69. Magyar Vitorlázórepülő Nemzeti Bajnokság

Szatymaz, Hungary,   5 July 2024 – 13 July 2024

Pilots

CN Contestant Club Glider Class Handicap
PJ Varga Sándor Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE Ventus 2cT Mixed Open 120.3
LY Loskay László Dunaferr Repülőklub Ventus 16,6 Mixed Open 115.3
BX Szabó Péter Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE JS3 Mixed Open 122.3
HAB Halász Laszló Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE JS3 Mixed Open 122.3
HPX Kerekréti László Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület Nyíregyháza HpH Twin Shark Mixed Open 117.5
FU Bódis Bence Siófoki Sportrepülő Egyesület - SRE EB-29D 25.3m Mixed Open 126.5
HB Kapuy Ádám Műegyetemi Sportrepülő Egyesület EB-29D 28.3m Mixed Open 126.8
BY Ősi Zsolt Aeroklub Farkashegy ASW-22BLE Mixed Open 125.1
GPS Negro Kornél Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE AS-33ES Mixed Open 122.3
HUX Banó László István Őcsényi Repülőklub SE Arcus T Mixed Open 117.8
PI Tóth Róbert Pelikán Repülő Egyesület Std Libelle H201b FAI Club 99.4
52 Oltvai Csaba Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE Standard Cirrus FAI Club 100.4
9B Gangl Gábor MÁV Sportrepülő Egyesület LS 4a FAI Club 102.5
GJ Laurinyecz Sándor Kvasz András Repülőegyesület LS 4 FAI Club 102.5
EC Kovács Krisztián Pelikán Repülő Egyesület LS 3 FAI Club 104.5
TP Balog István Pelikán Repülő Egyesület LS 3 FAI Club 105.3
3Z Lustyik György Baranya megyei Repülő és Ejtőernyős Klub LS 3 FAI Club 105.3
7T Molnár Géza Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE LS 3 FAI Club 105.3
AE Tóth Barnabás SZRK LS 3 FAI Club 105.3
1A Laktis Balázs MÁV Sportrepülő Egyesület LS 3 FAI Club 105.7
7P Endrődi Balázs MÁV Sportrepülő Egyesület LS 3 FAI Club 104.5
XW Mazán András Pelikán Repülő Egyesület LS 3 FAI Club 105.7
GR Ábrok Ágnes / Szilágyi Márta Mátra Aero Klub, Aero Club Esztergom Janus C FAI Club 104.4
ZP Földi Zoltán Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE Jantar Standard 2 FAI Club 100.8
JM Szamosujvári Lilla Aeroclub Hajdúszoboszló Glasflügel 304 FAI Club 103.4
SR Vörös Jenő DAC-1930 Discus bT FAI Club 105.3
M5 Bánki Péter MÁV Sportrepülő Egyesület Discus b FAI Club 105.3
7W Kassai Péter Malév Repülőklub Discus b FAI Club 104.3
BC Fekete Bálint Baranya megyei Repülő és Ejtőernyős Klub DG 300 FAI Club 100.9
PE Szabó Mónika Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE DG 200 FAI Club 103.4
FS Szabó József Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE ASW-20 L FAI Club 106.7
X34 Surányi Zoltán Pelikán Repülő Egyesület ASW-20 f FAI Club 106.7
18 Wéber Zsombor Alföldi Repülő és Vitorlásklub SE ASW-20 C FAI Club 107.2
J Muráti Judit Malév Repülőklub ASW-20 C FAI Club 106
NB Balogh Zsolt Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület Nyíregyháza ASW-20 FAI Club 105.9
BA Mészáros Zoltán Aero Club Esztergom ASW-20 FAI Club 105.6
NY Veronyák Roland Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület Nyíregyháza ASW-20 FAI Club 105.6
TE Rónai Péter Opitz Nándor Repülőklub ASW-20 FAI Club 106.3
AD Vig István Aeroclub Hajdúszoboszló ASW-20 FAI Club 106.7
RH Hadi Barna Baranya megyei Repülő és Ejtőernyős Klub ASW-20 FAI Club 105.3
IF Lustyik Alexander Baranya megyei Repülő és Ejtőernyős Klub ASW-20 FAI Club 105.2
AC Veigli Szabolcs Malév Repülőklub ASW-20 FAI Club 105.9

Latest winner

1. Mészáros Zoltán 112.12 km/h
2. Veigli Szabolcs 112.20 km/h
3. Tóth Barnabás 111.48 km/h
Updated: 13/07/2024, 21:28
1. Negro Kornél 130.20 km/h
2. Bódis Bence 131.99 km/h
3. Szabó Péter 126.40 km/h
Updated: 13/07/2024, 21:28

Latest task

Task 8, 13 Jul 2024
Task distance: 226.28 km  /  540.58 km  (390.89 km)
Task duration: 3:00:00
Updated: 13/07/2024, 16:12
Task 8, 13 Jul 2024
Task distance: 236.65 km  /  550.99 km  (401.31 km)
Task duration: 3:00:00
Updated: 13/07/2024, 16:43