Hus Bos Challenge Cup 2024

Husbands Bosworth, Velika Britanija,   27. julij 2024 – 04. avgust 2024

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
R6 Neill Atkins Discus 2CT Florence Class 106
EW2 John Strzebrakowski Lak 19T Florence Class 106
89 Sharon Kerby ASW28-18E Florence Class 106
J5 Charlie Jordan Deeside Gliding Club ASW28-18E Florence Class 106
L7 Neil Croxford Ls8-18 Florence Class 106
15C Angus Watson Cranwell ASW27 Florence Class 104
GB1 Andrew Thornhill Duo Discus XLT Florence Class 102
EF Clive Groves DG1000t Florence Class 102
CZR Greg Corbett Kestrel 19 Florence Class 102
JF Julian Fack Duo Discus T Florence Class 101
KA Neal Clements duo discus T Florence Class 101
494 Chris Alldis Midland Gliding Club Duo Discus Florence Class 101
235 John Williams LS8 Florence Class 100
K4 Paul Kaye LS8t Florence Class 100
L58 Bob Grieve LS8 Florence Class 100
KV Harriet Gamble LS8 Florence Class 100
GC Graeme Cooksey LS8-e 15 m Florence Class 100
F1 Ian Campbell LS8 Florence Class 100
84 Mike Coffee JS1 Brian Class 111
X7 John Klunder Antares 18T Brian Class 111
ER Martin Clark Lasham JS1C Brian Class 111
VF Bob Bromwich Ventus3FS Brian Class 110,5
KNR Richard Kalin Ventus2cxt Brian Class 110
E11 Stephen Ell Wolds Gliding Club ASG 29E Brian Class 111
57 John Ferguson ASG 29e Brian Class 111
TBC Luke Dale Lasham, TBC Brian Class 86
46 Andrew Farr Bath Wilts North Dorset Ventus 2CT Brian Class 109,5
TBA Russell Cheetham Husbands Bosworth, England TBA Brian Class 86
291 Mark Sanders Arcus T Brian Class 107
170 Guy Corbett Lak17AT Brian Class 109
S9 Chris Luton Husbands Bosworth Asg29e Brian Class 111
X1 Dougie Wilson Ventus CXM Brian Class 110
406 Simon Hutchinson The Gliding Centre Ventus 3F Brian Class 110,5
38 Richard Large Arcus T Brian Class 107
421 Patrick Eaton JS1c Brian Class 111
F0 Nick Taylor ASG29E Brian Class 111
SX Liam Brady Lasham ASG29e Brian Class 111
A Jason Eccles ASG29ES Brian Class 111
TL David Rance JS1c Brian Class 118
TBC Adrian Docherty Scottish Gliding Centre TBC Brian Class 86
B5 David Booth JS1b Brian Class 111
C65 Paul Crabb Husbands -- Bosworth. ASG29 Brian Class 111
T7 Richard Torr Std Cirrus Dylan Class 90
LYE Tim Martin LS4 Dylan Class 96
516 Michael Keeley Discus Bt Dylan Class 98,5
TL2 Simon Armitage Discus CS Dylan Class 98,5
894 Paul Smith Discus Dylan Class 98
Z61 Stephen Kenyan-Roberts ASW20C Dylan Class 98
R8 Ross Craney Discus Dylan Class 98
T9 Tim Davies ASW 24 Dylan Class 97,5
639 Alex Maitland Vega Dylan Class 97
JDV David Lisk DG 303 Dylan Class 97
58 Michael Hunton Cranwell DG200 Dylan Class 97
JVE Steve Wilkinson pik 20d Dylan Class 96
M1 Matt Waters LS4 Dylan Class 96
KLG Peter Scheiwiller LS4 Dylan Class 96
JEP Sarah Platt Midland LS4b Dylan Class 96
TV Peter Dixon Janus A Dylan Class 96
288 Andrew D'Arcy LS4 Dylan Class 96
J34 Simon Anthony ASW19 Dylan Class 93
Z35 Colin Metcalfe Marianne Dylan Class 91
Richard Carter Standard Cirrus Dylan Class 91
211 Tim Williamson Std Cirrus Dylan Class 90
JBA Basil Fairston Silent 2 Electro Dylan Class 89
FES Kate Byrne Silent 2 Electro Dylan Class 89
CMO Doug Arnold Standard Libelle Dylan Class 89