5° CAMPEONATO NACIONAL CLASE CLUB

Gonzalez Chaves, Argentina,   7. ledna 2019 – 18. ledna 2019

Klubová

# Soutěžící Klub Kluzák Handicap Celkem 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1 IP Matias Lanzinetti C.P. Bolivar LS 4 102.5 6 235 2 (634) 13 (773) 1 (849) 5 (617) 19 (767) 1 (614) 2 (323) 4 (726) 3 (932)
2 CQ Maximiliano Luengo C.P. Rivadavia ASW 20 105.5 6 176 10 (582) 3 (924) 5 (810) 3 (623) 2 (968) 17 (499) 22 (250) 14 (630) 10 (890)
3 AM Jose Dentone C.P. Zarate LS 4 102.5 6 166 5 (616) 18 (692) 3 (829) 4 (621) 3 (928) 3 (578) 6 (306) 7 (683) 6 (913)
4 RR Lucas Goldenzweig C.P. Rosario LS 4 102.5 6 103 6 (614) 17 (698) 7 (763) 2 (625) 4 (927) 3 (578) 7 (304) 8 (681) 6 (913)
5 DP Santiago Demodena C.P. Bolivar LS 4 102.5 6 094 8 (602) 14 (769) 10 (758) 1 (628) 18 (776) 2 (597) 13 (286) 2 (747) 4 (931)
6 LG Javier Gaude C.P. Junin ASW 20 105.5 5 990 35 (101) 1 (979) 4 (816) 7 (588) 6 (894) 6 (571) 7 (304) 1 (827) 9 (910)
7 KC Dino Ghioni C.P.Junin LS 4 102.5 5 986 11 (562) 9 (824) 2 (835) 24 (448) 11 (819) 8 (537) 5 (310) 3 (727) 5 (924)
8 CR Martin Darrain C.P. Junin ASW 20 106.3 5 659 4 (619) 2 (932) 13 (682) 10 (532) 27 (678) 5 (574) 34 (0) 6 (688) 1 (954)
9 ZB Raul Garda C.P. Otto Ballod ASW 20 106.7 5 654 17 (493) 5 (886) 16 (674) 25 (429) 5 (900) 9 (535) 1 (329) 26 (550) 16 (858)
10 ZZ Sebastian Fulquet A.A. Azul ASW 20 107.1 5 589 15 (517) 24 (658) 9 (759) 11 (526) 7 (878) 18 (497) 16 (262) 16 (616) 12 (876)
11 DK Carlos Iucci A.A. Azul ASW 20 106.3 5 560 21 (464) 4 (893) 22 (605) 14 (507) 8 (855) 20 (473) 15 (268) 13 (634) 15 (861)
12 4 Esteban Bengochea C.A.P. Albatros LS 4 102.5 5 470 14 (522) 11 (811) 13 (682) 6 (595) 31 (550) 23 (464) 18 (254) 10 (659) 2 (933)
13 MR Eduardo Fassi A.C. San Fransisco ASW 20 105.9 5 420 19 (490) 8 (831) 27 (528) 13 (516) 9 (851) 15 (508) 25 (232) 9 (666) 22 (798)
14 F Felipe Girado C.P. Zarate Silent E 98.5 5 351 1 (635) 32 (462) 11 (731) 12 (524) 10 (825) 26 (423) 27 (215) 4 (726) 20 (810)
15 TN Santiago Santagiuliana C.P. Tres Arroyos LS 4 102.9 5 332 13 (555) 10 (823) 18 (669) 26 (427) 14 (787) 11 (526) 21 (251) 18 (607) 25 (687)
16 VN Federico Franchini C.P. Junin ASW 20 105.5 5 288 25 (396) 16 (704) 12 (710) 16 (495) 29 (666) 14 (509) 4 (319) 20 (601) 11 (888)
17 AC Gustavo Vazquez C.P. Otto Ballod Jantar Std II 103.4 5 278 12 (558) 12 (774) 29 (496) 17 (490) 20 (752) 25 (450) 2 (323) 21 (591) 18 (844)
HC JC Hector Sosa A.C. San Fransisco ASW 20 107.1 5 220 HC (411) HC (642) HC (619) HC (412) HC (814) HC (445) HC (309) HC (643) HC (925)
18 PT Alejandro Petenazza C.P. Tandil Jantar Std II 100.7 5 187 3 (626) 19 (689) 6 (789) 31 (372) 1 (971) 37 (0) 9 (301) 17 (609) 19 (830)
19 WR Fabian Solimo C.P. Zarate ASW 20 106.3 5 011 20 (479) 6 (859) 24 (591) 22 (468) 25 (703) 16 (504) 31 (70) 27 (538) 21 (799)
20 OD Jose C. Damiano C.P. Bolivar Jantar Std II 101.4 4 787 16 (512) 20 (672) 31 (431) 32 (370) 14 (787) 28 (408) 26 (221) 28 (510) 12 (876)
20 FV Paula Drazul C.P. Gral. Roca Jantar Std II 101.4 4 787 9 (594) 15 (740) 20 (615) 18 (488) 17 (780) 21 (470) 28 (212) 29 (431) 31 (457)
22 SI Claudio Binimelis C.P. Rosario Jantar Std II 101.8 4 750 23 (444) 22 (666) 8 (760) 21 (471) 33 (371) 12 (520) 29 (98) 25 (558) 14 (862)
23 POL Amilcar Mirasso C.P. Rafaela ASW 20 106.7 4 673 18 (492) 23 (662) 26 (549) 15 (503) 32 (386) 24 (460) 24 (243) 23 (581) 23 (797)
24 JG Anibal Izurieta C.P. Junin LS 4 102.5 4 670 7 (605) 25 (643) 15 (679) 30 (380) 22 (739) 13 (512) 33 (10) 12 (638) 29 (464)
25 QM Javier Sondon A.A.Azul Jantar Std II 102.2 4 465 22 (458) 26 (639) 17 (671) 20 (476) 22 (739) 7 (567) 11 (289) 15 (626) 35 (0)
26 PB Bruno Quinteros C.P. Otto Ballod LS 4 103.7 4 421 37 (75) 21 (670) 25 (583) 19 (481) 28 (673) 9 (535) 12 (288) 11 (654) 30 (462)
27 NA Anton Wentinck C.P. Cañuelas Jantar Std II 101.8 4 395 32 (310) 28 (619) 19 (624) 29 (403) 26 (697) 33 (308) 30 (77) 24 (576) 24 (781)
28 2B Carlos Traverso C.P. Junin Janus 18.2m 102 4 356 33 (230) 38 (332) 23 (604) 9 (540) 11 (819) 19 (476) 10 (299) 22 (589) 28 (467)
29 CB Emanuel Balbuena C.P. Otto Ballod Jantar Std II 101.4 4 345 28 (353) 26 (639) 30 (493) 33 (366) 13 (798) 22 (466) 14 (271) 36 (306) 26 (653)
30 2 Guillermo Spolita C.P. Zarate Cirrus Std 100.8 4 215 26 (383) 36 (380) 35 (408) 26 (427) 14 (787) 34 (301) 23 (249) 30 (429) 17 (851)
31 JM Emanuel Corbal C.P. Otto Ballod Jantar Std II 101.4 3 685 29 (340) 35 (420) 32 (429) 34 (357) 21 (743) 27 (410) 17 (259) 34 (355) 33 (372)
32 AG Marcos Meroño C.P. Rafaela Jantar Std II 101.4 3 568 30 (331) 34 (434) 36 (328) 36 (347) 34 (242) 30 (387) 19 (252) 19 (605) 27 (642)
33 T2 Nestor Enrico C.P. Cañuelas ASW 20 106.3 3 209 23 (444) 7 (843) 21 (606) 28 (405) 37 (0) 37 (0) 34 (0) 38 (0) 8 (911)
34 PC Norberto Chacho C.P. Cañuelas Jantar Std II 101.8 3 199 34 (155) 33 (448) 36 (328) 23 (459) 24 (723) 36 (251) 19 (252) 37 (128) 32 (455)
35 EG Simon San Sebastian C.P. Junin DG 400 106.7 3 101 36 (85) 29 (574) 28 (517) 8 (545) 30 (652) 29 (395) 34 (0) 35 (333) 35 (0)
36 AI Carlos Sincovich C.P. Rafaela Jantar Std 99.7 2 582 27 (362) 30 (485) 33 (413) 35 (355) 35 (240) 32 (337) 34 (0) 32 (390) 35 (0)
37 OK Federico Barrientos C.P. Junin Astir CS 77 98.5 2 136 31 (325) 31 (470) 34 (410) 37 (145) 37 (0) 31 (362) 32 (31) 31 (393) 35 (0)
38 Y3 Mauro Mascotena C.A.P. Albatros Jantar Std III 101 1 705 38 (69) 37 (346) 36 (328) 38 (27) 36 (199) 35 (260) 34 (0) 33 (383) 34 (93)
39 LD Cristian Marcaida C.P. Condor LS 4 102.5 0 39 (0) 39 (0) 39 (0) 39 (0) 37 (0) 37 (0) 34 (0) 38 (0) 35 (0)
HC = Mimo soutěž, oficiálně nesoutěží