čeština
Deutsch
English
British English
français
slovenščina
Probíhající soutěže
Podbrdský pohár 2024
Letkov, Česká republika,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
29
soutěžících v
2
třídách
KLIX 2024 - 30th INTERNATIONAL GLIDING CUP
Klix, Německo,
26. dubna 2024 – 4. května 2024
112
soutěžících v
4
třídách
Wettbewerbstraining mit D-Kader 2024
Oppershausen, Německo,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
26
soutěžících v
2
třídách
Royal Bavarian Racing Team 2024
Wülzburg, Německo,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
16
soutěžících v
1
třídách
Wetzlarer Woche 2024
Garbenheimer Wiesen, Německo,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
30
soutěžících v
3
třídách
C-Kader Trainingslager 2024
Schwandorf, Německo,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
18
soutěžících v
1
třídách
2024m. Antano Ruko Taurė
Pociūnai, Litva,
20. dubna 2024 – 4. května 2024
9
soutěžících v
3
třídách
Alföld Kupa 2024
Szatymaz, Maďarsko,
28. dubna 2024 – 4. května 2024
21
soutěžících v
2
třídách
Kitzbühler-Alpen-Pokal 2024
St. Johann In Tirol, Rakousko,
27. dubna 2024 – 4. května 2024
38
soutěžících v
2
třídách
Copa Pirineos 2024
Santa Cilia De Jaca, Španělsko,
28. dubna 2024 – 4. května 2024
26
soutěžících v
2
třídách
Copa Panzer 2024
Formosa, Brazílie,
1. května 2024 – 5. května 2024
5
soutěžících v
1
třídách
fatraglide24
Martin, Slovensko,
28. dubna 2024 – 7. května 2024
67
soutěžících v
3
třídách
Pociūnų treniruotės 2024 m.
Pociūnai, Litva,
28. dubna 2024 – 14. května 2024
2
soutěžících v
1
třídách
Olmue 1⁰ Open Championship May 2024
Olmué, Chile,
1. května 2024 – 16. května 2024
3
soutěžících v
1
třídách
2024 m. Domo Žostauto taurė
Paluknys, Litva,
1. května 2024 – 17. května 2024
4
soutěžících v
1
třídách
Ukončené soutěže
Norges Cup 1 Elverum GP 2024
Elverum Starmoen, Norsko,
27. dubna 2024 – 1. května 2024
6
soutěžících v
1
třídách
RM Amlikon 2024
Amlikon, Švýcarsko,
27. dubna 2024 – 30. dubna 2024
24
soutěžících v
2
třídách
Sjællandsmesterskaber 2024 del 1
Kalundborg, Dánsko,
26. dubna 2024 – 28. dubna 2024
9
soutěžících v
1
třídách
Rendezvous Vol à Voile 2024
Landau-Ebenberg, Německo,
20. dubna 2024 – 27. dubna 2024
21
soutěžících v
1
třídách
Gelderse 1 daagse 2024
Terlet, Nizozemsko,
27. dubna 2024 – 27. dubna 2024
40
soutěžících v
3
třídách
Post FCC treniruotės
Prievidza, Slovensko,
25. dubna 2024 – 26. dubna 2024
2
soutěžících v
1
třídách
FCC Gliding 2024
Prievidza, Slovensko,
14. dubna 2024 – 23. dubna 2024
107
soutěžících v
3
třídách
Scottish ICL 2024 Round 1
Portmoak, Velká Británie,
20. dubna 2024 – 21. dubna 2024
17
soutěžících v
3
třídách
Olmue abierto 1 abril 2024
Olmué, Chile,
7. dubna 2024 – 21. dubna 2024
7
soutěžících v
1
třídách
Gilzer eendaagse 2024
Gilze Rijen AB, Nizozemsko,
20. dubna 2024 – 20. dubna 2024
17
soutěžících v
2
třídách
Budoucí soutěže
Bezirksmeisterschaft Weser-Ems Varrelbusch 2024
Varrelbusch, Německo,
3. května 2024 – 11. května 2024
49
soutěžících v
3
třídách
LGS May task week
Lasham, Velká Británie,
4. května 2024 – 6. května 2024
72
soutěžících v
3
třídách
D-Kader Trainingslager Thüringen 2024
Jena-Schöngleina, Německo,
4. května 2024 – 12. května 2024
8
soutěžících v
2
třídách
Dunstable ICL 2024
Dunstable LGC, Velká Británie,
4. května 2024 – 6. května 2024
23
soutěžících v
4
třídách
20. Jarní pohár Jeseníků 2024
Šumperk, Česká republika,
4. května 2024 – 11. května 2024
57
soutěžících v
2
třídách
CCV - Coppa Città di Varese
Calcinate Del Pesce, Itálie,
4. května 2024 – 11. května 2024
16
soutěžících v
1
třídách
Teuge 2-Daagse 2024
Teuge, Nizozemsko,
4. května 2024 – 5. května 2024
15
soutěžících v
2
třídách
Räyskälä Open 2024
Rayskala, Finsko,
4. května 2024 – 11. května 2024
18
soutěžících v
2
třídách
Königsdorfer Wettbewerb 2024
Königsdorf, Německo,
4. května 2024 – 11. května 2024
41
soutěžících v
3
třídách
Sailplane Grand Prix Spain 2024 - Serie 12
Santa Cilia De Jaca, Španělsko,
5. května 2024 – 11. května 2024
14
soutěžících v
1
třídách
Random images
Latest news
SM Birrfeld 2024 -
Luftraum Files
02.05.24
Ogólnopolskie Kwalifikacyjne Zawody Szybowcowe w klasie Klub... -
Pliki TP i AS
01.05.24
Tauron 14 Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie 15m (SMP 15... -
Pliki TP i AS
01.05.24
Championnat Régional Auvergne-Rhône-Alpes 2024 -
Régional AURA 2024 - Organisation des repas
01.05.24
Championnat de France 2024 Catégorie Générale Classe 18m et... -
Attribution du label « Développement durable, le sport s'engage® » au CAB
01.05.24
‹
›
×