Russian Gliding Cup-2022 club (Novosibirsk region, Reshety)

Beverley Springs, Austrálie,   23. července 2022 – 6. srpna 2022

Oficiální výsledky pro Klubová v úloze 8 (3. srpna 2022)

Traťové body:AResht - Bystruha - Zyatkovo - Krasnoz - Nikolaevsky - Romanovo - Kuryinsk - AResht
Vzdálenost v úloze: 402,74 km
Informace k úloze:Racing Task, Maximum Points: 1000, F = 1,000, Fcr = 1,000, Max speed pts: 636 ; Dm = 100km, D1 = 250km, handicapping enabled ; PEVStarts: OFF, N: 22, n1: 22, n2: 21, Do: 405,98km, Vo: 94,60km/h
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. 1 D Дмитрий Тимошенко Московская область Бизоны Хиггса Jantar std. 100 14:17:18 18:32:44 4:15:26 94,60 km/h 402,74 km 1 000
2. 1 49 Владимир Радовский Воронежская область LSD Jantar std.3 100.6 14:19:47 18:35:03 4:15:16 94,66 km/h 402,74 km 990
3. VF Василий Ерофеев Орловская область Колхоз им. McCready Jantar std. 100.5 14:12:00 18:33:28 4:21:28 92,42 km/h 402,74 km 947
4. 1 ID Антон Минский г. Москва LSD Jantar std.2 101.5 14:11:53 18:33:48 4:21:55 92,26 km/h 402,74 km 925
5. 1 AS Дмитрий Леванов Московская область Читеры Jantar std. 99.2 14:17:41 18:50:49 4:33:08 88,47 km/h 402,74 km 891
6. 2 3 Владимир Карсаков Орловская область Колхоз им. McCready Std. Cirrus 99.2 14:11:31 18:57:49 4:46:18 84,40 km/h 402,74 km 808
7. M Вячеслав Чехов Новосибирская область Читеры Std. Cirrus 99.6 13:49:06 18:35:56 4:46:50 84,24 km/h 402,74 km 798
8. VB Виталий Боровик Новосибирская область LS 4a 103.5 14:00:45 18:37:14 4:36:29 87,40 km/h 402,74 km 795
9. N Сергей Кривощеков Новосибирская область Jantar std.2 101.5 13:49:57 18:33:55 4:43:58 85,10 km/h 402,74 km 783
10. 1 MI Юрий Мишанин Рязанская область Бизоны Хиггса Jantar std.3 101 13:49:16 18:36:10 4:46:54 84,23 km/h 402,74 km 774
11. AK Алексей Киркоров Воронежская область LS 4 103 14:18:16 19:01:58 4:43:42 85,18 km/h 402,74 km 760
12. VK Ольга Колесникова Новосибирская область Jantar std.3 101 14:17:48 19:12:12 4:54:24 82,08 km/h 402,74 km 731
12. Т Нина Шальнева Новосибирская область Jantar std.2 101 14:17:58 19:12:24 4:54:26 82,07 km/h 402,74 km 731
14. MP Геннадий Ивахник Краснодарский край AC-6-15 101 13:42:17 18:44:23 5:02:06 79,99 km/h 402,74 km 689
15. 1 56 Александр Половников Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 101 14:00:59 19:04:08 5:03:09 79,71 km/h 402,74 km 684
16. 2 ARI Кирилл Булатов Московская область Лесная Братва Jantar std.3 102.5 14:02:51 19:13:50 5:10:59 77,70 km/h 402,74 km 621
17. 60 Евгений Бурмистров Краснодарский край Jantar std.3 101 14:00:28 19:16:54 5:16:26 76,36 km/h 402,74 km 617
18. 54 Кристина Ярошевич Московская область Лесная Братва Jantar std.3 100.2 14:17:53 19:38:36 5:20:43 75,34 km/h 402,74 km 608
19. 3 57 Василий Перевозчиков Новосибирская область Слава ДОСААФ! Jantar std.3 100.6 14:12:20 19:40:55 5:28:35 73,54 km/h 402,74 km 566
20. 1 SR Станислав Раевский Кемеровская область Jantar std. 100.5 13:54:41 19:34:44 5:40:03 71,06 km/h 402,74 km 518
21. 1 MK Римма Габдуллина Орловская область Stratification Ladies Jantar std.2 101 13:41:03 19:35:22 5:54:19 68,20 km/h 402,74 km 454
22. VC Ирина Ерофеева Орловская область Stratification Ladies Jantar std. 99.6 13:39:29 339,55 km 305
DNF 3 S Сергей Сметанин Новосибирская область Jantar std.3 101.5 0,00 km 0
DNF = Neletěl
SR - Доворот во время пробега планера при посадке на аэродром. Первое нарушение. Предупреждение.