Plachtařský pohár vysočiny 2018

Havlíčkův Brod, Česká republika,   21. července 2018 – 28. července 2018

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
MT Petr Stepanek Moravska Trebova Nimbus 2b Kombinovaná třída 116,5
HT Pavel Haluza Prostejov Nimbus 2b Kombinovaná třída 116,5
LC Lukas Capek Praha-Letnany 303 Mosquito Kombinovaná třída 106,6
PUP David Zapletal Mlada Boleslav Ventus c 17,6m Kombinovaná třída 117,3
KK Antonin Konicek Kunovice HPH 304M Shark 18m 600kg Kombinovaná třída 119,3
RK Pavel Zima Breclav Ventus cM 17,6m Kombinovaná třída 115,9
ZS Jan Simon Kralupy n. V. Duo Discus T (700kg) Kombinovaná třída 111
DJ Jan Dersak Kralupy n. V. HPH 304CZ 17,4 Kombinovaná třída 112,4
777 Petr Malcek Praha-Letňany Duo Discus (700kg) Kombinovaná třída 111
BB Josef Busek Hosin DuoDiscus XT Kombinovaná třída 112,7
OZ Tomas Profeld Jicin Ventus 2cm 18m 525kg Kombinovaná třída 118,8
TH Vaclav Hruza Aeroklub Breclav HPH 304 SJ 18m 573kg Kombinovaná třída 118,6
EG Jan Boruvka Jicin Ventus c 17,6m Kombinovaná třída 117,3
ZB Zdenek Boruvka Jicin LS-8-18 15m Kombinovaná třída 111,7
2X Jurovic & Dudáš Duo Discus (700kg) Kombinovaná třída 111
SNK Zdenek Schenk Hranice Ventus ct 17,6m Kombinovaná třída 115,9
JH Milos Mach Nove Zamky Discus 2ct 18m Kombinovaná třída 116,3
GA Michal Vopálenský Std. Cirrus Klubová třída 98,6
JB Pilat Antonin Vyškov DG-200 15m Klubová třída 105
H5 Stanislav John Hosin DG-100 Klubová třída 99,1
RZ Bedrich Honzicek Praha-Letnany DG-200 15m Klubová třída 105
JA Jan Oscatka Jaromer Discus b Klubová třída 104,6
BA4 Josef Kolman Praha-Letnany ASW-15B Klubová třída 97,9
AP Peter Kaspar Vyskov G-102 Astir cs77 Klubová třída 95,5
L8 Milos Hrabe Praha-Letnany Cirrus Std. Klubová třída 98,6
MR Tomas Hlavacek Kolin ASW-15B Klubová třída 97,9
L9 Jiri Dockal Havlickuv Brod VSO-10 Klubová třída 95,1
R5 Jaromir Vlk Sumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
LH Tomas Ohera Praha-Letnany Discus b Klubová třída 107
EZ Sarka Lochova Sumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
AR Jan Zahradka Hodkovice Cirrus Std. Klubová třída 98,6
46 Milan Svoboda Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 Klubová třída 81,2
44 Ondrej Blaha Praha-Letnany VT-116 Orlik 2 Klubová třída 81,2
WTF Tomas Ptacovsky Praha-Letnany ASW-19B Klubová třída 100,2
116 Ivan Kuzelka Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 Klubová třída 81,2
M Radek Zima Breclav DG 100 Klubová třída 99,1
IMI Jindrich Svorc Praha-Letnany Cirrus Std. Klubová třída 98,6
AI Vaclav Petru Praha-Letnany TST-3TM Alpin Klubová třída 82,5
IF Vaclav Marel Jaromer Cirrus Std. Klubová třída 98,6
HD Jan Zezula Praha-Letnany ASW-19B Klubová třída 100,2
ZT Jiri Janda Praha-Letnany Cirrus Std. Klubová třída 98,6
9 Petr Rozhon Hosin VSO-10 Klubová třída 95,1
MA Petr Hofman Praha-Letňany ASW-15B Klubová třída 97,9
G1 Jaroslav Cempírek Jihlava VSO-10 Klubová třída 95,1
U2 Jan Beranek Jihlava ASW-19B Klubová třída 100,2
RCE Pavel Liska Roudnice n.L. ASW-19B Klubová třída 100,2
HH Miloslav Hulmak Hosin ASW-15B Klubová třída 97,9
YZ Yvona Vyhnankova Olomouc ASW-15 Klubová třída 96,9
JJ Martin Urner Praha-Letnany ASW-15B Klubová třída 97,9
FP Lubomir Papezik Luhacovice LS-4 Klubová třída 102,1
NK Rene Hudak Kunovice Cirrus Std. WL Klubová třída 99,3
OK Libor Danhel Kunovice Cirrus Std. Klubová třída 98,6
HE Martin Svarc Olomouc DG-100 Klubová třída 99,1
EK Radoslav Pur Hosin DG-200 15m Klubová třída 105
78 Jaromir Pauer Hosin DG 100 Klubová třída 100
LJ Ladislav Jozsa Medlanky Cirrus Std. Klubová třída 98,6
BO Jiri Holcman Hosin ASW-19B Klubová třída 100,2
103 Libor Bednarik Kunovice G.103 Twin Astir Klubová třída 92,3
GO David Vrchota Jaromer Std. Cirrus 16m Klubová třída 99,6
BV Petr Vodicka Jaromer Janus b Klubová třída 102,7
RI Michal Kodousek Jaromer LS-3 15m Klubová třída 104,4

Poslední úloha

Úloha 7, 28. 7. 2018
Vzdálenost v úloze: 131,18 km  /  314,05 km  (219,59 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 28.07.18 11:09
Úloha 8, 28. 7. 2018
Vzdálenost v úloze: 180,99 km  /  396,24 km  (287,74 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 28.07.18 11:03