Cílem dnešního výletu byly Saszké Drážďany, a to vlakem z Mostu přes Děčín a Bad Schandau a stejně i zpět. Jak cesta, tak cíl byly super. V Drážďanech jsme navštívili muzeum dopravy, a prolezli celé centrum. Ochutnali saské pochutiny a pivo, no prostě teď už zbývá jen zítra dobré počasí na poslední disciplínu závodů.