38. Memoriál Alexandra Makarenka 2018

Male Bielice, Slovensko,   1. července 2018 – 15. července 2018

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
54 Marcel Straka AK NITRA ASW 15 Klubová trieda 96,9
ZI Igor Cech AK BRATISLAVA SILENT 2 Klubová trieda 93,7
OI Martin Jurovic AK BRATISLAVA Pegase Klubová trieda 100,6
ZS Edmund Schuller AK LUCENEC ASW 24 Klubová trieda 105,4
FM Frantisek Michalik AK Trencin DG 300 Klubová trieda 104
13 Homola & Vysny ZAK Senica Twin Astir RG Klubová trieda 92,3
101 Peter Hupka AK Nitra Pegase Klubová trieda 100,6
86 Zdeno Hrcka AK Trnava Astir CS 77 Klubová trieda 95,5
GL Milan Surovcík ml AK Zilina Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
07 Liska & Kosak Marianne Klubová trieda 96,3
72 Branislav Studienka AK Trencin G 102 Astir Klubová trieda 95,3
78 Peter Klepac Aeroklub Nitra astir CS Klubová trieda 95,3
J2 Adam Kacvinsky AK Bratislava Pegase Klubová trieda 100,6
F1 Jan Jagos AK Banska Bystrica PIK 20 D Klubová trieda 101,5
84 Marian Szabo AK Partizanske VT-116 Orlik 2 Klubová trieda 81,2
M1 Bohuslav Vanik AK Ocova VSO-10 Klubová trieda 95,1
KM Ivan Chabada AK Banska Bystrica PIK 20 B Klubová trieda 101,2
MJ Marek Seman AK PRESOV Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
AM Pavlinský & Belusko Marianne Klubová trieda 96,3
TAT Rastislav Krak Twin Astir Trainer FG Klubová trieda 91,4
BM Ivan Bajana AKM MARTIN LS 4 Klubová trieda 102,1
82 Jan Zubak AK Partizanske VSO-10 Klubová trieda 95,1
TZ Anton Zelenaj AK Nove Zamky ASW 15 Klubová trieda 97
LL Bohumil Vasek Pegase Klubová trieda 101,3
CK Milos Srank AK Nove Zamky ASW 24 Klubová trieda 105,4
M8 Peter Fidler AK Partizanske VSO-10 Klubová trieda 95,1
XXL Milan Surovčík Žilina ASW 20 Klubová trieda 107,1
WW Miroslav Mlynarik AK Banska Bystrica Astir CS 77 Klubová trieda 95,5
TW Vladimir Knaze AK PARTIZANSKE twin Astir RG Klubová trieda 92,3
DZ Jozef Zabka AK PARTIZANSKE Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
F4 Lubomir Nosal aeroclub poprad VSO-10 Klubová trieda 95,1
15 Martin Sabla AK Sp. Nova Ves VSO-10 Klubová trieda 95,1
75 Maros Okos AK PRESOV VSO-10 Klubová trieda 95,1
SA Divokova Viktoria Spišska Nová Ves Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
LI Usiak & Zilka AK BANSKA BISTRICA L 13 Blanik Klubová trieda 76
DK Daniel Kronek SGC MARTIN LS 3 Klubová trieda 104,4
SX Jozef Sopirjak AK KOSICE DG 100 Klubová trieda 99,1
LS Erik Mikulas AK PATRIZANSKE LS 1 f Klubová trieda 100,1
BA4 Oldrich Spaniel AK Bratislava ASW 19 Klubová trieda 100,2
A1 Simon Siska SGC Martin ASW 19 Klubová trieda 100,2
BA6 Marek Kuban AK Bratislava ASW 19 Klubová trieda 100,2
W Miroslav Beliansky AK Partizanske Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
LX Samuel Posluch SGC Martin Std. Cirrus Klubová trieda 98,6
AI Marek Straka AK BRATISLAVA ASW 19 Klubová trieda 100,2
OI Jan Kovalcik Pegase Kombi treida 103,1
II Peter Skrabalek AK Bratislava ASW 20 Kombi treida 107,1
NIT Kotvas & Simoncic DG 1000/20m Kombi treida 109,4
JH Jan Hrncirik AK Trnava Discus 2cT Kombi treida 112,9
T Mikula & Laho Janus CM FG Kombi treida 104,5
2X Jurovicova & Jurovic Duo Discus Kombi treida 111
MJ Milan Lojdl Ventus 2cT/18m Kombi treida 120,3
DL Mracek & Kardosova Duo Discus T Kombi treida 111,5
AD Dusan Bernat LSV PINNEBERG Ventus 17.6m Kombi treida 113
TA3 Kollar & Kromka Arcus M Kombi treida 117,1

Poslední vítěz

1. Milan Surovcík ml 88,57 km/h
2. Marcel Straka 84,70 km/h
3. Ivan Bajana 87,84 km/h
Aktualizováno: 14.07.18 18:10
1. Jurovicova & Jurovic 104,10 km/h
2. Mracek & Kardosova 102,50 km/h
HC Jan Kovalcik 88,88 km/h
Aktualizováno: 14.07.18 18:24

Poslední úloha

Úloha 12, 14. 7. 2018
Vzdálenost v úloze: 108,99 km  /  346,57 km  (227,01 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 14.07.18 12:32
Úloha 12, 14. 7. 2018
Vzdálenost v úloze: 128,21 km  /  326,62 km  (227,01 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 14.07.18 12:33