Russian Gliding Cup-2022 club (Novosibirsk region, Reshety)

Beverley Springs, Avstralija,   23. julij 2022 – 06. avgust 2022

Uradno rezultati za Klubski, naloga 7 (02. avgust 2022)

Točke:AResht - Dolganka - Pankrush - Alabuga - Sogornoye - Nikolaevsky - AResht
Razdalja naloge: 119,87 km  /  470,16 km  (287,40 km)
Trajanje naloge: 2:30:00
Informacije o nalogi:Assigned Area Task, Maximum Points: 837, F = 1,000, Fcr = 1,000, Max speed pts: 406 ; Dm = 100km, D1 = 250km, handicapping enabled ; PEVStarts: OFF, N: 22, n1: 19, n2: 16, Do: 228,79km, Vo: 81,14km/h
# OP TO Tekmovalec Ekipa Klub Jadralno letalo Handicap Štart Cilj Čas Hitrost Razdalja Točke
1. 2 VF Василий Ерофеев Орловская область Колхоз им. McCready Jantar std. 100.5 15:47:30 18:23:04 2:35:34 81,54 km/h 211,42 km 837
2. 2 ID Антон Минский г. Москва LSD Jantar std.2 101.5 15:47:13 18:23:04 2:35:51 81,83 km/h 212,56 km 829
3. 2 56 Александр Половников Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 101 15:47:42 18:23:07 2:35:25 81,12 km/h 210,12 km 825
4. 1 49 Владимир Радовский Воронежская область LSD Jantar std.3 100.6 15:48:02 18:33:22 2:45:20 78,86 km/h 217,30 km 796
5. N Сергей Кривощеков Новосибирская область Jantar std.2 101.5 15:43:44 18:15:33 2:31:49 78,03 km/h 197,45 km 773
6. AK Алексей Киркоров Воронежская область LS 4 103 15:43:24 18:14:42 2:31:18 78,86 km/h 198,86 km 768
7. D Дмитрий Тимошенко Московская область Бизоны Хиггса Jantar std. 100 15:43:11 18:39:34 2:56:23 75,39 km/h 221,64 km 751
8. 1 57 Василий Перевозчиков Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 100.6 15:43:52 18:40:47 2:56:55 72,65 km/h 214,21 km 703
9. AS Дмитрий Леванов Московская область Читеры Jantar std. 99.2 15:43:27 18:54:21 3:10:54 71,33 km/h 226,96 km 699
10. 3 Владимир Карсаков Орловская область Колхоз им. McCready Std. Cirrus 99.2 15:47:40 18:34:23 2:46:43 70,92 km/h 197,05 km 692
11. 1 MP Геннадий Ивахник Краснодарский край AC-6-15 101 15:42:10 18:42:09 2:59:59 70,43 km/h 211,28 km 666
12. Т Нина Шальнева Новосибирская область Jantar std.2 101 15:43:16 18:45:36 3:02:20 70,07 km/h 212,93 km 661
13. 1 60 Евгений Бурмистров Краснодарский край Jantar std.3 101 16:15:58 18:58:56 2:42:58 62,51 km/h 169,78 km 548
14. VK Ольга Колесникова Новосибирская область Jantar std.3 101 15:58:05 18:32:20 2:34:15 61,91 km/h 159,16 km 539
15. 54 Кристина Ярошевич Московская область Лесная Братва Jantar std.3 100.2 15:43:41 19:06:27 3:22:46 61,05 km/h 206,33 km 534
16. 1 VB Виталий Боровик Новосибирская область LS 4a 103.5 15:57:45 18:22:43 2:24:58 60,86 km/h 152,15 km 502
17. 1 VC Ирина Ерофеева Орловская область Stratification Ladies Jantar std. 99.6 16:01:50 19:12:47 3:10:57 49,85 km/h 158,64 km 431
18. MI Юрий Мишанин Рязанская область Бизоны Хиггса Jantar std.3 101 15:43:21 224,85 km 420
19. 5 M Вячеслав Чехов Новосибирская область Читеры Std. Cirrus 99.6 15:38:15 124,29 km 235
20. SR Станислав Раевский Кемеровская область Jantar std. 100.5 15:37:33 17,71 km 33
21. 1 ARI Кирилл Булатов Московская область Лесная Братва Jantar std.3 102.5 15:57:54 17,20 km 32
22. 2 MK Римма Габдуллина Орловская область Stratification Ladies Jantar std.2 101 15:57:59 16,66 km 31
DNF S Сергей Сметанин Новосибирская область Jantar std.3 101.5 0,00 km 0
DNF = Ni letel
49 - Поздняя или ранняя отцепка от буксировщика. Первое нарушение. Предупреждение.