32nd FAI World Gliding Championships

Združene države Amerike,   28. julij 2012 – 18. avgust 2012

Uradno rezultati za 15 metrski, naloga 13 (18. avgust 2012)

Točke:04 Start C - 48 Devine - 84 Callaghan - 01 FINISH
Razdalja naloge: 252,95 km  /  461,02 km  (353,59 km)
Trajanje naloge: 2:15:00
Informacije o nalogi:Pmax = 791 F = 1.000 Pvm = 528 Pdm = 264 N = 34 N1 = 34 N2 = 34 V0 = 148.98 D0 = 373.95
# OP TO Tekmovalec Jadralno letalo Štart Cilj Čas Hitrost Razdalja Točke
1. RP Sebastian Kawa Diana 2 14:46:38 17:15:21 2:28:43 148,98 km/h 369,26 km 791
2. 5 ZJ Tomasz Rubaj Diana 2 14:46:51 17:16:13 2:29:22 148,29 km/h 369,15 km 784
3. 2 G9 Ed Johnston ASG-29 14:34:04 17:11:53 2:37:49 139,05 km/h 365,74 km 686
4. 4 AL Antti Lehto Ventus 2cx 14:48:32 17:06:23 2:17:51 138,89 km/h 319,10 km 684
5. 4 MR Richard Swanstrom Ventus 2b 14:46:58 17:03:39 2:16:41 135,25 km/h 308,11 km 646
6. 1 KS Lisa Trotter ASW-27 14:29:08 16:48:06 2:18:58 134,37 km/h 311,21 km 636
7. AX Radek Krejcirik Ventus 2ax 14:44:12 17:02:19 2:18:07 134,17 km/h 308,85 km 634
8. 3C Peter Trotter Ventus 2bx 14:28:59 16:48:25 2:19:26 134,07 km/h 311,57 km 633
9. 34 Baudouin Litt Ventus 2bx 14:34:33 17:20:08 2:45:35 134,01 km/h 369,83 km 632
10. ST Nick Bonniere LAK-17A 14:34:19 17:05:49 2:31:30 133,91 km/h 338,12 km 631
11. 1 MM Manu Litt Ventus 2bx 14:34:39 17:20:47 2:46:08 133,31 km/h 369,12 km 625
12. 2 1R Steven Raimond ASW-27 14:52:56 17:32:18 2:39:22 133,24 km/h 353,91 km 624
13. 5 K1 Mark Leeuwenburgh Ventus 2a 14:53:03 17:32:41 2:39:38 132,85 km/h 353,46 km 620
14. M6 Matthias Sturm ASW-27 14:56:06 17:20:18 2:24:12 131,27 km/h 315,49 km 603
14. 1 AJ Alena Netusilova ASG-29 15:16:47 17:31:15 2:14:28 131,23 km/h 295,27 km 603
16. 1 KT Mark Holliday ASW-27 14:45:13 17:40:06 2:54:53 128,30 km/h 373,95 km 572
17. 1 EI David Bauder Ventus 2ax 14:45:04 16:56:43 2:11:39 127,24 km/h 286,29 km 560
18. 1 EY Christophe Ruch Ventus 2ax 14:46:33 17:02:26 2:15:53 126,87 km/h 287,32 km 557
19. GA Michael Rass ASG-29 14:44:30 17:02:02 2:17:32 126,44 km/h 289,83 km 552
20. 1 GB Borje Eriksson Ventus 2ax 14:46:53 16:55:37 2:08:44 126,20 km/h 283,95 km 549
21. 2 011 Pedja Bogdanovich Ventus 2ax 15:03:03 17:30:33 2:27:30 125,98 km/h 309,71 km 547
22. M Makoto Ichikawa Diana 2 14:31:19 16:53:56 2:22:37 124,51 km/h 295,96 km 532
23. 1 UH Julio Cesar Ribeiro ASW-27 14:57:07 17:24:54 2:27:47 124,29 km/h 306,12 km 529
23. TT Claudio Blois Duarte Ventus 2a 15:10:51 17:46:12 2:35:21 124,28 km/h 321,79 km 529
25. 1 M2 Matt Cook Ventus 2a 14:34:06 16:55:07 2:21:01 123,88 km/h 291,16 km 525
26. 1 ZL Dave Leonard ASW-27 15:01:39 17:11:27 2:09:48 121,19 km/h 272,69 km 496
27. 3 SE Susanne Schoedel Ventus 2ax 14:57:22 17:16:34 2:19:12 120,43 km/h 279,41 km 488
28. TC Thomas Vestergaard Ventus 2c 14:21:31 16:45:58 2:24:27 120,37 km/h 289,79 km 487
29. 3 6W Javier Gaude Ventus 2cx 14:56:46 17:16:37 2:19:51 119,42 km/h 278,35 km 477
30. 2 QT Santiago Berca ASW-27 14:57:01 17:17:27 2:20:26 119,17 km/h 278,92 km 475
31. 1 GT Thomas Gostner Diana 2 14:49:35 17:05:56 2:16:21 118,94 km/h 270,29 km 472
32. 1 VS Stefano Ghiorzo Diana 2 14:49:15 17:11:54 2:22:39 117,42 km/h 279,17 km 456
33. 2 A8 John Seaborn Ventus 2bx 14:28:56 17:05:48 2:36:52 113,33 km/h 296,30 km 413
34. A1 Jan Schmeltz Pedersen LS-10 14:27:09 17:11:58 2:44:49 111,34 km/h 305,84 km 392
DNF 11 FB Louis Bouderlique ASG-29 0
DNF 7 PC Peter Hartmann ASG-29 0
DNF 1 AE Ugo Pavesi Ventus 2c 0
DNF = Ni letel