63. Majstrovstvá Slovenska v bezmotorovom lietaní 2020

Male Bielice, Slovaška,   05. julij 2020 – 18. julij 2020

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
3 Vladimir Foltin AK NITRA JS3 18m Kombinovana treida 122,7
2X Skrabalek & Simoncic AK BRATISLAVA Duo Discus Kombinovana treida 111,5
9E Peter Pokorny AK BRATISLAVA ASG29E Kombinovana treida 113
AE Eduard Niko Aeroclub Prievidza Discus 2ct Kombinovana treida 116,3
JB Roman Mracek AK TRNAVA LS8-18 Kombinovana treida 116,1
MJ1 Milan Lojdl AK MARTIN VENTUS 2cxT Kombinovana treida 120,3
JH Benedikt Laho AK TRNAVA Discus 2ct Kombinovana treida 116,3
ZF Petr Krejcirik Hranice JS 1 Revelation Kombinovana treida 121,6
TA3 Kollar & KROMKA AK POPRAD Arcus M Kombinovana treida 117,1
CÁR Jakubcak & SULIROVA SGC MARTIN Arcus M Kombinovana treida 117,1
NIT Hupka & HOLAK AK NITRA DG-1000T Kombinovana treida 109,4
IGC Petr Hotovy AK CESKA LIPA JS1 B TJ Kombinovana treida 122,7
LD Lubomir Doupal LKKM VENTUS 2cxT Kombinovana treida 120,3
DJ Jan Divok AK SPISKA NOVA VES Discus 2cT Kombinovana treida 116,3
FR Pavol Cerny SGC Martin Ventus 2CxT Kombinovana treida 120,3
TI Aldo Cernezzi Varese DG800B Kombinovana treida 117,6
AL Tomas Bobok Prievidza Discus 2ct Kombinovana treida 116,3
LB Lukas Benedikt AK Trnava Ventus 3 fes Kombinovana treida 120,5
EF Gabriela Belakova AK PRIEVIDZA Discus 2cT Kombinovana treida 116,3
PA Peter Abonyi AK RUZOMBEROK Ventus C; 17,6m Kombinovana treida 117,3
IYB Slavomir Valecko AK HRANICE Discus CS 15m trieda 109,4
HM Jozef Pesko AK NITRA LS 8t 15m trieda 111,7
AU Dana Novakova AK MLADA BOLESLAV LS-8 15m trieda 111,7
B Jiri Kusbach AK LUHACOVICE KKB 15 FES 15m trieda 108,8
N6 Peter Janoska AK NITRA LS- 6c/15m 15m trieda 113
SI Dominik Jancik Nitra LS 8 15m trieda 111,7
GX Jana Treslova AK RANA Discus 2 15m trieda 112,6
DI Viktoria Divokova Spišska Nová Ves Discus 2b 15m trieda 111,8
3D Maros Divok AK SPISKA NOVA VES Discus 15m trieda 108
N1 Oldrich Bartonik AK LUHACOVICE KKB-15 15m trieda 111,1
TC Tibor Arpas AK NITRA LS 8 15m trieda 111,7
72 Branislav Studienka AK TRENCIN Std. Astir III Klubova trieda 96
AI Marek Straka AK TRENCIN LS 3 Klubova trieda 104,4
TZ Anton Zelanaj AK NOVE ZAMKY ASW 15B Klubova trieda 97,9
LL Bohumil Vasek AK PARTIZANSKE C101AP Pegase Klubova trieda 100,6
EL Milan Surovcik Ml. AK ZILINA C-101A Pegase Klubova trieda 100,6
CK Milos Srank AK NOVE ZAMKY ASW-24WL Klubova trieda 105,6
SX Jozef Sopirjak AK KOSICE DG 101G ELAN Klubova trieda 99,1
BM Simon Siska AK Martin Ls-4 Klubova trieda 102,5
HS Marek Seman AK PRESOV C101-D Pegase Klubova trieda 101,1
ZS Edmund Schuller AK LUCENEC ASW 24WL Klubova trieda 105,6
SA Martin Sabla AK Sp. Nova Ves Std. Cirrus Klubova trieda 98,6
SJ Alberto Rizzi AK HOLIC DG-202 Klubova trieda 107,5
ZD Samuel Posluch AK MATRIN C101A Pegase Klubova trieda 100,6
101 Roman Petro AK NITRA C101A Pegase Klubova trieda 100,6
IX Ivan Novak AK MLADA BOLESLAV LS-4 Klubova trieda 102,5
A4 Tibor Noga SGC Martin ASW 19 B Klubova trieda 100,2
LS Erik Mikulas AK PARTIZANSKE LS 1 f Klubova trieda 100,1
MF Josef Kozar AK MARTIN LS1-f Klubova trieda 100,1
OI Jan Kovalcik AK BRATISLAVA C101A Pegase Klubova trieda 100,6
ZAR Jakub Kos GOrska Szkoła Szybowcowa Zar SZD-48 Jantar Standard 3 Klubova trieda 99,9
J2 Martin Jurovic AK BRATISLAVA C101A Pegase Klubova trieda 100,6
MT Jan Hlinka AK MARTIN C101A Pegase Klubova trieda 100,6
A1 Tibor Fratrik SGC Martin ASW-19 Klubova trieda 100,2
AM Karol Benedikovic AIR SYMPATIA Std.Cirrus Klubova trieda 98,6
AMI Lubomir Belusko AK PRESOV Centrair 201B Marianne Klubova trieda 96,3
TW Beliansky & Gabris AK PARTIZANSKE G 103 Twin II MAM 2020 96
FM Frantisek Michalik DG300 MAM 2020 103,7
10 Katarina Golc AK PRESOV VSO-10 MAM 2020 96
M8 Dusan Zubak AK PARTIZANSKE VSO-10 MAM 2020 96
82 Jan Zubak AK PARTIZANSKE VSO-10 MAM 2020 96
18 Jozef Vyletel AK OCOVA VSO-10 MAM 2020 96
MJ Martin Toman AK PRESOV std. Cirrus MAM 2020 98,6
84 Marian Szabo AK PARTIZANSKE VT-116 MAM 2020 96
ZA Surovcík & Dudasova AK ZILINA Twin Astir MAM 2020 96
BA4 Oldrich Spaniel AK BRATISLAVA ASW 19 MAM 2020 100,2
VLT Mlynarikova & Bajana AK BANSKA BYSTRICA Twin Astir G103 MAM 2020 96
WW Miroslav Mlynarik AK BANSKA BYSTRICA Astir CS-77 MAM 2020 96
CV Martin Marincak AK PRESOV Std. Cirrus MAM 2020 98,6
H Stefan Liska AK TRNAVA C101A Pegase MAM 2020 100,6
TAT Rastislav Krak AK POPRAD Twin Astir G 103 MAM 2020 96
78 Peter Klepac AK NITRA G102 Astir CS MAM 2020 96
T Hrncirik & Mikula AK TRNAVA JANUS C FM MAM 2020 106
II Ludovit Homola AK BRATISLAVA ASW 20 MAM 2020 107,1
VP Peter Gossanyi AK NOVE ZAMKY Discus CS MAM 2020 105,8
KM Ivan Chabada AK BANSKA BYSTRICA PIK 20B MAM 2020 102
JB Juraj Borcha AK PARTIZANSKE Std. Cirrus MAM 2020 98,6

Zadnji zmagovalec

1. Jakub Kos 97,69 km/h
2. Samuel Posluch 97,62 km/h
3. Milan Surovcik Ml. 97,45 km/h
Posodobljeno: 18. 07. 20 07:24
1. Jiri Kusbach 107,81 km/h
2. Maros Divok 104,78 km/h
3. Dominik Jancik 101,93 km/h
Posodobljeno: 18. 07. 20 07:23
1. Roman Mracek 125,77 km/h
2. Pavol Cerny 128,57 km/h
3. Jan Divok 120,95 km/h
Posodobljeno: 18. 07. 20 07:21
1. Dusan Zubak 86,62 km/h
2. Jan Zubak 84,21 km/h
3. Oldrich Spaniel 87,80 km/h
Posodobljeno: 30. 09. 20 11:29

Najnovejša naloga

Naloga 13, 17. jul. 2020
Razdalja naloge: 116,32 km  /  340,28 km  (221,04 km)
Trajanje naloge: 2:30:00
Posodobljeno: 17. 07. 20 13:38
Naloga 13, 17. jul. 2020
Razdalja naloge: 122,82 km  /  356,72 km  (232,30 km)
Trajanje naloge: 2:15:00
Posodobljeno: 17. 07. 20 13:39
Naloga 12, 17. jul. 2020
Razdalja naloge: 134,43 km  /  444,12 km  (279,14 km)
Trajanje naloge: 2:15:00
Posodobljeno: 17. 07. 20 13:40
Naloga 12, 17. jul. 2020
Razdalja naloge: 108,93 km  /  348,22 km  (221,04 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 17. 07. 20 13:40