Championnat de France 2022 Catégorie Générale Classe 18m et Classe Libre

Buno Bonnevaux, Francie,   19. června 2022 – 25. června 2022

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
7 Jean-Pierre Bellec Centre de Vol à Voile de l'Eure JS 1C 21m Libre 124
VH D'Arbonneau & Nieder Centre Vol à Voile Hagnenau ASH 25 25.60m (750 kg) Libre 119,5
IU Riou & Jung Ass. Aéronautique du Val d'Essonne ASH 25 25.60m (750 kg) Libre 119,5
FD Maximilian Seis Association Aéronautique d'Aquitaine JS 1C 21m Libre 124
GV Eric Garnier Centre Vélivole du Val de l'Eure ASH 31 21m Libre 122
IP3 De Broqueville & Spruyt Belgium EB 29DR Libre 126
LB Bouderlique & Cordonnier Aéro Club de Picardie-Amiens Métropole Arcus20 M Libre 120,5
EJ Philippe de Péchy Planeurs d'Ille-et-Vilaine JS 1C 21M Libre 124
RC Hersen & Napoléon Centre de Vol à Voile de la Montagne Noire ASH 30 Libre 124
J Sturm & Sturm Colmars ASH 25 26m (750kg) Libre 119,5
2AS De Broqueville & Dresse Belgium Arcus20 T Libre 120,5
3V Jean-Philippe Légier Planeurs Tarn et Garonne Ventus 3 18m Libre 121,5
MG Louis Bouderlique Aéro Club de Picardie-Amiens Métropole Arcus20 T Libre 120,5
72 Sylvain Gerbaud Planeur Tarn et Garonne EB 29R Libre 126
1L Gilles Navas Ass. Aéronautique Verdon Alpilles ASG 29 Es 18-meter 120
FM Astrid Galaret Les Planeurs d'Orléans JS 3 18m 18-meter 121,5
US Fabian Meulenyser Chèrence LS 6C 17,5m 18-meter 116
73 Francois Delfosse Belgium JS 3 18m 18-meter 121,5
14 Henrik A. Breidahl Danemark JS 3 18m 18-meter 121,5
V Régis Marguerie Planeurs d'Ille et Vilaine ASG 29 18m 18-meter 120
TB Thierry Boilley Ass. Aéronautique Verdon Alpilles Ventus 2cx 18m 18-meter 120
RO Leo Jullerot Club de Planeur de Strasbourg Ventus C 17,6m 18-meter 116
P8 Jean-Pierre Hamel Planeurs d'Ille et Vilaine ASG 29 18m 18-meter 120
F Barthélemy Gras association aéronautique du val d’Essonne Ventus 2cxa 18m 18-meter 120
KM Hervé Kolesnitchenko Ass. Aéronautique du Val d'Essonne JS 3 18m 18-meter 121,5
VG Christophe Véron Centre de Vol à Voile de l'Eure ASG 29 18m 18-meter 120
ET Anaïs Gaubert Association Aéronautique du Val d'Oise Discus 2c 18-meter 115
AY Anne Ducarouge Aéro Club du Bas Armagnac JS 3 18m 18-meter 121,5
AB Arne J. Boye-Møller Danemark JS 3 18m 18-meter 121,5
JS François Moreau Aéro Club de l'Est LAK 17A 18m 18-meter 118
IB Adrien Henry Centre de Vol à Voile de l'Eure JS 3 18m 18-meter 121,5
33 Jean-Denis Barrois Association Aéronautique Verdon alpilles AS 33 18m 18-meter 121,5
OT Pierre Jeanneney Centre Vélivole du Val de l'Eure ASG 29 18m 18-meter 120
42 Alex Chartier LES PLANEURS D'ORLEANS Discus 2c 18m 18-meter 115
PE Peter Eriksen Danemark-Kolding AS 33 18m 18-meter 121,5
FB Franck Virol Centre VàV Fontainebleau et sa Région ASG 29 18m 18-meter 120
JO Daniel Vincent-Genod Centre aéronautique de Beynes JS 3 18m 18-meter 121,5
JG Jean-Georges Schwartz Centre Aéronautique de Beynes AS 33 18m 18-meter 121,5
BM Francis Svobodny Centre de Vol à Voile de l'Eure VENTUS 2cx M 18-meter 120
JD Nicolas Bernhard Ass. Aéronautique Provence Côte d'Azur JS 1C 18m EVO 18-meter 120
2L Christophe Abadie Association Aéronautique du Val d'Essonne JS 3 18m 18-meter 121,5

Poslední vítěz

1. Anne Ducarouge 68,94 km/h
2. Pierre Jeanneney 66,67 km/h
2. Francis Svobodny 65,97 km/h
4. Gilles Navas 63,98 km/h
Aktualizováno: 25.06.22 12:09
1. Maximilian Seis 76,19 km/h
2. Philippe de Péchy 74,58 km/h
3. Eric Garnier 71,86 km/h
Aktualizováno: 25.06.22 12:09

Poslední úloha

Úloha 6, 24. 6. 2022
Vzdálenost v úloze: 185,17 km  /  397,81 km  (283,18 km)
Čas úlohy: 2:00:00
Aktualizováno: 24.06.22 16:11
Úloha 6, 24. 6. 2022
Vzdálenost v úloze: 195,63 km  /  409,79 km  (295,20 km)
Čas úlohy: 2:00:00
Aktualizováno: 24.06.22 16:26