Plachtařský pohár Vysočiny 2017

Havlíčkův Brod, Česká republika,   22. července 2017 – 30. července 2017

Oficiální výsledky pro Klub v úloze 1 (22. července 2017)

Traťové body:004 VBT4 FUTABA - 206 KUTNA HO - 163 JIMRAMOV - 411 TREST - 001 HAVLICKUV BROD
Vzdálenost v úloze: 114,59 km  /  333,55 km  (221,77 km)
Čas na trati: 2:00:00
Informace k úloze:Maximum Points: 486, Day factor = 1,000 ; N = 43, n1 = 38, n2 = 30
# OP Soutěžící Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. BW
Vojtech Hajek
Mlada Boleslav Std. Cirrus 98.6 13:49:34 15:44:27 1:54:53 86,53 km/h 173,06 km 486
2. MA
Petr Hofman
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 13:52:04 15:42:36 1:50:32 82,01 km/h 164,01 km 455
3. BV
Petr Vodicka
Jaromer Janus b 102.7 13:46:13 15:49:11 2:02:58 85,64 km/h 175,52 km 452
4. IMI
Jindrich Svorc
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:51:59 15:41:56 1:49:57 81,30 km/h 162,60 km 445
5. CI
Hana Treslova
Rana Std. Cirrus 98.6 13:55:50 15:45:13 1:49:23 80,11 km/h 160,21 km 435
6. LW
Jiri Fousek
Rana Std. Cirrus 98.6 13:52:01 15:40:57 1:48:56 78,90 km/h 157,81 km 426
6. UB
Jan Zahradka
Hodkovice Std. Cirrus 98.6 13:45:03 15:52:39 2:07:36 78,86 km/h 167,71 km 426
8. 44
Ondrej Blaha
Praha-Letnany VT-116 Orlik 2 81.2 13:46:24 15:55:09 2:08:45 64,82 km/h 139,09 km 424
9. BA4
Josef Kolman
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 13:49:23 15:41:16 1:51:53 76,71 km/h 153,43 km 413
10. JA
David Vrchota
Jaromer Discus b 104.6 13:46:36 15:49:19 2:02:43 79,81 km/h 163,23 km 397
11. WY
Vilem Riha
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:59:37 16:07:36 2:07:59 74,85 km/h 159,65 km 394
12. NK
Rene Hudak
Kunovice Std. Cirrus 98.9 13:46:16 15:56:15 2:09:59 74,31 km/h 160,98 km 388
13. PIF
Libor Bednarik
Kunovice Std. Cirrus 98.6 13:46:13 15:53:32 2:07:19 73,78 km/h 156,57 km 386
14. LF
Jan Hruska
Tabor ASW-15B 97.9 13:45:03 16:06:52 2:21:49 73,19 km/h 173,00 km 385
15. IF
Vaclav Marel
Jaromer Std. Cirrus 98.6 13:46:47 15:53:07 2:06:20 73,46 km/h 154,66 km 383
15. YZ
Yvona Vyhnankova
Olomouc ASW-15 96.9 13:46:46 15:55:30 2:08:44 72,20 km/h 154,92 km 383
17. LH
Matous Schmidt
Praha-Letnany Discus b 104.6 13:45:11 16:05:59 2:20:48 77,43 km/h 181,69 km 380
17. FP
Lubomir Papezik
Holesov LS-4 102.1 13:46:04 15:52:26 2:06:22 75,61 km/h 159,24 km 380
19. JJ
Martin Urner
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 13:45:04 16:13:20 2:28:16 71,79 km/h 177,39 km 374
20. IHD
Jan Zezula
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 14:00:14 16:01:36 2:01:22 72,61 km/h 146,88 km 368
20. FK
Jakub Kohn
Prostejvo ASW-15B 97.9 13:52:37 15:53:27 2:00:50 71,05 km/h 143,10 km 368
22. HH
Miloslav Hulmak
Hosin ASW-15B 97.9 13:45:40 15:32:45 1:47:05 70,78 km/h 141,57 km 366
23. WTF
Tomas Ptacovsky
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 13:45:57 15:59:07 2:13:10 71,91 km/h 159,61 km 362
24. HE
Martin Svarc
Olomouc DG-100 99.1 13:47:34 15:51:47 2:04:13 69,52 km/h 143,92 km 350
25. OK
Libor Danhel
Kunovice Std. Cirrus 98.6 13:46:03 15:38:49 1:52:46 68,99 km/h 137,97 km 348
26. EK
Radoslav Pur
Hosin DG-200m 15m 105 13:52:11 15:49:31 1:57:20 72,07 km/h 144,14 km 338
27. 78
Jaromir Pauer
Hosin DG-100 99.1 14:00:32 16:39:56 2:39:24 67,13 km/h 178,34 km 331
28. AM
Ota Vavrin
Vysoké Mýto ASW-15B 97.9 13:50:29 15:41:08 1:50:39 64,71 km/h 129,43 km 318
29. 2Y
Filip Vita
Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 14:01:37 15:55:38 1:54:01 57,98 km/h 115,96 km 283
30. ER
Radek Jaksa
Prostejov Std. Cirrus 98.6 13:45:15 16:19:38 2:34:23 59,87 km/h 154,05 km 277
31. 94
Tomas Hlavacek
Kolin VSO-10 95.1 13:46:07 16:20:09 2:34:02 49,26 km/h 126,47 km 260
32. RCE
Pavel Liska
Roudnice nad Labem ASW-19B 100.2 13:58:35 162,31 km 232
33. RI
Michal Kodousek
Jaromer LS-3 15m 104.4 13:46:40 166,18 km 228
34. 46
Milan Svoboda
Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 81.2 14:10:49 128,02 km 226
35. OREL
Ivan Kuzelka
VT-116 Orlik 2 81.2 14:01:49 123,79 km 219
36. TOM
Tom Hulmak
Hosin G-102 Astir CS 95.3 13:51:12 139,66 km 210
37. AI
Vaclav Petru
Praha-Letnany TST-3 Alpin TM 82.5 13:45:21 114,50 km 199
38. M
Radoslav Zima
Breclav DG-100 Club 97.5 13:51:21 127,50 km 187
39. 77
Pavel Laznicka
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 14:03:40 123,90 km 180
40. T
Ales Holoubek
Jicin ASW-15B 97.9 13:51:16 119,17 km 175
41. BH
Petr Brezina
Frydlant nad Ostravici G-102 Astir CS 95.3 13:59:53 102,85 km 155
42. L8
Milos Hrabe
Praha-Letnany Std. Cirrus 98.6 13:57:55 106,08 km 154
43. BO
Jiri Holcman
Hosin ASW-19B 100.2 14:00:18 81,50 km 117
DNF TS
Vaclav Zak
GAC Benesov Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF CL
Petr Lonsky
Touzim LS-1d 98.3 0,00 km 0
DNF AK
Lukas Kotek
Frydlant nad Ostravici DG-200 15m 105 0,00 km 0
DNF BS
Jiri Vavrina
Kyjov LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNF = Neletěl
T - Narušení prostoru - první provinění
TS - DNF
CL - DNF
AK - DNF
BS - DNS