14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Výsledky pro Klubová třída dne 2. května 2018, Úloha zrušena

Traťové body:002VBT - 228MALETIN - 257SUDKOV - 228MALETIN - 257SUDKOV - 228MALETIN - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 105,21 km  /  605,18 km  (105,21 km)
Čas na trati: 1:30:00
Informace k úloze:Maximum Points: 41, Day factor = 0,000 ; N = 33, n1 = 0, n2 = 0
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 15:23:45 65,75 km 0
1. NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 16:40:27 5,63 km 0
1. MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 15:34:31 4,89 km 0
1. IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 16:38:42 4,26 km 0
1. JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 15:24:57 4,19 km 0
1. NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 15:46:37 4,02 km 0
1. M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 15:37:39 3,96 km 0
1. HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 15:47:19 3,76 km 0
1. G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 16:41:05 3,55 km 0
1. JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 15:40:05 1,57 km 0
1. OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 15:40:28 1,28 km 0
1. MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 15:40:47 1,15 km 0
1. GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 15:40:07 0,91 km 0
1. BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 16:49:11 0,81 km 0
1. BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 15:39:27 0,78 km 0
DNS PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNS YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 0,00 km 0
DNF R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNS 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0,00 km 0
DNS BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNS JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 0,00 km 0
DNS JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNS 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 0,00 km 0
DNF VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNS 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNS MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 0,00 km 0
DNF I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 0,00 km 0
DNS FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 0,00 km 0
DNS MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNS L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0,00 km 0
DNS 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 0,00 km 0
DNS JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNF RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNS AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 0,00 km 0
DNS LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNS NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 0,00 km 0
DNF Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 0,00 km 0
DNS SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF = Neletěl
DNS = Neodlétl