Plachtařský pohár vysočiny 2018

Havlíčkův Brod, Česká republika,   21. července 2018 – 28. července 2018

Celkové výsledy Klubová třída po úloze 3

# OP Soutěžící Klub Kluzák Handicap Celkem
1 IF
Vaclav Marel
Jaromer Cirrus Std. 98.6 2 798
2 1 AR
Jan Zahradka
Hodkovice Cirrus Std. 98.6 2 735
3 1 RI
Michal Kodousek
Jaromer LS-3 15m 104.4 2 695
4 3 BV
Petr Vodicka
Jaromer Janus b 102.7 2 627
5 3 MA
Petr Hofman
Praha-Letňany ASW-15B 97.9 2 626
6 IMI
Jindrich Svorc
Praha-Letnany Cirrus Std. 98.6 2 518
7 3 BA4
Josef Kolman
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 2 442
8 3 NK
Rene Hudak
Kunovice Cirrus Std. WL 99.3 2 339
9 5 U2
Jan Beranek
Jihlava ASW-19B 100.2 2 299
10 1 46
Milan Svoboda
Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 81.2 2 296
11 2 WTF
Tomas Ptacovsky
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 2 193
12 4 JJ
Martin Urner
Praha-Letnany ASW-15B 97.9 2 170
13 2 44
Ondrej Blaha
Praha-Letnany VT-116 Orlik 2 81.2 2 169
14 1 RCE
Pavel Liska
Roudnice n.L. ASW-19B 100.2 2 163
15 1 AP
Peter Kaspar
Vyskov G-102 Astir cs77 95.5 2 119
16 1 M
Radek Zima
Breclav DG 100 99.1 2 093
17 12 GO
David Vrchota
Jaromer Std. Cirrus 16m 99.6 2 062
18 78
Jaromir Pauer
Hosin DG 100 100 2 049
19 6 EK
Radoslav Pur
Hosin DG-200 15m 105 2 039
20 2 G1
Jaroslav Cempírek
Jihlava VSO-10 95.1 1 985
21 1 JA
Jan Oscatka
Jaromer Discus b 104.6 1 984
22 5 LJ
Ladislav Jozsa
Medlanky Cirrus Std. 98.6 1 943
23 2 HH
Miloslav Hulmak
Hosin ASW-15B 97.9 1 918
24 5 HD
Jan Zezula
Praha-Letnany ASW-19B 100.2 1 816
25 1 9
Petr Rozhon
Hosin VSO-10 95.1 1 763
26 8 HE
Martin Svarc
Olomouc DG-100 99.1 1 717
27 5 JB
Pilat Antonin
Vyškov DG-200 15m 105 1 691
28 MR
Tomas Hlavacek
Kolin ASW-15B 97.9 1 664
29 1 L9
Jiri Dockal
Havlickuv Brod VSO-10 95.1 1 607
30 7 BO
Jiri Holcman
Hosin ASW-19B 100.2 1 570
31 8 116
Ivan Kuzelka
Havlickuv Brod VT-116 Orlik 2 81.2 1 521
32 1 AI
Vaclav Petru
Praha-Letnany TST-3TM Alpin 82.5 1 506
33 2 EZ
Sarka Lochova
Sumperk ASW-15B 97.9 1 460
34 2 RZ
Bedrich Honzicek
Praha-Letnany DG-200 15m 105 1 412
35 6 OK
Libor Danhel
Kunovice Cirrus Std. 98.6 1 400
36 3 YZ
Yvona Vyhnankova
Olomouc ASW-15 96.9 1 279
37 13 ZT
Jiri Janda
Praha-Letnany Cirrus Std. 98.6 1 250
38 2 H5
Stanislav John
Hosin DG-100 99.1 1 181
39 2 GA
Michal Vopálenský
Std. Cirrus 98.6 1 053
40 7 FP
Lubomir Papezik
Luhacovice LS-4 102.1 1 022
41 2 R5
Jaromir Vlk
Sumperk ASW-15B 97.9 962
42 4 103
Libor Bednarik
Kunovice G.103 Twin Astir 92.3 896
43 1 LH
Tomas Ohera
Praha-Letnany Discus b 107 888
44 L8
Milos Hrabe
Praha-Letnany Cirrus Std. 98.6 688