222,29 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 24.07.21 17:13
Úloha 7, 24. 7. 2021
Vzdálenost v úloze: 170,47 km  /  434,82 km  (301,27 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 24.07.21 17:19