14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
GL Beat Albrecht Sumperk LS-8-18 18m Kombi třída 116,1
25 Boris Bachraty Breclav SZD-42 Jantar 2B Kombi třída 116,1
ZS Marek Blatak Sumperk Duo Discus T Kombi třída 111
ZB Zdenek Boruvka Jicin LS-8 15m Kombi třída 111,7
NS Jaroslav Buryan Zabreh ASW-20 15m WL Kombi třída 110,3
MK Michal Cechmanek Kromeriz ASW-20 15m WL Kombi třída 110,3
67 Roman Cerny Hranice ASW-20 15m WL Kombi třída 110,3
AR Roman Konarik Luhacovice Arcus M Kombi třída 117,1
HT Pavel Haluza Prostejov Nimbus 2b Kombi třída 116,5
E8 Miroslav Koci Zamberk Ventus 2cxt 18m Kombi třída 119,6
KK Antonin Konicek Kunovice HpH 304M SHARK Kombi třída 119,3
GL1 Antonin Kutalek Zabreh Mini-Nimbus c Kombi třída 107,3
OK Jan Matejovsky Hranice Duo Discus Kombi třída 111,5
OZ Tomas Profeld Jicin Ventus 2cm 18m Kombi třída 118,8
ŠNeK Zdenek Schenk Hranice Ventus ct 17,6m Kombi třída 115,9
VP Miroslav Sklenar Zamberk Duo Discus Kombi třída 111
BC Kamil Sohr Sumperk SZD-55 Promyk Kombi třída 107,9
AY Vladimir Spilka Hranice Nimbus 2b Kombi třída 116,5
JS Jiri Steiger Olomouc Ventus 2cxt 18m Kombi třída 120,2
MSko Dusan Sys Sumperk DG-808 C WL Kombi třída 119,9
HS Jan Šimon Kralupy n.Vlt. Nimbus 3 22,9m WL Kombi třída 121,1
A1 Frantisek Vancura Hranice Nimbus 3 24,5m WL Kombi třída 122,5
FL Filip Vita Kromeriz LAK-12 Kombi třída 116,5
RK Pavel Zima Breclav Ventus cm 17,6m Kombi třída 115,9
PIF Libor Bednarik Kunovice Std. Cirrus Klubová třída 98,6
MP Michal Cupak Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
SD Stanislav Doskocil Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
S20 Martin Ficnar Sumperk LS-3a 15m Klubová třída 104,1
KW Lukas Fronek Kyjov G-103 Twin Basic Klubová třída 92,3
P1 Pavel Handl Kromeriz Phoebus A1 Klubová třída 94
Q1 Petr Havrlant Sumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
Y1 Karel Horalek Olomouc LS-3 15m Klubová třída 104,4
NK Rene Hudak Kunovice Std. Cirrus WL Klubová třída 99,3
NN Petr Jedlicka Medlanky Phoebus A1 Klubová třída 94
LJ Ladislav Jozsa Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
AP Peter Kaspar Vyskov G-102 Astir 77 Klubová třída 95,5
RI Michal Kodousek Jaromer LS-3 15m Klubová třída 104,4
OK6 Jan Kohout Zamberk Std. Cirrus Klubová třída 98,6
JK Jiri Koudela Vyskov ASW-19B Klubová třída 100,2
MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
BE Martin Kriz Pribyslav ASW-15B Klubová třída 97,9
13 Roman Lengal Breclav Cirrus VTC Klubová třída 99,8
90 Miroslav Mancik Kyjov Std. Cirrus Klubová třída 98,6
IF Vaclav Marel Jaromer Std. Cirrus Klubová třída 98,6
L1 Ludek Mikl Kromeriz G-102 Astir Jeans Klubová třída 94,2
G2 Lubomir Motl Kyjov LS-1f Klubová třída 100,1
JT Josef Novak Kunovice LS-1f Klubová třída 100,1
ZX Martin Novak VAP DG-400 15m Klubová třída 105,7
MR Tomas Ondrisek Kunovice DG-400 15m Klubová třída 105,7
FP Lubomir Papezik Luhacovice LS-4 Klubová třída 102,1
I7 Lukas Petrzela Olomouc VSO-10 Klubová třída 95,1
JB Antonin Pilat Vyskov DG-200 15m Klubová třída 105
JG Jan Pokluda Sumperk ASW-15B WL Klubová třída 98,4
MF Vit Prokop Medlanky Std. Cirrus Klubová třída 98,6
JR Tomas Prikryl Vyskov DG-101 G Klubová třída 99,1
NO Pavel Rericha Moravska Trebova ASW-19B Klubová třída 100,2
19 Roman Schotli Hranice ASW-19B Klubová třída 100,2
VZ Marek Sild Kunovice DG-400 15m Klubová třída 105,7
66 Pavel Simek Vyskov DG-1000S 18m Klubová třída 104,5
HE Martin Svarc Olomouc DG-101 G Klubová třída 99,1
JJ Martin Urner Letnany ASW-15B Klubová třída 97,9
JA Petr Valenta Jaromer Discus b Klubová třída 104,6
BS Jiri Vavrina Kyjov LS-1f Klubová třída 100,1
2Y Sabina Vitova Kromeriz G-102 Astir Jeans Klubová třída 94,2
R5 Jaromir Vlk Sumperk ASW-15B Klubová třída 97,9
BV Petr Vodicka Jaromer Janus dvojí Klubová třída 102,7
GO David Vrchota Jaromer Std. Cirrus Klubová třída 98,6
YZ Yvona Vyhnankova Olomouc ASW-15 Klubová třída 96,9
M Radek Zima Breclav DG-100 Klubová třída 99,1

Poslední vítěz

1. Pavel Rericha 101,72 km/h
2. Petr Vodicka 99,63 km/h
3. Vaclav Marel 94,02 km/h
Aktualizováno: 07.05.18 17:08
1. Jiri Steiger 121,04 km/h
2. Marek Blatak 110,36 km/h
3. Zdenek Boruvka 109,69 km/h
Aktualizováno: 07.05.18 17:08

Poslední úloha

Úloha 9, 7. 5. 2018
Vzdálenost v úloze: 107,38 km  /  488,41 km  (107,38 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 07.05.18 9:37
Úloha 9, 7. 5. 2018
Vzdálenost v úloze: 126,26 km  /  513,28 km  (126,26 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 07.05.18 9:37