Qualifikationsmeisterschaft Landau 2018

Landau-Ebenberg, Německo,   26. června 2018 – 7. července 2018

Výsledky pro Clubklasse v nesoutěžní den 1 (26. června 2018)

Traťové body:006 AP01 - 141 Wertheim - 134 Voelkeshofen - 082 LandauEbenbe
Vzdálenost v úloze: 306,06 km
Informace k úloze:Error: Lowest handicap is zero! ; ; Start time interval = 0min
# OP Soutěžící Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
DNF HG Stefan Zirngibl SFG Bensheim LS3 104.9 0,00 km 0
DNF E9 Wolfgang Zeyen LSV Essweiler DG 100 98.8 0,00 km 0
DNF E2 Mika Zeyen SFG Wershofen Discus 104.9 0,00 km 0
DNF W Tom Wetzel SFG Werdenfels LS 1 100.5 0,00 km 0
DNF SN Uwe Wahlig SFG Bensheim LS 3 105.7 0,00 km 0
DNF ZG Ingo Treuter FG Schwäbisch-Gmünd DISCUS 102.5 0,00 km 0
DNF SI Florian Spath AC Pirmasens LS 1 f 101.2 0,00 km 0
DNF 1F Benedikt Sindermann FK Brandenburg LS1-f 100.5 0,00 km 0
DNF MC Christian Simmet FSV Kreis St. Wendel LS 4 A 102.2 0,00 km 0
DNF KT Stefan Schneider SFG Bensheim Std.Cirrus 99.7 0,00 km 0
DNF C Lisa Scheller SFG Werdenfels LS 1f 100.5 0,00 km 0
DNF BB Werner Rodi LSV Burgdorf ASW 19 100 0,00 km 0
DNF EE Marcel Reuber LSV Burgdorf LS 1f 100.2 0,00 km 0
DNF YS Merlin Reiter LSC Dillingen DG 100 100 0,00 km 0
DNF AP Christian Pollizano SFV Mannheim LS 4 102.2 0,00 km 0
DNF VB Stefan Muench FSV Halle-Oppin Std. Jantar 101.2 0,00 km 0
DNF 4Z Alexander Müller SFG Backnang Cirrus Std. 99.1 0,00 km 0
DNF F Frank Mischo SFG Duisburg Std. Libelle 98.2 0,00 km 0
DNF RP Alexander Meinicke SFG Giulini LS 1f 100.2 0,00 km 0
DNF CH Peter Mangold SSV Ludwigshafen/Rhein LS 7 103 0,00 km 0
DNF 4R Marius Mangold SFG Giulini LS 4 101.9 0,00 km 0
DNF PL Philipp Lüer LSV Kreis Osterode LS 1f 99.9 0,00 km 0
DNF FR Kevin Lippold FG Rennefeld Std. Libelle 98.2 0,00 km 0
DNF CN Jan Kohrs LSV Burgdorf LS1-f 100.5 0,00 km 0
DNF BV Léna Kittler FSV Mössingen LS 4 101.9 0,00 km 0
DNF NO Kevin Holota SF Niederberg ASW 19 100 0,00 km 0
DNF I Henrik Heinz LSV Essweiler ASW 15 B 99.2 0,00 km 0
DNF 1 Markus Gutmann LSV Essweiler DG 100 98.8 0,00 km 0
DNF 8H Philip Goralski Hamburger VfL LS-1f 100.2 0,00 km 0
DNF 4F Gerrit Feige LSV Gifhorn Std Libelle 98.5 0,00 km 0
DNF E7 Jakob Edmaier SFZ Königsdorf LS 4a 102.5 0,00 km 0
DNF DX Lukas Blattmann FCC Berlin Lüsse ASW 19 100 0,00 km 0
DNF IT Johannes Beyer SFG Isartal Discus 103.6 0,00 km 0
DNF 8Y Benjamin Bachmaier SFZ Königsdorf LS 1f 100.5 0,00 km 0
DNF = Neletěl