14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Celkové výsledy Klubová třída po úloze 2

# OP Soutěžící Tým Klub Kluzák Handicap Celkem
1 NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 620
2 LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 609
3 PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 587
4 IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 578
5 S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 567
6 BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 565
6 JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 565
8 NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 564
9 G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 545
10 MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 540
11 JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 492
12 Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 491
12 BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 491
14 M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 483
14 OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 483
16 SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 462
17 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 459
18 NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 441
19 VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 440
20 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 437
21 MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 423
21 ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 423
21 AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 423
21 JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 423
21 JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 423
21 MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 423
21 I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 423
28 JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 326
29 HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 301
30 GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 300
31 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 298
32 R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 199
33 BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 190
34 JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 169
35 MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 44
36 JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 39
37 FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 27
38 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 17
39 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 3
40 YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 0
40 KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 0
40 L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0
40 RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0
40 P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0
40 Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0