2019 m. Lietuvos atviros klasės sklandymo čempionatas

Pociūnai, Litva,   09. junij 2019 – 22. junij 2019

Uradno rezultati za MIX, naloga 1 (09. junij 2019)

Točke:Birstonas - Nedinge - Bartninkai - Kuciunai - Varena - Pociunai
Razdalja naloge: 313,36 km
Informacije o nalogi:Maximum Points: 1000 ; Day factor = 1,000, Completion factor = 1,000 ; Start time interval = 0min
# OP TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Handicap Štart Cilj Čas Hitrost Razdalja Točke
1. LV Gintautas Butnoris Panevėžys LAK 12 112.5 14:02:04 17:22:20 3:20:16 93,88 km/h 313,36 km 1.000
2. MZ Mindaugas Žaliukas Kaunas HPH 304 CZ17 111 13:54:24 17:22:00 3:27:36 90,57 km/h 313,36 km 960
3. PL Darius Liaugaudas Kaunas Pegase 101A 102 13:33:15 17:36:48 4:03:33 77,20 km/h 313,36 km 832
4. ES Stasys Skalskis Kaunas LAK 17/18m 115 14:02:43 17:39:09 3:36:26 86,87 km/h 313,36 km 828
5. FL Darius Gudžiūnas Vilnius ASW 20a 108 14:00:26 17:49:56 3:49:30 81,92 km/h 313,36 km 825
6. HX Artūras Klimašauskas Kaunas LS6 111 13:33:57 17:22:16 3:48:19 82,35 km/h 313,36 km 799
7. S Viktoras Kukčikaitis Kaunas LAK 12 112.5 14:02:25 17:48:58 3:46:33 82,99 km/h 313,36 km 790
8. ZM Laurynas Šupinys Kaunas LAK 19/15m 110 14:22:30 18:15:37 3:53:07 80,65 km/h 313,36 km 780
9. LR Gintaras Drevinskas Biržai JS 1 119 14:10:48 17:47:44 3:36:56 86,67 km/h 313,36 km 770
10. M7 Joris Vainius Vilnius ASG 29/15m 114 14:29:55 18:16:48 3:46:53 82,87 km/h 313,36 km 767
11. LR2 Gvidas Sabeckis Kaunas LAK 17a/15m 112 14:22:25 18:17:16 3:54:51 80,06 km/h 313,36 km 740
12. H8 Ringaudas Kikalas Klaipeda LS 8 110 14:23:18 18:29:05 4:05:47 76,50 km/h 313,36 km 698
13. 20 Miliūnas & Uždavinys Vilnius LAK 20T/23m 119 13:55:58 17:46:20 3:50:22 81,62 km/h 313,36 km 678
14. LR1 Vytautas Sabeckis Kaunas LAK-17b/18m 115 14:22:43 18:21:54 3:59:11 78,61 km/h 313,36 km 673
15. VM Vladas Motūza Kaunas Discus 2a 110 14:01:13 18:12:26 4:11:13 74,84 km/h 313,36 km 666
16. GR Adomas Grabskis Kaunas Diana 2 115 14:11:01 18:13:13 4:02:12 77,63 km/h 313,36 km 654
17. SA Vytautas Mačiulis Kaunas LAK mini FES 107 13:56:13 18:18:49 4:22:36 71,60 km/h 313,36 km 641
18. IK Andrius Tamulėnas Vilnius LS 4 104 14:20:02 18:51:25 4:31:23 69,28 km/h 313,36 km 635
19. P Šarunas Stanevičius Klaipėda Std. Jantar 2 100 13:13:30 18:19:15 5:05:45 61,49 km/h 313,36 km 524
20. R Ričardas Jurkus Klaipėda LAK 12 112.5 14:23:49 305,62 km 344
21. BZ Ignas Bitinaitis Kaunas LS 4 104 14:07:16 66,31 km 81
DNF AP Arturas Pilvinis Telsiai SZD 55 105 0,00 km 0
DNF = Ni letel
FL - FL - neregistruotas FR
IK - Pavėluotas skrydžio failo pristatymas. Pirmas pažeidimas - įspėjimas.