CIM - Coppa Internazionale del Mediterraneo

Rieti, Itálie,   3. srpna 2020 – 13. srpna 2020

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
Y Giorgio Galetto Prealpi Venete – Thiene Ventus 3F 18m Camp. Italiano 18m 100
SM Sandro Montemaggi AeC Pavullo ASG 29E Camp. Italiano 18m 100
RY Roberto Pinato Prealpi Venete – Thiene JS3 18m Camp. Italiano 18m 100
LH Giuseppe Dal Grande Prealpi Venete – Thiene Ventus 2cxM 18m Camp. Italiano 18m 100
LEO Alberto Pozzi AVL – Alzate JS1C 18m EVO Camp. Italiano 18m 100
K Patrizia Roilo AeC Pavullo ASG 29E Camp. Italiano 18m 100
GE Ugo Pavesi ACAO – Varese ASG 29E Camp. Italiano 18m 100
CU Giancarlo Grinza AeC Torino Ventus 3F 18m Camp. Italiano 18m 100
AG Luca Castelli ACAO – Varese JS1B EVO Camp. Italiano 18m 100
8D Davide Schiavotto Prealpi Venete – Thiene JS3 18m Camp. Italiano 18m 100
4A Alessandro Villa ACAO – Varese Ventus 2cT Camp. Italiano 18m 100
3E Lucio Bordin Prealpi Venete – Thiene Ventus 2cxt 18m Camp. Italiano 18m 100
1B Roberto Romano ACAO – Varese ASG 29Es Camp. Italiano 18m 100
WZ Wolfgang Zimmermann FRA Wiener Neustadt Ventus 3M 18m Group 2 120,5
4A Alessandro Villa ACAO – Varese Ventus 2cT Group 2 118
2X Bert Schmelzer AC Keiheuvel Ventus 3T 18m Group 2 120,5
8D Davide Schiavotto Prealpi Venete – Thiene JS3 18m Group 2 120,5
1B Roberto Romano ACAO – Varese ASG 29Es Group 2 119,5
K Patrizia Roilo AeC Pavullo ASG 29E Group 2 119,5
AR Rodríguez & Lanzieri AC Ocaña ASH 25 25,6m 750kg Group 2 120
GA Rass & Waltl AC St. Johann ASG 32 Mi 850kg Group 2 118
LEO Alberto Pozzi AVL – Alzate JS1C 18m EVO Group 2 119,5
MD Herbert Pirker FAS Wien ASG 29E Group 2 119,5
RY Roberto Pinato Prealpi Venete – Thiene JS3 18m Group 2 120,5
GE Ugo Pavesi ACAO – Varese ASG 29E Group 2 119,5
VV Arne Neumayr SFG Werdenfels e.V JS1C 18m EVO Group 2 119,5
SM Sandro Montemaggi AeC Pavullo ASG 29E Group 2 119,5
31 Natalie Lübben FCC Berlin ASH 31 Mi 21m Group 2 122
LV Bernhard Leitner Innsbrucker SV Ventus 2cxM 18m Group 2 119
210 Philip Jones Lasham Ventus 3T 18m Group 2 120,5
110 Steve Jones Lasham Ventus 3T 18m Group 2 120,5
HU Thomas Hynek ASKÖ Flugsport Wien Ventus 2cM Group 2 118
N1 Peter Harvey Husbands Bosworth Ventus 3T 18m Group 2 120,5
PC Peter Hartmann ASKÖ Linz Antares 23T Group 2 124
RR Reinhard Haggenmüller FC St. Johann ASG 29E Group 2 119,5
CU Giancarlo Grinza AeC Torino Ventus 3F 18m Group 2 120,5
30 Jon Gatfield Baileys Farm JS1B EVO Group 2 119,5
YY Gantenbrink & Hemkendreis LSV Ruhr-Lenn Eta Group 2 124
Y Giorgio Galetto Prealpi Venete – Thiene Ventus 3F 18m Group 2 120,5
F2 Derren Francis Bicester Soaring Ventus 3T 18m Group 2 120,5
LS Christian Derold ISV Tirol – Innsbruck Antares 23E Group 2 124
AJ Alvaro De Orleans AC Toledo ASH 31 Mi 18m Group 2 119
LH Giuseppe Dal Grande Prealpi Venete – Thiene Ventus 2cxM 18m Group 2 119
AG Luca Castelli ACAO – Varese JS1B EVO Group 2 119,5
AB Arne Boye-Møller Herning Svæveflyveklub JS3 18m Group 2 120,5
3E Lucio Bordin Prealpi Venete – Thiene Ventus 2cxt 18m Group 2 119
IYB Lukas Blattmann Friedrich-Kayssler – Kleinmachnow Ventus 3T 18m Group 2 120,5
VP Pinni & Forni Gaspare Bolla – Parma Duo Discus XLT Group 1 113
PP Brunazzo & Micheletto ACAO – Varese Arcus T Group 1 117
PA Maldivi & Ferrero ACAO – Varese Arcus T Group 1 117
MR Zaccour & Frezzotti AVL – Alzate Arcus M Group 1 117
MA Sarti & Villa AeC Rieti Arcus M Group 1 117
LR Luca Urbani AeC Gallicano Discus 2a Group 1 111
LB Bouderlique & Bouderlique ACPAM – Amiens Arcus M Group 1 117
KPG Scheiber & 1 SVA – Höfen Duo Discus XLT Group 1 113
KK Senne & De Broqueville FSV Sindelfingen ASG 32 Mi 800kg Group 1 117
K2 Istel & Venturini AeC Pavullo Arcus M Group 1 117
HM Fridolin Hauser Lagern ASG 32 Mi 800kg Group 1 117
BRA Ghiorzo & Passardi ACAO – Varese Arcus T Group 1 117
BPG Prodorutti & Pronzati AeC Serristori Arcus M Group 1 117
BD Daniele Martinelli Fly Vega – Lecce DG 400 17m Group 1 109
AM Sironi & Bassalti ACAO – Varese Arcus T Group 1 117
5I Franco Poletti ACAO – Varese Discus b WL Group 1 109
MR Zaccour & Frezzotti AVL – Alzate Arcus M Camp. Italiano Biposto 117
K2 Istel & Venturini AeC Pavullo Arcus M Camp. Italiano Biposto 117
PP Brunazzo & Micheletto ACAO – Varese Arcus T Camp. Italiano Biposto 117
AM Sironi & Bassalti ACAO – Varese Arcus T Camp. Italiano Biposto 117
VP Pinni & Forni Gaspare Bolla – Parma Duo Discus XLT Camp. Italiano Biposto 113
MA Sarti & Villa AeC Rieti Arcus M Camp. Italiano Biposto 117
BPG Prodorutti & Pronzati AeC Serristori Arcus M Camp. Italiano Biposto 117
PA Maldivi & Ferrero ACAO – Varese Arcus T Camp. Italiano Biposto 117

Poslední vítěz

1. Sironi & Bassalti 144,89 km/h
2. Ghiorzo & Passardi 139,17 km/h
3. Prodorutti & Pronzati 137,02 km/h
Aktualizováno: 23.08.20 10:52
1. Bert Schmelzer 151,10 km/h
2. Arne Boye-Møller 148,27 km/h
3. Davide Schiavotto 147,45 km/h
Aktualizováno: 23.08.20 10:53
1. Sironi & Bassalti 144,89 km/h
2. Prodorutti & Pronzati 137,02 km/h
3. Maldivi & Ferrero 131,91 km/h
Aktualizováno: 23.08.20 10:48
1. Davide Schiavotto 147,45 km/h
2. Giorgio Galetto 144,02 km/h
3. Giancarlo Grinza 142,67 km/h
Aktualizováno: 23.08.20 10:54

Poslední úloha

Úloha 8, 13. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 367,18 km
Aktualizováno: 13.08.20 16:44
Úloha 9, 13. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 413,55 km
Aktualizováno: 13.08.20 16:45
Úloha 8, 13. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 367,18 km
Aktualizováno: 13.08.20 18:58
Úloha 8, 13. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 413,55 km
Aktualizováno: 13.08.20 19:00