14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Oficiální výsledky pro Klubová třída v úloze 5 (3. května 2018)

Traťové body:007VBT - 307STRAZNY.VRCH - 241PETROV - 168ZABREH - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 105,47 km  /  404,70 km  (105,47 km)
Čas na trati: 2:30:00
Informace k úloze:Maximum Points: 876, Day factor = 1,000 ; N = 41, n1 = 36, n2 = 27
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 13:58:55 16:40:15 2:41:20 101,72 km/h 273,52 km 876
2. 4 BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 13:31:47 16:03:00 2:31:13 99,63 km/h 251,11 km 824
3. 1 IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 13:32:06 16:01:24 2:29:18 94,02 km/h 235,05 km 806
4. 5 G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 13:57:20 16:24:19 2:26:59 95,24 km/h 238,10 km 803
5. 5 JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 13:31:31 16:03:31 2:32:00 94,32 km/h 238,93 km 792
6. 13 GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 13:32:21 16:02:39 2:30:18 87,71 km/h 219,73 km 733
7. S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 13:35:45 16:08:37 2:32:52 92,36 km/h 235,32 km 730
8. 8 NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 13:40:35 16:08:56 2:28:21 83,09 km/h 207,73 km 726
9. 1 NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 13:28:27 16:00:00 2:31:33 86,59 km/h 218,72 km 713
10. 3 BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 13:32:06 16:12:22 2:40:16 83,28 km/h 222,46 km 689
11. 11 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 13:57:57 16:26:23 2:28:26 83,83 km/h 209,58 km 688
12. 6 BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 13:56:14 16:36:53 2:40:39 83,85 km/h 224,50 km 674
13. 2 JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 13:28:12 15:47:13 2:19:01 83,38 km/h 208,44 km 669
14. 8 JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 13:32:48 16:18:30 2:45:42 80,23 km/h 221,57 km 642
15. 3 M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 13:37:31 16:16:59 2:39:28 80,02 km/h 212,69 km 640
16. 6 AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 13:27:22 16:23:27 2:56:05 75,89 km/h 222,71 km 625
17. 4 SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:41:53 16:20:21 2:38:28 77,51 km/h 204,72 km 615
18. 4 JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 13:44:10 16:22:18 2:38:08 81,80 km/h 215,60 km 607
19. 3 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 13:37:49 16:11:59 2:34:10 76,44 km/h 196,40 km 592
20. 2 MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:32:28 16:23:14 2:50:46 74,36 km/h 211,64 km 579
21. 6 Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 13:30:27 16:07:01 2:36:34 72,05 km/h 188,02 km 558
22. HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 13:33:42 16:07:21 2:33:39 72,62 km/h 185,97 km 555
22. 2 OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 13:30:02 15:56:23 2:26:21 72,24 km/h 180,61 km 555
24. JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 13:33:32 16:06:48 2:33:16 71,65 km/h 183,02 km 554
25. JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 13:34:04 16:18:44 2:44:40 75,03 km/h 205,93 km 537
25. 5 YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 13:49:19 16:23:37 2:34:18 69,50 km/h 178,74 km 537
27. 7 Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 13:39:23 16:15:39 2:36:16 74,35 km/h 193,65 km 531
28. 1 FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 13:37:02 16:17:15 2:40:13 66,72 km/h 178,16 km 491
28. 8 MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:29:39 16:04:30 2:34:51 66,11 km/h 170,63 km 491
28. R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 13:29:53 15:59:23 2:29:30 64,39 km/h 160,97 km 491
28. 3 MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 13:31:19 16:05:52 2:34:33 63,48 km/h 163,51 km 491
28. 3 MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:30:04 16:02:55 2:32:51 60,07 km/h 153,02 km 491
28. 3 I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 13:38:10 16:01:20 2:23:10 57,58 km/h 143,94 km 491
28. 3 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 13:40:24 16:41:59 3:01:35 53,22 km/h 161,07 km 491
28. 2 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 13:36:30 15:37:53 2:01:23 48,58 km/h 121,46 km 491
36. 20 LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:46:33 179,58 km 328
37. 1 L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 13:36:56 76,70 km 147
38. 4 JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 13:34:11 79,91 km 146
39. 28 PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 13:30:57 78,74 km 144
40. 2 KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 15:01:05 88,92 km 123
41. 5 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 13:28:18 26,96 km 48
DNF 4 P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF 19 VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF 18 ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF 4 RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF = Neletěl
KW - Nesprávné protnutí odletové pásky
P1 - DNF
VZ - DNF
ZX - DNF
RI - DNF