GeZC Coaching Competitie

Terlet, Pays-Bas,   30 juin 2018 – 30 juin 2018

Champions

Open klasse
1 DB Franck de Bruine & Ton de Bruine 719
1 DX Marit Wolff & Ronald Termaat 719
3 E6 Marijn Wanders & Steven Huiskes 639

30 Juni Coaching Competitie

Beste leden en ledinnen!

Op 30 juni wordt de coacingscompetitie weer nieuwe leven ingeblazen. De hele clubvloot is voor een dag gereserveerd om, als het weer het toelaat, een opdracht te vliegen.

Heb jij (bijna) je GPL, al enkele ervaring in het overlandvliegen en ben je geinteresseerd in het opdoen van wedstrijdervaring? Dit is je kans! Onder begeleiding van een ervaren vlieger kun je op deze dag ervaring opdoen, zowel op de grond als in de lucht. Ieder in een eigen kist en de gezamelijke prestatie telt. Als je iets minder ervaren bent is meevliegen in een tweezitter natuurlijk ook een optie!

Meld je snel aan, wij willen minimaal 10 deelnemende koppels om het een echte wedstrijd te maken.

Wat moet je doen?
1. Zoek een coach. (Als je zin hebt om de rol van coach te vervullen kun je dat bij ons aangeven);
2. Regel een ophaler: Iemand die je niet alleen ophaalt als je buiten staat, maar die ook helpt bij het opbouwen, kist uit het veld halen en afbreken (en natuurlijk een biertje meedrinkt na afloop en naar al jouw sterke verhalen luistert);
3. Vul het aanmeldingsformulier in.

Om zoveel mogelijk koppels mee te laten vliegen, zullen we de eenzitters van de club zo veel mogelijk inzetten voor de te coachen leden. We willen de coaches dan ook verzoeken om, zo veel als mogelijk, met een eigen kist mee te vliegen. Meteo, de opdracht en de briefing zullen worden verzorgd door Ronald Termaat en natuurlijk zal de dag weer afgesloten worden met een gezellige BBQ.

Mis het niet en meld je snel aan! Kisten worden, mist geen bezwaar, aan de eerste aanvraag toegekend. Het aanmeldingsformulier vind je hier .

Als je nog vragen hebt mail dan naar s.empelen@gmail.com of bel met één van ons. Reacties hieronder zijn ook welkom.

Thys Bastiaanse
Ronald Termaat
Sjoerd van Empelen

Ecrit le 30 mai 2018 à 14:09.

Dernier vainqueur

1. Marit Wolff & Ronald Termaat 80,50 km/h
1. Franck de Bruine & Ton de Bruine 87,47 km/h
3. Marijn Wanders & Steven Huiskes 57,52 km/h
4. Dave Fimmers & Rein Groot 71,14 km/h
Mise à jour : 30/06/2018 21:08

Dernière épreuve

Epreuve 1, 30 juin 2018
Distance de l'épreuve : 154,63 km  /  253,34 km  (203,11 km)
Durée de l'épreuve : 00:30
Mise à jour : 30/06/2018 14:58

Random images