14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Výsledky pro Klubová třída dne 5. května 2018, Úloha zrušena

Traťové body:010VBT - 187BORSOV - 200HOSTEJN - 205CHORNICE - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 105,38 km  /  342,98 km  (105,38 km)
Čas na trati: 1:30:00
Informace k úloze:
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
DNF PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 0,00 km 0
DNF KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 0,00 km 0
DNF P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 0,00 km 0
DNF NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 0,00 km 0
DNF RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNF MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 0,00 km 0
DNF 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0,00 km 0
DNF G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNF JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNF ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 0,00 km 0
DNF I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 0,00 km 0
DNF JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 0,00 km 0
DNF JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 0,00 km 0
DNF JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 0,00 km 0
DNF MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNF 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 0,00 km 0
DNF VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 0,00 km 0
DNF HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 0,00 km 0
DNF JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 0,00 km 0
DNF BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 0,00 km 0
DNF 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 0,00 km 0
DNF R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 0,00 km 0
DNF GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 0,00 km 0
DNF M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 0,00 km 0
DNF = Neletěl