| oldtimer | |||
|---|---|---|---|
| 1 | 78 | Jan Beran | 666 |
| 2 | CRX | Jiří Leník | 324 |
| 3 | 13 | Petr Beneš | 322 |
Ach to zatracené zastínění ! Stoupáky pod 1000 metrů byly mizerné a obloha pulsovala podle množství šedi. Byly docela problémy s udržením, prakticky všichni, co byli včera na výletě spadli, 99 Šohaj dokonce vyčerpal všechny tři starty. Jak s tím souvisí včerejší výlet ? Že by Termoskova pomsta ? Později, po druhé hodině se obloha vylepšila, dalo se lépe udržet a stouply i výšky, do kterých se dalo dostat a tak asi polovina statečných se vydala na trať. Což se třem (Bílý Šohaj, Skylark a ASK) sta...
Weiterlesen...
Ale nad letištěm je jen šedivo, uvidíme co chroust, který by měl odstartovat v 11:30. Když vše půjde dobře, v poledne začneme startovat.
Weiterlesen...
Již od rána jsou nejhornější patra oblohy zataženy vrstvou cirrovité oblačnosti. Je nám jasné, že tento jev nás tu bude trápit po celý den s vyšší nebo nižší intenzitou. Nicméně doufáme v silný prohřev i přes tuto vrstvu a dnes prostě poletíme. Jak dobře to dnes půjde, je ale ve hvězdách.
Weiterlesen...
Většina účastníků nakonec vyrazila švestkovou dráhou do Litoměřic, pěšky přes podzemní továrnu Richard na vrch Radobýl a dolů do Velkých Žernosek a zpátky na vlak. Moc pěkný výlet nádhernou krajinou. Ale nás trápilo něco jiného, od tří odpoledne se udělalo docela hezky a nebe v našem okolí bylo plné kumulů, které vydržely na obloze dlouho do večera. Proč ? Protože jsme výletovaly a neletěli.
Weiterlesen...
Předpověď počasí nám sice na odpoledne slibuje nějaké to okénko, ale nejspíše v něm bude dost vlhko s přeháňkami, takže jsme se nakonec rozhodli pro výlet, než se nejspíše marně pokoušet o plachtařovo štěstí. Po dlouhých debatách byl vybrán výlet vlakem do Litoměřic a následně pěšky přes podzemní továrnu Richard na Radobýl a možná ještě dál.
Weiterlesen...
Tři z nás otočili tři OB z pěti, takže překonali více než polovinu vyhlášené tratě. Ale bohužel nikdo ji nedolétl celou a protože byla těsně na hendikep, úloha jako racing není platná a přepočítala se jako let na čas. Body na čas vyzdvihly úplně jiné závodníky než ty "rychlostní", nicméně bodový zisk je poměrně mizivý a my uvidíme co nám přinesou dny další.
Weiterlesen...
Bohužel nám Termoska mnoho létání ndopřál. V 11 hodin vzlétl chroust ve Vose, ta se udržela v čisté a tak v 11:25 začaly soutěžní vzlety. Páska byla otevřena ve 12:10. Jenže před jednou se již zatáhlo a ve čtvrt na dvě začalo pršet už i na Rané. A ne ve tři jak bylo původně předpovídáno. Takže nikdo nestihl tuto krátkou trať obletět, ale naštěstí žádné pole a všechny jsme stihli uklidit do hangáru, zmokly nám jen tři kluzáky. Disciplína nebude jako racing platná a přepočítá se jako vytrvalostní...
Weiterlesen...
Blíží se na nás fronta s bouřkami. Zároveň musíme počkat na prohřátí vzduchu a vznik termiky, což nám bude stěžovat nasunující vysoká oblačnost. Vyhlásili jsme nejmenší možnou trať, aby bylo všechno včas doma v hangáru. Tak uvidíme co se stane. Pršet ale bude určitě.
Weiterlesen...
Nakonec se nám i pěkně vyčasilo, jen ten vítr byl opravdu velmi silný. Naši hosté vyrazili na svah, který byl prokládán silnou, ale rozbitou termikou. Z Raňáků šel do luftu pouze Jirka. Bejbina visela na svahu celé odpoledne, dohromady přes čtyři hodiny, Jirka se Skylarkem vykroužil až pod TMA, ve vzduchu polétal přes tři hodiny. Nakonec bylo i dost sluníčka, kumulky ale pelášily po obloze strašlivou rychlostí.
Weiterlesen...
Tak nám skončilo to pěkné slunečné počasí, co pak nás asi tak v tomhle týdnu čeká ? Uvidíme, snad se Termoska slituje a nadělí nám nějaké ty letové a snad i závodní dny. Dnes je víceméně zataženo, ale když sluníčko zasvítí, je pěkné ostré. Dost výrazně fouká ze severozápadu, v 1000 metrech až 48 km/h. To moc na závodění není, naštěstí jsme vyhlásili tréninkový den, skládají se větroně, přípravy vrcholí. Možná bude termika, ale na svah to fouká určitě.
Weiterlesen...