15. Jarní pohár Jeseníků 2019

Šumperk, Česká republika,   1. května 2019 – 11. května 2019

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
B2S Stanislava Žemličková Vyškov VSO-10 Klubová třída 95,1
HD Jan Zezula Letňany ASW-19B Klubová třída 100,2
AS Lukas Zach Vyškov G-102 Astir 77 Klubová třída 95,5
YZ Yvona Vyhnankova Olomouc ASW-15 Klubová třída 96,9
R5 Jaromir Vlk Šumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
2Y Sabina Vitova Kroměříž G-102 Astir Jeans Klubová třída 94,2
BS Jiri Vavrina Kyjov LS-1f Klubová třída 100,1
JJ Martin Urner Letňany ASW-15B Klubová třída 97,9
HE Martin Svarc Olomouc DG-101 G Klubová třída 99,1
4H Pavel Simek Vyškov DG-500 Elan Trainer Klubová třída 100,3
19 Roman Schotli Hranice ASW-19B Klubová třída 100,2
NO Pavel Rericha Moravská Třebová ASW-19B Klubová třída 100,2
JG Jan Pokluda Šumperk ASW-15B WL Klubová třída 98,4
JB Antonin Pilat Vyškov DG-200 15m Klubová třída 105
AL Lukas Petrzela Olomouc G-102 Astir cs Klubová třída 95,37
FP Lubomir Papezik Luhačovice LS-4 Klubová třída 102,1
JT Josef Novak Kunovice LS-1f Klubová třída 100,1
KF Leoš Nosek Vyškov G-104 Speed Astir II b Klubová třída 102,5
L1 Ludek Mikl Kroměříž G-102 Astir CS Jeans Klubová třída 94,2
KW Miroslav Mancik Kyjov G-103 Twin Astir Klubová třída 92,3
CL Petr Lonsky Toužim LS-1d Klubová třída 98,3
J9 Michal Linhart Vyškov VSO-10 Klubová třída 95,1
BE Michaela Krizova Přibyslav ASW-15B Klubová třída 97,9
JK Jiri Koudela Vyškov ASW-19B Klubová třída 100,2
SJ Petr Kolomaznik Šumperk Discus b Klubová třída 104,6
SU Petr Kolacek Šumperk SZD-48 Jantar std. 2 Klubová třída 99,9
AP Peter Kaspar Vyškov G-102 Astir 77 Klubová třída 95,5
NK Rene Hudak Kunovice Std. Cirrus WL Klubová třída 99,3
Y1 Karel Horalek Olomouc LS-3 15m Klubová třída 104,4
Q1 Petr Havrlant Šumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
PH Pavel Handl Kroměříž Phoebus A1 Klubová třída 94
66 Radek Hamrla Vyškov DG-1000S 18m Klubová třída 104,5
E Lukas Fronek Kyjov ASW-15B Klubová třída 97,9
S20 Martin Ficnar Šumperk LS-3a 15m Klubová třída 104,1
OK Libor Danhel Kunovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
103 Libor Bednarik Kunovice G-103 Twin Astir Klubová třída 92,3
FL Filip Vita Kroměříž LAK-12 Kombi třída 116,5
A1 Frantisek Vancura Hranice Nimbus 3T 24,5m WL Kombi třída 122,5
NB Vratislav Sram Broumov Nimbus 2M WL Kombi třída 117,1
KR Jan Simon Kralupy n.Vlt. Ventus ct 17,6m Kombi třída 115,9
MS Dusan Sys Šumperk DG-808 C 18m WL Kombi třída 119,9
JS Jiri Steiger Olomouc Ventus 2cxt 18m Kombi třída 120,2
AY Vladimir Spilka Hranice Nimbus 2b Kombi třída 116,5
BC Kamil Sohr Šumperk SZD-55 Promyk Kombi třída 107,9
VP Miroslav Sklenar Žamberk Duo Discus T Kombi třída 111
ŠNeK Zdenek Schenk Hranice Ventus cm 17,6m Kombi třída 115,9
SR Jiri Prochazka Toužim DG-500 22m Kombi třída 113,1
MM Olga Mokosova Jihlava LS-6c 18m WL Kombi třída 117,8
OKD Jan Matejovsky Hranice Duo Discus Kombi třída 111
MJ1 Milan Lojdl Martin Ventus 2ct 18m Kombi třída 120,3
VK Vaclav Kult Broumov Nimbus 2b WL Kombi třída 117,1
67 Martin Kriz Přibyslav ASW-20 15m WL Kombi třída 110,3
KK Antonin Konicek Kunovice HpH 304M SHARK Kombi třída 116,7
SK Jan Kohout Žamberk LS-8 15m Kombi třída 111,7
E8 Miroslav Koci Žamberk Ventus 2cxm 18m Kombi třída 119,6
IQ Christof Madoery Šumperk ASH-25 26m Kombi třída 122,9
XE Michal Hemrle Česká Lípa Ventus c 17,6m Kombi třída 117,3
HT Pavel Haluza Prostějov Nimbus 2b Kombi třída 116,5
B2 Roman Cerny Hranice LAK-17AT 18m Kombi třída 118,2
MK Michal Cechmanek Luhačovice ASW 20 L+FL 16.6m Kombi třída 108,3
NS Jaroslav Buryan Zábřeh ASW-20 15m WL Kombi třída 110,3
ZB Zdenek Boruvka Jičín LS-8 15m Kombi třída 111,7
W Marek Blatak Šumperk Ventus c 17,6m Kombi třída 117,3
LS Petr Babak Hořice Ventus c 17,6m Kombi třída 117,3
GL Beat Albrecht Šumperk LS-8 15m Kombi třída 111,7

Poslední vítěz

1. Vaclav Kult 100,53 km/h
2. Vratislav Sram 100,09 km/h
3. Michal Cechmanek 92,14 km/h
Aktualizováno: 09.05.19 8:47
1. Pavel Rericha 82,03 km/h
2. Miroslav Mancik 68,46 km/h
3. Rene Hudak 70,70 km/h
Aktualizováno: 09.05.19 8:48

Poslední úloha

Úloha 7, 8. 5. 2019
Vzdálenost v úloze: 150,62 km  /  510,36 km  (150,63 km)
Čas úlohy: 3:30:00
Aktualizováno: 08.05.19 14:58
Úloha 7, 8. 5. 2019
Vzdálenost v úloze: 110,68 km  /  470,21 km  (110,68 km)
Čas úlohy: 3:30:00
Aktualizováno: 08.05.19 14:57