14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Oficiální výsledky pro Kombi třída v úloze 5 (3. května 2018)

Traťové body:007VBT - 307STRAZNY.VRCH - 140SOBOTIN - 200HOSTEJN - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 123,65 km  /  423,48 km  (123,65 km)
Čas na trati: 2:30:00
Informace k úloze:Maximum Points: 800 ; Day factor = 1,000, Completion factor = 1,000 ; Start time interval = 0min
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. 4 JS Jiri Steiger Olomouc Olomouc Ventus 2cxt 18m 120.2 14:07:48 16:29:43 2:21:55 121,04 km/h 302,61 km 800
2. 4 ZS Marek Blatak Sumperk Sumperk Duo Discus T 111 14:07:13 16:52:46 2:45:33 110,36 km/h 304,50 km 783
3. 4 ZB Zdenek Boruvka Jicin Jicin LS-8 15m 111.7 14:04:50 16:39:16 2:34:26 109,69 km/h 282,33 km 767
4. 6 MK Michal Cechmanek Kromeriz Kromeriz ASW-20 15m WL 110.3 14:05:22 16:36:27 2:31:05 107,90 km/h 271,70 km 763
5. 5 ŠNeK Zdenek Schenk Hranice Hranice Ventus ct 17,6m 115.9 14:16:37 16:45:56 2:29:19 110,33 km/h 275,84 km 728
6. 2 RK Pavel Zima Breclav Breclav Ventus cm 17,6m 115.9 14:06:12 16:31:43 2:25:31 108,34 km/h 270,85 km 706
7. 1 AR Roman Konarik Luhacovice Luhacovice Arcus M 117.1 14:06:28 16:39:47 2:33:19 107,36 km/h 274,33 km 683
8. 4 OK Jan Matejovsky Hranice Hranice Duo Discus 111.5 14:07:33 16:43:01 2:35:28 101,61 km/h 263,28 km 676
9. 8 HS Jan Šimon Kralupy n.Vlt. Kralupy n.Vlt. Nimbus 3 22,9m WL 121.1 14:07:24 16:41:03 2:33:39 110,13 km/h 282,01 km 673
10. 1 NS Jaroslav Buryan Zabreh Zabreh ASW-20 15m WL 110.3 13:57:27 16:31:59 2:34:32 99,73 km/h 256,87 km 666
11. 2 A1 Frantisek Vancura Hranice Hranice Nimbus 3 24,5m WL 122.5 14:06:41 16:37:03 2:30:22 110,03 km/h 275,74 km 659
12. 6 GL1 Antonin Kutalek Zabreh Zabreh Mini-Nimbus c 107.3 14:00:56 16:46:44 2:45:48 92,07 km/h 254,41 km 606
13. 2 GL Beat Albrecht Sumperk Sumperk LS-8-18 18m 116.1 14:01:36 16:37:28 2:35:52 93,79 km/h 243,64 km 541
14. 3 VP Miroslav Sklenar Zamberk Zamberk Duo Discus 111 14:07:30 16:52:43 2:45:13 88,14 km/h 242,71 km 523
15. 9 E8 Miroslav Koci Zamberk Zamberk Ventus 2cxt 18m 119.6 14:10:22 16:31:51 2:21:29 91,98 km/h 229,94 km 491
16. 1 25 Boris Bachraty Breclav Breclav SZD-42 Jantar 2B 116.1 14:09:08 16:46:44 2:37:36 85,94 km/h 225,74 km 453
17. 2 FL Filip Vita Kromeriz Kromeriz LAK-12 116.5 14:20:19 16:38:03 2:17:44 82,11 km/h 205,29 km 407
18. 4 AY Vladimir Spilka Hranice Hranice Nimbus 2b 116.5 14:04:42 16:43:11 2:38:29 81,84 km/h 216,17 km 404
19. HT Pavel Haluza Prostejov Prostejov Nimbus 2b 116.5 13:55:26 16:35:34 2:40:08 74,52 km/h 198,89 km 364
19. 1 MSko Dusan Sys Sumperk Sumperk DG-808 C WL 119.9 13:59:35 16:32:19 2:32:44 72,28 km/h 183,98 km 364
21. 15 KK Antonin Konicek Kunovice Kunovice HpH 304M SHARK 119.3 13:56:15 169,12 km 188
22. 5 OZ Tomas Profeld Jicin Jicin Ventus 2cm 18m 118.8 14:13:33 163,22 km 182
DNF 67 Roman Cerny Hranice Hranice ASW-20 15m WL 110.3 0,00 km 0
DNF 9 BC Kamil Sohr Sumperk Sumperk SZD-55 Promyk 107.9 0,00 km 0
DNF = Neletěl
67 - DNF
BC - DNF