14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Oficiální výsledky pro Klubová třída v úloze 2 (29. dubna 2018)

Traťové body:010VBT - 235NHRADEK - 187BORSOV - 041JABLONE - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 204,96 km
Informace k úloze:Maximum Points: 651, Day factor = 0,952 ; N = 42, n1 = 32, n2 = 20
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 13:54:21 16:02:04 2:07:43 96,29 km/h 204,96 km 620
2. LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:26:16 16:38:36 2:12:20 92,93 km/h 204,96 km 609
3. PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 14:27:51 16:45:27 2:17:36 89,37 km/h 204,96 km 587
4. IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 14:03:15 16:23:03 2:19:48 87,97 km/h 204,96 km 578
5. S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 13:35:13 15:50:17 2:15:04 91,05 km/h 204,96 km 567
6. BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 14:43:44 17:01:10 2:17:26 89,48 km/h 204,96 km 565
6. JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 14:27:03 16:48:12 2:21:09 87,13 km/h 204,96 km 565
8. NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 14:27:18 16:49:40 2:22:22 86,38 km/h 204,96 km 564
9. G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 13:31:04 15:57:39 2:26:35 83,90 km/h 204,96 km 545
10. MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:36:14 16:06:22 2:30:08 81,91 km/h 204,96 km 540
11. JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 13:57:45 16:40:59 2:43:14 75,34 km/h 204,96 km 492
12. Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 13:30:37 16:07:25 2:36:48 78,43 km/h 204,96 km 491
12. BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 13:33:27 16:20:53 2:47:26 73,45 km/h 204,96 km 491
14. M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 13:23:30 16:11:42 2:48:12 73,11 km/h 204,96 km 483
14. OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 13:31:08 16:20:23 2:49:15 72,66 km/h 204,96 km 483
16. SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:00:51 16:58:14 2:57:23 69,33 km/h 204,96 km 462
17. 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 13:24:00 16:20:31 2:56:31 69,67 km/h 204,96 km 459
18. NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 13:36:09 16:51:40 3:15:31 62,90 km/h 204,96 km 441
19. VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 14:48:22 17:42:27 2:54:05 70,64 km/h 204,96 km 440
20. 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 13:51:27 16:49:00 2:57:33 69,26 km/h 204,96 km 437
21. MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 14:39:08 17:42:46 3:03:38 66,97 km/h 204,96 km 423
21. ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 13:30:31 16:45:16 3:14:45 63,15 km/h 204,96 km 423
21. AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 13:38:36 17:03:43 3:25:07 59,95 km/h 204,96 km 423
21. JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 13:48:37 17:13:46 3:25:09 59,95 km/h 204,96 km 423
21. JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 15:04:10 18:34:16 3:30:06 58,53 km/h 204,96 km 423
21. MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 13:58:33 17:33:05 3:34:32 57,32 km/h 204,96 km 423
21. I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 13:26:09 17:45:20 4:19:11 47,45 km/h 204,96 km 423
28. JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 14:46:01 175,55 km 326
29. HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 13:45:43 179,29 km 301
30. GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 14:44:24 152,25 km 300
31. 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 15:05:35 151,26 km 298
32. R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 13:45:07 100,14 km 199
33. BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 14:45:12 98,00 km 190
34. JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 15:04:27 91,40 km 169
35. MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:54:08 22,16 km 44
36. JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 13:30:24 19,58 km 39
37. FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 13:35:07 14,02 km 27
38. 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 15:01:59 8,72 km 17
39. 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 13:42:10 1,24 km 3
40. YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 12:27:36 1,07 km 0
40. KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 13:11:57 0,47 km 0
DNS L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0,00 km 0
DNF RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF = Neletěl
DNS = Neodlétl
HE - Nesprávné otošení OB
R5 - Narušení MTMA Pardubice
BS - Narušení MTMA Pardubice
YZ - Nesprávný odlet
KW - Nesprávný odlet
RI - DNF
P1 - DNF
Q1 - DNF