FCC Gliding 2022

Prievidza, Slovaška,   24. april 2022 – 05. maj 2022

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
OG Joanna Biedermann Aeroclub Nadwislanski LS 4 Club class 102,6
B Jiri Kusbach Luhačovice KKB-15 E-FES Club class 106,8
W07 Wojciech Kubiak Aeroklub Krakowski SZD-55 Club class 103,4
KT Stefan Schneider Bensheim Std. Cirrus Club class 98,8
B Domas Zostautas Vilniaus SZD-48 Jantar std. 3 Club class 100,1
PP Mikolaj Zdun Aeroklub Leszno LS 3 15m Club class 103,6
KP Stanislaw Wujczak Leszczyński Mini-Nimbus b Club class 103,5
WWI Kamil Wojcik Wroclawek LS-4 Club class 102,6
RAW Pawel Wojciechowski Leszno SZD-55 Club class 103,4
SN Uwe Wahlig Segelfluggruppe Bensheim e.V. LS-3 /15m WL Club class 104,2
BYI Jozsef Tornyai Malev LS-3 /15m Club class 103,6
GO Staš Stankovic Aeroklub Novo mesto DG-100 Club class 99,1
1F Benedikt Sindermann Stőelln-Rhinow LS-1f Club class 100,3
Y2 Robert Alin Simion Romania Romania LS 4A WL Club class 102,6
NM Juraj Sidor AK Holic Std. Cirrus Club class 98,8
AA Rafal Siankowski Radomski SZD-48 Jantar std. 3 Club class 100,1
70 Martin Šabľa SNV Discus 2b Club class 103,6
8M Ionut Tudor Romanian Airclub LS 4A WL Club class 102,6
UY Oliver Sven Cape Gliding Club Std. Cirrus Club class 98,8
SD Dariusz Pietraszkiewicz Szczecin SZD-55 Promyk Club class 103,4
BK Karol Pawlicki Stalowowolski SZD-48 Jantar std. 3 Club class 100,1
L Ryszard Pachla Czestochowski SZD-48 Jantar std. 2 Club class 100,1
CU Krzysztof Owsiany AZM Lubin SZD-48 Jantar std. 3 Club class 100,1
EM Lumir Motyka Frydlant LS-1f Club class 100,3
LS5 Tim Milner Wolds gliding Club LS-3 /15m Club class 103,6
YL Jerzy Mikolajczyk AZM Plock LS-4 Club class 102,6
LK Jaroslaw Michaluk KSS SZD-48 Jantar std. 2 Club class 100,1
PL Piotr Ligwinski Lodz ASW 24 WL Club class 104,2
J1 Krzysztof Kotarski Aeroklub Nadwiślańsk ASW-19B Club class 100,3
MR Agata Kaszczuk Wroc3aw LS-1f Club class 100,3
7W Peter Kassai MALEV Discus b wl Club class 104,4
G1 Wojciech Izdebski Gdansk DG 101G Club class 99,1
TK Marek Herbreder Warszawa SZD-55 Promyk Club class 103,4
DD Peter Gonczi Malév Janus C (FG) Club class 102,2
ZSI Lukasz Florkowski Ostrowski SZD-41A Jantar std. Club class 99,6
FLS Jacek Flis Ziemi Zamojskiej / KKGT LS-3 /15m Club class 103,6
WW Wojciech Domanski Nowy Targ LS-4 Club class 102,6
PJ Bernard Dobre Postojna DG 300 ELAN Club class 100,5
30 Aleksandar Diklic Zrenjanin DG 100 Club class 99,1
Filip Ryszard Bendkowski Warszawa SZD-48 Jantar Std. 2 Club class 100,1
OS Zdenek Balcarek Aeroklub Kromeriz Discus b Club class 103,6
CC Arkadiusz Bajura Aeroklub Opole Mini-Nimbus c Club class 103,1
RZI Daniel Arday Malév ASW 20 C 15m WL Club class 107,6
C8 Bernd Goretzki LSV Rinteln Ventus 3M Combi class 122,5
IGC Petr Panek Ikarus gliding club JS-1b JET Combi class 121,1
QZ Ivan Novak Mlada Boleslav ASG 29 /18m Combi class 121,3
GSS Sebastian Kawa Aeroclub Bielsko Biala Diana 3 FES Combi class 119,8
TI Aldo Cernezzi Acao Varese DG 800b/18m Combi class 118,4
D3 Oldrich Bartonik Luhačovice Diana 3 FES Combi class 119,8
CAT Gabriela Belakova Prievidza Ventus 3M 18m Combi class 122,5
29L Arkadiusz Downar Warmińsko-Mazurski ASG-29E /18m Combi class 121,3
AR Gintas Zube Kartena gliding club ASG-29E /18m Combi class 121,3
WZ Wolfgang Zimmermann FRA Wr. Neustadt Ventus 3M - 18m Combi class 122,5
TE Andre Weidlich LSV Ruhr-Lenne Iserlohn Ventus 3M - 18m Combi class 122,5
DZ Jože Verdev Šaleški Aeroklub JS1-CTJ 18 EVO Combi class 121,6
XM Hana Treslova Rana JS3 /18m Combi class 122,7
XXL Botond Szabadfi Alfoldi AK Nimbus 4DM Combi class 122,9
MD Arkadiusz Stefańczyk ASG 32 Mi Combi class 116,3
PES Karol Staryszak Nadwislamski ASG-29E /18m Combi class 121,3
BG Leszek Staryszak Warsawski ASG-29E /18m Combi class 121,3
A2 Andrzej Smielkiewicz Leszno ASG-29E /18m Combi class 121,3
RZ Janos Sindely Alfoldi Repülőklub JS1-1C 21 Combi class 127,7
PV Pirker & Pirker FAS-Wien (Vienna) Arcus M Combi class 117,1
BY Zsolt Osi G6AX,ACFH ASW-22BLE /26,58m (850 kg) Combi class 126,1
AM Motl & Marhefka Kyjov Nimbus 4DM Combi class 122,9
AY Miguel Schwan SFC Tulin ASG-29Es /18m Combi class 121,3
29 Andrej Majewski Warminsko-Mazurski ASG-29E /18m Combi class 121,3
ZF Radek Krejcirik Hranice JS-1C EVO 18m Combi class 121,6
12 Petr Krejcirik Hranice AS 33 Es Combi class 122,7
PLI Lukasz Kornacki Aeroklub Ziemi Mazowieckiej ASG-29E /18m Combi class 121,3
TA3 Kollar & Kromka Poprad Arcus M Combi class 117,1
AK Kessler & Chisu-Muresan Romanian Airclub ASG-32 Mi-850 kg Combi class 118
EF Jan Keher Prievidza Discus 2cT /18m Combi class 116,3
HB Kapuy & Reti -29,3m Combi class 126,8
EMI Jerzey Kolasinski Aeroklub Poznanski/KKGT ASG 29 18m Combi class 121,3
WO Wolfgang Janowitsch FRA Wr. Neustadt Ventus 3T - 18m Combi class 122,5
CAR Jakubcak & Sulirova Arcus M Combi class 117,1
56 Teet Jagomagi Ridali JS1-1C 18 EVO Combi class 121,6
7A Zoltan Hamar Vario SE JS3 /18m Combi class 122,7
3 Martin Fürješ SGC Martin JS3 /18m Combi class 122,7
TO Tomasz Dul LSV Dinslaken JS3 MD Combi class 122,7
LD Lubomir Doupal LKKM Ventus 2cxm 18m-565 kg Combi class 119,6
DJ Jan Divok Aeroklub SNV Discus 2cT /18m Combi class 116,3
OD Heimo Demmerer SFC Mariazell Ventus 3M - 18m Combi class 122,5
LB Lukas Benedikt Trnava Ventus 3F - 18m Combi class 120,5
ZB Zdislaw Bednarczuk Bielsko-Biala Js3 MD Combi class 122,7
HUX Tamas & Korom HUN Team Arcus T Combi class 117,1
AX Paul Altrichter Fliegergrrupe waldviertel Ventus 2 cxa 18m-600 kg Combi class 120,5
4L Robert Toth Pelikan RE LS-6 b 15m class 113
KK Maciej Walasek Aeroklub Krakowski LS-6 15m class 112,1
W8 Jana Veprekova Dvur Kralove LS-8 /15 m 15m class 111,7
IYB Slavomir Valecko Hranice Discus b WL 15m class 109
ZS Trojan & Blatak Chrudim Duo Discus T (700kg) 15m class 111
GX Jana Treslova Rana Discus 2a /15m 15m class 112,6
AI Andrzej Szczerba Warszawa SZD-56-2 Diana-2 FES 15m class 116,6
Y Karol Šnapko Nadwislanski Discus 2a /15m 15m class 112,6
Y1 Norbert Scarlat Romanian Airclub Discus 2a /15m 15m class 112,6
1Z Dawid Pretorius Cape Gliding Club LS-8 /15 m 15m class 111,7
YB Alex Pop Romanian Airclub Discus 2a /15m 15m class 112,6
JW Jan Pavlik Krizanov LS-8 /15 m 15m class 111,7
AU Dana Novakova Mlada Boleslav LS-8 /15 m 15m class 111,7
EU Barbora Moravcova Zbraslavice LS-8 /15 m 15m class 111,7
G6 Istvan Reti Alfoldi Repülőklub Ventus 2b 15m 15m class 112,7
ZE David Mach Hronov JS3 15m 15m class 118,2
FX Pavel Louzecky Pribyslav LS-8 /15 m 15m class 111,7
JH Benedikt Laho Trnava Discus 2T /15m 15m class 111,8
BX Arturas Klimasauskas Pociunai (Kaunas Gliding Club) Ventus 2b/15m 15m class 116,3
V2 Konrad Jaczkowski Czźstochowski Ventus 2B 15m class 116,3
I Lukasz Grabowski Aeroklub Wloclawski Discus 2A 15m class 112,6
77 Pawel Frackowiak Aeroklub Poznanski LAK 17B FES /15m 525kg 15m class 113,6
LOT Judyta Czyż Bielsko Bialski LS-8 /15 m 15m class 111,7
POL Czeladzki & Marchelewski KKGT Duo Discus XLT 15m class 112,5
DC Dariusz Czech Stalowowolski LAK 19 15m WL 15m class 111,2
JB Miloslav Cink Letkov LS-8b /15 m 15m class 111,7
RP Lukasz Blaszczyk Ostrow Diana 2 15m class 118,7
AV Stanislaw Biela Nowy Targ SZD 56-2 DIANA FES 15m class 116,6

Zadnji zmagovalec

1. Uwe Wahlig 97,93 km/h
2. Karol Pawlicki 85,37 km/h
3. Kamil Wojcik 86,24 km/h
Posodobljeno: 11. 08. 22 14:34
1. Lukasz Blaszczyk 108,45 km/h
2. Czeladzki & Marchelewski 97,75 km/h
3. Miloslav Cink 93,54 km/h
Posodobljeno: 11. 08. 22 12:02
1. Sebastian Kawa 120,09 km/h
2. Radek Krejcirik 118,06 km/h
3. Wolfgang Janowitsch 118,40 km/h
Posodobljeno: 11. 08. 22 12:03

Najnovejša naloga

Naloga 11, 5. maj 2022
Razdalja naloge: 150,77 km  /  320,69 km  (233,32 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 5. 05. 22 15:21
Naloga 11, 5. maj 2022
Razdalja naloge: 153,50 km  /  332,02 km  (242,54 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 5. 05. 22 15:20
Naloga 11, 5. maj 2022
Razdalja naloge: 160,29 km  /  330,74 km  (243,75 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 5. 05. 22 15:19