16. Jarní pohár Jeseníků 2020

Šumperk, Česká republika,   25. července 2020 – 1. srpna 2020

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
O5 Viktor Zimcik Kunovice Astir CS Klubová třída 95,3
HD Jan Zezula Letnany ASW-19B Klubová třída 100,2
YZ Yvona Vyhnankova Olomouc ASW-15 Klubová třída 96,9
BU Petr Valenta Kunovice Astir CS Klubová třída 95,3
JJ Martin Urner Letnany ASW-15B Klubová třída 97,9
IMI Jindrich Svorc Letnany Std. Cirrus Klubová třída 98,6
HE Martin Svarc Olomouc DG-101 G Klubová třída 99,1
66 Pavel Simek Vyskov DG-1000S 18m Klubová třída 104,5
19 Roman Schotli Hranice ASW-19B Klubová třída 100,2
JG Jan Pokluda Sumperk ASW-15B WL Klubová třída 98,4
NZ Jan Podhrazsky Sumperk Astir CS 77 Klubová třída 95,5
AL Lukas Petrzela Olomouc Astir CS Klubová třída 95,3
22 Stepan Obrovsky Frydlant nad Ostravici Std. Cirrus Klubová třída 98,6
EF Vojtech Novotny Kralupy nad Vltavou LS-1f Klubová třída 100,1
SP Antonin Novotny Luhacovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
AW Josef Novotny Pribyslav Std. Cirrus Klubová třída 98,6
JT Josef Novak Kunovice LS-1f Klubová třída 100,1
L1 Ludek Mikl Kromeriz Astir CS Jeans Klubová třída 94,2
JP Petr Lonsky Touzim Cirrus VTC Klubová třída 99,8
BE Michaela Krizova Pribyslav ASW-15B Klubová třída 97,9
JK Jiri Koudela Vyskov ASW-19B Klubová třída 100,2
LS Petr Kolomaznik Sumperk LS-1f Klubová třída 100,1
IX Petr Kolacek Sumperk SZD-48 Jantar std. 3 Klubová třída 99,9
AP Peter Kaspar Vyskov Astir CS 77 Klubová třída 95,5
NK Rene Hudak Kunovice Std. Cirrus WL Klubová třída 99,3
Y1 Karel Horalek Olomouc LS-3 15m Klubová třída 104,4
WO Josef Hlusek Kunovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
Q1 Petr Havrlant Sumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
P1 Pavel Handl Kromeriz Phoebus A1 Klubová třída 94
S20 Martin Ficnar Sumperk LS-3a 15m Klubová třída 104,1
KE Karel Ertl Letecky klub Breclav TST-10M Atlas Klubová třída 94
OK Libor Danhel Kunovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
PIF Libor Bednarik Kunovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
A1 Frantisek Vancura Hranice Nimbus 3T 24,5m WL 750kg Kombi třída 122,5
KR Jan Simon Kralupy nad Vltavou Ventus ct 17,6m Kombi třída 115,9
JIM Jiri Steiger Olomouc Duo Discus XLT Kombi třída 112,5
AY Vladimir Spilka Hranice Nimbus 2b Kombi třída 116,5
W Kamil Sohr Sumperk Ventus c 17,6m Kombi třída 117,3
VP Miroslav Sklenar Zamberk Duo Discus 700kg Kombi třída 111
ŠNeK Zdenek Schenk Hranice Ventus cm 17,6m Kombi třída 115,9
FN Tomas Prikryl Vyskov Ventus 2cm 18m 525kg Kombi třída 118,8
OZ Tomas Profeld Jicin Ventus 2cm 18m 525kg Kombi třída 118,8
GLk Antonin Kutalek Zabreh Mini-Nimbus c Kombi třída 107,3
67 Martin Kriz Pribyslav ASW-20 (A)+F 15m WL Kombi třída 110,3
E8 Miroslav Koci Zamberk Ventus 2cxm 18m 565kg Kombi třída 119,6
WW Ladislav Jozsa Medlanky Ventus c 17.6m Kombi třída 117,3
HT Pavel Haluza Prostejov Nimbus 2b Kombi třída 116,5
OK Vit Grossmann Hranice Duo Discus 700kg Kombi třída 111
DJ Jan Dersak Kralupy nad Vltavou HpH 304JS SHARK 18m 573kg Kombi třída 116,1
B2 Roman Cerny Hranice LAK-17AT 18m Kombi třída 118,2
MK Michal Cechmanek Luhacovice ASW-20 L +FL 16,6m Kombi třída 108,3
NS Jaroslav Buryan Zabreh ASW-20 (A)+F 15m WL Kombi třída 110,3
ZS Marek Blatak Sumperk Duo Discus T 700kg Kombi třída 111
GL Beat Albrecht Sumperk LS-8 15m Kombi třída 111,7

Poslední vítěz

1. Jindrich Svorc 90,87 km/h
2. Josef Novotny 90,32 km/h
3. Martin Urner 88,85 km/h
Aktualizováno: 01.08.20 21:25
1. Marek Blatak 91,89 km/h
2. Michal Cechmanek 89,44 km/h
3. Jan Dersak 93,60 km/h
Aktualizováno: 01.08.20 21:25

Poslední úloha

Úloha 8, 1. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 114,83 km  /  392,32 km  (252,98 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 01.08.20 14:51
Úloha 8, 1. 8. 2020
Vzdálenost v úloze: 150,82 km  /  465,21 km  (307,72 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 01.08.20 9:20