Polish 47th Open Class Nationals / Ostrów Glide 2022

Ostrów Wielkopolski Michałków, Poljska,   30. junij 2022 – 09. julij 2022

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
PR Paweł Bahyrycz Aeroklub Krakowski DG300 Club A - Regionals 988
SCH Antoni Zawirski Aeroklub Leszczyński Jantar Std 2 Club A - Regionals 1.002
T5 Sławomir Zagojski Aeroklub Lubelski Jantar Std 3 Club A - Regionals 992
RX Stanisław Wujczak Aeroklub Leszczyński Mini Nimbus B Club A - Regionals 966
WW Kamil Wójcik Aeroklub Włocławski LS4 Club A - Regionals 980
J9 Jan Wojewoda Aeroklub Nadwiślański Jantar Std 2 Club A - Regionals 997
ZZ Piotr Wojda Aeroklub Białostocki Libelle H201B Club A - Regionals 1.017
771 Zenon Wajda Aeroklub Ziemi Jarosławskiej Mini Nimbus C Club A - Regionals 968
EP Marcin Szymura Aeroklub ROW Rybnik Jantar Std 3 Club A - Regionals 995
AS Andrzej Sznajder Aeroklub Leszczyński Pegase Club A - Regionals 983
TI Wojciech Szczęsny Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 Club A - Regionals 989
FL Kordian Sitko Aeroklub Ostrowski Jantar Std 2 Club A - Regionals 1.001
AW Bogusław Sikora Aeroklub Nowy Targ ASW-19B Club A - Regionals 996
CI Krzysztof Rycerz Aeroklub Warszawski Cirrus Std Club A - Regionals 1.006
J1 Malo Poulain de Saint Pere AAVO Cherence Jantar Std 3 Club A - Regionals 1.001
BK Karol Pawlicki Aeroklub Stalowowolski Jantar Std 3 Club A - Regionals 995
TO1 Michał Okoń Aeroklub Ziemi Zamojskiej Jantar Std Club A - Regionals 1.000
7W Krzysztof Nowak Aeroklub Ziemi Jarosławskiej LS1f Neo WL Club A - Regionals 994
57 Theo Napoleon AVCASA St Auban ASW-24 WL Club A - Regionals 959
KC Kamil Najderek Aeroklub Ziemi Pilskiej Pegase Club A - Regionals 990
YL Jerzy Mikołajczyk AZM/KSS LS4 Club A - Regionals 976
VX Theo Manfredi Cherence LS7 WL Club A - Regionals 974
PL Piotr Ligwiński Aeroklub Łódzki ASW 24 WL Club A - Regionals 955
LJ Jacek Lenkiewicz Aeroklub Gdański DG300 Club A - Regionals 990
BZ Tomasz Kurowski Aeroklub Krakowski Brawo Club A - Regionals 995
SO Piotr Kowalski Aeroklub Kielecki Jantar Std 3 Club A - Regionals 997
HO Sebastian Kołomański Aeroklub Kielecki Jantar Std 3 Club A - Regionals 1.002
GK Grzegorz Kokot Aeroklub Wrocławski Jantar Std 2 Club A - Regionals 998
GZ Wojciech Izdebski Aeroklub Gdański DG300 Club A - Regionals 987
GR Remigiusz Gwiazda Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 Club A - Regionals 993
AG Aude Grangeray AVCASA LS7 Club A - Regionals 979
J7 Paweł Głowacki Aeroklub Leszczyński C-101 Pegase Club A - Regionals 985
HI Oskar Glegoła Aeroklub Ostrowski Jantar Std 3 Club A - Regionals 1.002
ZS Łukasz Florkowski Aeroklub Ostrowski Jantar Std Club A - Regionals 1.000
WE Alexandre Fierain Abbeville ASW 20 Club A - Regionals 958
SP Michał Felisiak Aeroklub Ostrowski Pegase 101 Club A - Regionals 987
BJ Barbara Butrym Aeroklub Słupski Jantar Std 2 Club A - Regionals 1.002
KI Piotr Brzozowski Aeroklub Lubelski Jantar Std 2 Club A - Regionals 999
W4 Adam Biały Warszawa Jantar Standard 3 Club A - Regionals 1.002
B8 Janusz Bęza Aeroklub Warszawski DG 100 Club A - Regionals 995
AR Gintas Zube Kartena gliding club ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
XR Łukasz Wójcik Aeroklub Włocławski EB29R 28,4m Polish 47th Open Class Nationals 757,838
KK Maciej Walasek Aeroklub Krakowski LS6C-18 Polish 47th Open Class Nationals 841,86
17 Marius Vinny Aeroklub Leszczyński ASG29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
A2 Andrzej Śmielkiewicz Aeroklub Leszczyński ASG29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
AT Robert Ślęczkowski Aeroklub Ziemi Lubuskiej Ventus 3 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
AI Andrzej Szczerba Warszawski Diana 2 FES 15m Polish 47th Open Class Nationals 871,856
RB Arkadiusz Stefańczyk Aeroklub Kielecki ASG 29 Es 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
PES Karol Staryszak Aeroklub Nadwiślański ASG29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
BG Leszek Staryszak Aeroklub Warszawski ASG29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
MS Marek Sawczuk Aeroklub Warszawski ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
GSS Tomasz Rubaj Aeroklub Gliwicki Diana 3 FES Polish 47th Open Class Nationals 835,847
FLY Piotrowski & Wysocki Aeroklub Ziemi Lubuskiej Lak 20M 26m Polish 47th Open Class Nationals 792,857
29 Andrzej Majewski A. Warmińsko-Mazurski ASG29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
12 Jerzy Kolasiński Aeroklub Poznański AS33Es 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
P Tomasz Hornik Aeroklub Nadwiślański JS1C 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
M Mirosław Hołyś Aeroklub Ziemi Lubuskiej JS1C 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
FM Astrid Galaret FFVP Pôle France JS3 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
77 Paweł Frąckowiak Aeroklub Poznański LAK17B FES - 18m Polish 47th Open Class Nationals 842,854
TO Tomasz Dul LSV Dinslaken / Aeroklub Wrocławski JS-3 MD 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
29L Bogdan Dorozko Aeroklub Warmińsko-Mazurski ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
PC Christophe Delort d'Exéa CEVVHB Oloron ASH 25mi 26m Polish 47th Open Class Nationals 786,847
POL Marek Chamera Aeroklub Ziemi Zamojskiej Duo Discus Polish 47th Open Class Nationals 870,87
HE Janusz Centka Aeroklub Leszczyński ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
W Marek Biały Aeroklub Warszawski ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
ZB Zdzisław Bednarczuk Bielsko-Biała JS3 MD 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
EMI Przemysław Bartczak Częstochowa ASG 29E 18m Polish 47th Open Class Nationals 835,847
FNC Jakub Barszcz Aeroklub Orląt w Dęblinie Twin Shark Polish 47th Open Class Nationals 856,867
A Jan Walther Andersen Danish Gliding Association EB29R 28M Polish 47th Open Class Nationals 757,838
KK Jakub Kappes Aeroklub Ostrowski Pirat Club B - Regionals 1.125
AB Marta Biała Aeroklub Ostrowski Junior Club B - Regionals 1.115
V1 Bartłomiej Malicki Aeroklub Kielecki Junior Club B - Regionals 1.115
KD Tomasz Kowalczyk Aeroklub Ostrowski Pirat Club B - Regionals 1.125
HE1 Paweł Strzelczyk Aeroklub Ziemi Lubuskiej Junior Club B - Regionals 1.115
DJ Michał Kaczmarek Aeroklub Bydgoski Junior Club B - Regionals 1.115
SU Łukasz Wańko Aeroklub Ostrowski Junior Club B - Regionals 1.115
X Paweł Kosiorowski Aeroklub Rzeszowski Junior Club B - Regionals 1.115
J Julia Wałowska Aeroklub Ostrowski Pirat Club B - Regionals 1.125
Q7 Piotrek Nowak Aeroklub Kujawski Astir CS Club B - Regionals 1.080

Zadnji zmagovalec

1. Łukasz Wójcik 135,41 km/h
2. Tomasz Hornik 130,67 km/h
3. Jakub Barszcz 121,58 km/h
3. Karol Staryszak 124,38 km/h
Posodobljeno: 15. 08. 22 16:52
1. Tomasz Kurowski 95,30 km/h
2. Alexandre Fierain 92,89 km/h
3. Antoni Zawirski 88,33 km/h
Posodobljeno: 15. 08. 22 23:46
1. Julia Wałowska 59,39 km/h
2. Tomasz Kowalczyk 57,33 km/h
3. Paweł Kosiorowski 51,50 km/h
Posodobljeno: 10. 07. 22 17:35

Najnovejša naloga

Naloga 8, 9. jul. 2022
Razdalja naloge: 137,84 km  /  354,45 km  (245,08 km)
Trajanje naloge: 1:30:00
Posodobljeno: 9. 07. 22 13:09
Naloga 6, 9. jul. 2022
Razdalja naloge: 128,20 km  /  283,47 km  (201,85 km)
Trajanje naloge: 1:30:00
Posodobljeno: 9. 07. 22 13:09
Naloga 6, 9. jul. 2022
Razdalja naloge: 92,40 km  /  259,58 km  (174,18 km)
Trajanje naloge: 1:30:00
Posodobljeno: 9. 07. 22 14:45