WGC2021 Club/Std/15m

Montluçon-Guéret, Francija,   08. avgust 2021 – 20. avgust 2021

Uradno rezultati za Standardni, naloga 3 (10. avgust 2021)

Točke:004Start E - 216Vallon en Sully - 189St Amand Monrond - 127Lignières - 000Montluçon Guerét
Razdalja naloge: 131,79 km
Informacije o nalogi:Racing Task, Maximum Points: 299, F = 1.000, Fcr = 1.000, Max speed pts: 179 ; Dm = 120km, D1 = 300km, no handicaps ; N: 29, n1: 27, n2: 26, Do: 131.79km, Vo: 66.63km/h
# OP TO Tekmovalec Ekipa Jadralno letalo Štart Cilj Čas Hitrost Razdalja Točke
1. LAX
Filip Bojanowski
DEN Discus 2a 16:34:07 18:32:47 1:58:40 66,63 km/h 131,79 km 299
2. 1 352
Jeremy Hood
GBR LS 8 16:33:08 18:32:15 1:59:07 66,38 km/h 131,79 km 297
3. 7 Y1
Norbert Scarlat
ROM Discus 2a 16:32:54 18:32:18 1:59:24 66,23 km/h 131,79 km 296
4. 8 S2
Simon Schröder
GER LS 8 16:32:57 18:32:37 1:59:40 66,08 km/h 131,79 km 295
4. 9 V
Jan Omsels
GER Discus 2a 16:32:56 18:32:36 1:59:40 66,08 km/h 131,79 km 295
6. 3 6
Howard Jones
GBR Discus 2a 16:33:12 18:33:25 2:00:13 65,78 km/h 131,79 km 288
6. 8 FL
Enrique Levin
GER Discus 2a 16:32:59 18:34:14 2:01:15 65,21 km/h 131,79 km 288
8. J3
Miloslav Cink
CZE LS 8 16:31:26 18:34:04 2:02:38 64,48 km/h 131,79 km 282
8. 1 2SI
Sjaak Selen
NDL Discus 2a 16:33:06 18:35:46 2:02:40 64,46 km/h 131,79 km 282
10. 2 FX
Pavel Louzecky
CZE LS 8 16:31:28 18:33:26 2:01:58 64,83 km/h 131,79 km 280
11. 4 JPA
Méric Morel
FRA Discus 2a 16:22:36 18:25:51 2:03:15 64,16 km/h 131,79 km 279
12. 11 ALB
Sarah Arnold
USA Discus 2a 16:33:04 18:37:45 2:04:41 63,42 km/h 131,79 km 270
13. 10 YB
Alex Pop
ROM Discus 2a 16:28:30 18:34:34 2:06:04 62,72 km/h 131,79 km 268
14. 7 MY
Tom Holloran
USA LS 8 16:27:45 18:35:25 2:07:40 61,94 km/h 131,79 km 261
14. 3 JB
Jan Brandt Jorgensen
DEN LS 8 16:28:11 18:35:58 2:07:47 61,88 km/h 131,79 km 261
16. 7 B9
Lorenzo Monti
ITA LAK 19/15m 16:27:22 18:35:58 2:08:36 61,49 km/h 131,79 km 258
17. 8 HUN
Péter Bánki
HUN Discus 2a 16:27:41 18:37:12 2:09:31 61,05 km/h 131,79 km 254
18. 4 HAL
Tamas Vamosi
HUN Discus 2a 16:27:29 18:37:11 2:09:42 60,97 km/h 131,79 km 253
19. 5 I
Lukasz Blaszczyk
POL Discus 2a 16:21:38 18:33:31 2:11:53 59,96 km/h 131,79 km 245
20. 3 ET
Benjamin Néglais
FRA Discus 2a 16:21:10 18:33:45 2:12:35 59,64 km/h 131,79 km 243
21. 11 SR
Robbie Seton
NDL LS 8 16:21:47 18:35:31 2:13:44 59,13 km/h 131,79 km 239
22. 6 FUN
Martin Schwab
AUT Discus 2T 16:22:54 18:37:17 2:14:23 58,84 km/h 131,79 km 236
23. 5 Y
Jacek Flis
POL Discus 2a 16:21:37 18:36:45 2:15:08 58,51 km/h 131,79 km 234
24. 5 LT
Jeroen Jennen
BEL LS 8 16:33:30 18:58:32 2:25:02 54,52 km/h 131,79 km 202
25. 7 CM
Dennis Huybreckx
BEL LS 8 16:33:19 18:58:38 2:25:19 54,41 km/h 131,79 km 201
26. 2 LR
Luca Urbani
ITA Discus 2a 16:27:33 18:29:43 2:02:10 64,73 km/h 131,79 km 162
27. 12 4B
David Leemann
CHE LS 8 16:19:24 127,26 km 116
28. 2 220
Serge Leclercq
ESP LS 8 17:01:10 102,92 km 94
29. 4 2S
Nico Jaegli
CHE Discus 2 16:19:19 74,55 km 68
DNF 12 H8
Arturas Pilvinis
LTU LS 8 0,00 km 0
DNF = Ni letel
6 - Finish altitude: 746m
FX - Finish altitude: 745m
ALB - Finish altitude: 747m
LR - Finish altitude: 628m