9° Campeonato Nacional Clase Club - Pigüé 2023

Pigüé, Argentina,   16. ledna 2023 – 27. ledna 2023

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
41 Martin Darrain Club de planeadores Junin LS 1-f Klubová 99,9
ACP Alberto Pol Club de Planeadores Bolivar ASW 20 C Klubová 107,6
GL Binimelis & de la Huerta Club de Planeadores Rosario Janus B Klubová 102
ZT Carlos Zanassi Club de Planeadores Bolivar Discus b Klubová 104,9
ZC Marcelo Lanzinetti Club de Planeadores Bolivar ASW 20 Klubová 106,3
QM Javier Sondon Asociacion Aeronautica Azul Jantar Std. 2 Klubová 101,6
WR Martin Bossart Club de Planeadores Zarate ASW 20 Klubová 105,9
T2 Nestor Enrico Club de Planeadores Canuelas ASW 20 Klubová 106,3
MB Omar Trivellini Club de Planeadores Cutral Co LS 6 Klubová 107,7
CPC Juan Vastik Club de Planeadores Cordoba Janus CM RG Klubová 104,9
ZM Miguel Laso Club de Planeadores Bolivar LS 6 Klubová 106,9
TL Jose Marcaida Club de Planeadores Trenque Lauquen SZD 55 Klubová 103,5
CR Carlos Cucurrull Salazar Club de Planeadores Rivadavia ASW 20 Klubová 106,7
VN Mauricio Tonelli Club de Planeadores Junin ASW 20 Klubová 105,5
DI Daniel Carrattini Club de Planeadores Junin Discus Klubová 104,5
KC Anibal Izurieta Club de Planeadores Junin LS 4 Klubová 102,9
JG Federico Franchini Club de Planeadores Junin LS 4 Klubová 102,5
CQ Maximiliano Luengo Club de Planeadores Rivadavia ASW 20 Klubová 104,9
TI Esteban Pettenazza Club de Planeadores Rosario Jantar Std 2 Klubová 100,4
AC Gustavo Vazquez Club de Planeadores Otto Ballod Jantar Std 2 Klubová 102,8
ZB Emanuel Balbuena Club de Planeadores Otto Ballod ASW 20 Klubová 106,3
W Fabian Solimo Club de Planeadores Zarate ASW 20 Klubová 106,4
IT Roberto Segobia Aeroclub 9 de Julio Std. Cirrus Klubová 100,6
NA Leonardo Alem Club de Planeadores Cañuelas Jantar Std. 2 Klubová 100
N1 Felipe Girado Club de Planeadores Zarate ASW 20 Klubová 105,9
ZG Martin Zanotti Club Argentino de Planeadores Albatros LS 4 Klubová 102,5
MM Fermin Fernandez Club de Planeadores Santa Rosa Jantar Std.3 Klubová 100,8
FU Jose Damiano Club de Planeadores Bolivar Ventus b/15m Klubová 106
EG Simon San Sebastian Club de Planeadores Junin DG 400 Klubová 107,1
M1 Raul Garda Club de Planeadores Otto Ballod ASW 20 Klubová 106,7
Z3 Guillermo Spolita Club de Planeadores Zarate LS 4 Klubová 102,9
DK Carlos Iucci Asociacion Aeronautica Azul ASW 20 Klubová 105,9
RI Damian Goldenzweig Club de Planeadores Rosario LS 4 Klubová 102,5
DP Santiago Demodena Club de Planeadores Bolivar LS 4 Klubová 102,5
RR Lucas Goldenzweig Club de Planeadores Rosario LS 4 Klubová 102,5
X Javier Gaude Club de Planeadores Junin DG 200 Klubová 104
ZZ Sebastian Fulquet Asociacion Aeronautica Azul ASW 20 Klubová 106,3
WL Jose Dentone Club de Planeadores Zarate ASW 20 Klubová 105,9
EY Esteban Bengochea Club de Planeadores Albatros LS 4 Klubová 102,5
PB Bruno Quinteros Club de Planeadores Otto Ballod LS 4 Klubová 103,7
SH Alejandro Hernandez Club de Planeadores Santa Rosa ASW 20C Klubová 106
AM Luciano Contardi Club de Planeadores Zarate LS 4 Klubová 103,3
V8 Santiago Oleaga Club Argentino de Planeadores Albatros Jantar Std 2 Klubová 100,8
10 Gustavo Losa Aeroclub Pigüé LS 6 Klubová 106,5
LG Dino Ghioni Club de Planeadores Junin ASW 20 Klubová 105,5
1R Virgilio Ferraris Club Argentino de Planeadores Albatros ASW 20 Klubová 105,5

Poslední vítěz

1. Dino Ghioni 113,05 km/h
2. Javier Gaude 110,45 km/h
3. Martin Bossart 112,21 km/h
Aktualizováno: 27.01.23 20:57

Poslední úloha

Úloha 11, 27. 1. 2023
Vzdálenost v úloze: 196,32 km  /  371,41 km  (281,79 km)
Čas úlohy: 3:00:00
Aktualizováno: 27.01.23 9:26