28. Thüringenmeisterschaft Arnstadt 2019

Arnstadt-Alkersleben, Nemčija,   09. avgust 2019 – 17. avgust 2019

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
LR Kurt Kriese SFC Erfurt DG 400/17 Große Clubklasse 109
HP Uwe Peinl LSV Greiz DG 400/17 Große Clubklasse 109
SC Kurt Schroeter FC Nordhausen DG 300 Große Clubklasse 104
B3 Christian von Roda FSV Rudolstadt DG 300 Große Clubklasse 104
BY Matthias Langrock FC Bad Berka Mosquito Große Clubklasse 107
BB Philipp Kaepermann FSK Magdeburg DG 300 Große Clubklasse 104
LK Frank Kraemer Landessegelflugschule DG 303 Große Clubklasse 105
46 Steffen Koch SFC Erfurt ASW 24 Große Clubklasse 108
24 Peter Kobusch SFC Erfurt ASW 24E Große Clubklasse 108
F3 Michael Ullrich FK CZ Jena Astir CS Kleine Clubklasse 96
MT Markus Thoss LSV Greiz LS 1-d Kleine Clubklasse 98
LY Rudolf Gester LSV Greiz Std. Jantar Kleine Clubklasse 100
20 Goetz Witkop FC CZ Jena SZD 50 Puchacz Kleine Clubklasse 84
30 Hampe & Lux FSC Rudolstadt SZD 50 Puchacz Kleine Clubklasse 84
TY Maximilian Gotthardt SFC Magdeburg Std. Jantar Kleine Clubklasse 101
TH Eberhard Woetzel Landessegelflugschule LS 1 f Kleine Clubklasse 100
N4 Marcus Wunderlich FSV Altenburg DG-100 Kleine Clubklasse 100
40 Mirko Weiss FCV Suhl LS 1-0 Kleine Clubklasse 98
54 Roland Scheffel FC Bad Langensalza Phobus B Kleine Clubklasse 96
ES Peter Blankenburg Mühlhausen ASW 15 Kleine Clubklasse 97
60 Jan Landschak SFC Erfurt SZD 50 Puchacz Kleine Clubklasse 84
PJ Frank Hoerig Mühlhausen ASW 19 Kleine Clubklasse 100
FM Fritz Meyer FK Brandenburg Duo Discus XLT Allgemeine Klasse 111
XV Herbert Horbruegger FK Brandenburg ASG 29/18m Allgemeine Klasse 119
EW Harald Bernhard FC Nordhausen Nimbus 3/22.9m Allgemeine Klasse 119
13 Steffen Schmidt FSV Neustadt ASW 22/24m Allgemeine Klasse 121
MF Friedrich Oertmann AC Klippeneck ASG 29/18m Allgemeine Klasse 119
FAY Sven Thomsen FC CZ Jena DG 600M/17m Allgemeine Klasse 113
AP Philipp Scheffel AF Dresden ASG 32 Allgemeine Klasse 116
V7 Manfred Materne FC Bad Berka Nimbus 2 Allgemeine Klasse 114
E4 Juergen Kriese AC Arnstadt Ventus cM 17.6m Allgemeine Klasse 115
MK Michael Krannich SFC Erfurt DG 800 Allgemeine Klasse 118
TW Wolfgang Boehme FC Bad Berka Discus 2T/18m Allgemeine Klasse 114
GD Joerg Mueller SFC Erfurt ASH 25 Allgemeine Klasse 122
98 Rudolf Scholz FSV Altenburg Kestrel 17m Allgemeine Klasse 110
AH Jörg Schumann FC CZ Jena Duo Discus Allgemeine Klasse 110

Zadnji zmagovalec

1. Mirko Weiss 78,54 km/h
2. Goetz Witkop 65,32 km/h
3. Hampe & Lux 65,18 km/h
Posodobljeno: 17. 08. 19 17:05
1. Philipp Kaepermann 105,41 km/h
2. Frank Kraemer 87,95 km/h
3. Steffen Koch 89,03 km/h
Posodobljeno: 17. 08. 19 12:33
1. Philipp Scheffel 123,70 km/h
2. Michael Krannich 118,33 km/h
3. Friedrich Oertmann 117,69 km/h
Posodobljeno: 17. 08. 19 17:08

Najnovejša naloga

Naloga 8, 16. avg. 2019
Razdalja naloge: 107,42 km  /  240,61 km  (166,00 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 16. 08. 19 17:36
Naloga 8, 16. avg. 2019
Razdalja naloge: 124,40 km  /  388,60 km  (248,25 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 16. 08. 19 20:46
Naloga 8, 16. avg. 2019
Razdalja naloge: 140,35 km  /  380,90 km  (254,88 km)
Trajanje naloge: 2:00:00
Posodobljeno: 16. 08. 19 21:09