V noci pršelo, teď se po zemi válí nízká oblačnost. Pozdě odpoledne je sice nějaká šance na protrhání, ale doufám že Termoska odpustí, když jsme vyhodnotili počasí jako neletové a také i nesoutěžní. Běda jestli budou odpoledne kumuly !
Naplánovali jsme si muzeum Merkur, což byl kód žateckého letiště, jde o malé muzeum "slávy" této již neexistující vojenské základny, která ve své době neskutečně pila raňákům krev.