14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Výsledky pro Klubová třída dne 4. května 2018, Úloha zrušena

Traťové body:010VBT - 305OLESNICE - 139KSNEZNIK - 141STEPANOV - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 99,90 km  /  413,60 km  (255,44 km)
Čas na trati: 2:00:00
Informace k úloze:Maximum Points: 413, Day factor = 0,099 ; N = 38, n1 = 3, n2 = 2
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. Y1 Karel Horalek Olomouc Olomouc LS-3 15m 104.4 14:26:49 16:43:39 2:16:50 65,78 km/h 150,01 km 41
2. Q1 Petr Havrlant Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 14:33:58 16:41:47 2:07:49 56,71 km/h 120,81 km 40
3. JB Antonin Pilat Vyskov Vyskov DG-200 15m 105 14:56:39 112,87 km 29
4. NK Rene Hudak Kunovice Kunovice Std. Cirrus WL 99.3 14:36:07 88,64 km 24
5. JR Tomas Prikryl Vyskov Vyskov DG-101 G 99.1 14:45:08 83,88 km 23
6. I7 Lukas Petrzela Olomouc Olomouc VSO-10 95.1 14:45:20 77,39 km 22
7. 13 Roman Lengal Breclav Breclav Cirrus VTC 99.8 14:31:07 75,16 km 21
8. FP Lubomir Papezik Luhacovice Luhacovice LS-4 102.1 14:25:34 75,48 km 20
8. 90 Miroslav Mancik Kyjov Kyjov Std. Cirrus 98.6 14:38:47 73,70 km 20
8. JT Josef Novak Kunovice Kunovice LS-1f 100.1 14:35:56 72,28 km 20
8. IF Vaclav Marel Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 15:02:21 70,74 km 20
8. BE Martin Kriz Pribyslav Pribyslav ASW-15B 97.9 14:26:40 70,09 km 20
8. NN Petr Jedlicka Medlanky Medlanky Phoebus A1 94 14:30:39 69,13 km 20
8. AP Peter Kaspar Vyskov Vyskov G-102 Astir 77 95.5 14:33:57 68,27 km 20
15. S20 Martin Ficnar Sumperk Sumperk LS-3a 15m 104.1 14:34:51 72,20 km 19
15. G2 Lubomir Motl Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 14:53:47 70,64 km 19
15. MP Michal Cupak Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:26:20 68,47 km 19
15. HE Martin Svarc Olomouc Olomouc DG-101 G 99.1 14:28:51 68,13 km 19
19. JA Petr Valenta Jaromer Jaromer Discus b 104.6 14:28:42 68,40 km 18
20. MR Tomas Ondrisek Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 14:47:18 66,91 km 17
21. 19 Roman Schotli Hranice Hranice ASW-19B 100.2 14:35:51 52,58 km 14
21. SD Stanislav Doskocil Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:31:35 52,07 km 14
23. NO Pavel Rericha Moravska Trebova Moravska Trebova ASW-19B 100.2 14:41:50 46,32 km 13
24. BV Petr Vodicka Jaromer Jaromer Janus dvojí 102.7 14:36:42 42,19 km 11
24. MF Vit Prokop Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 14:26:23 38,92 km 11
26. BS Jiri Vavrina Kyjov Kyjov LS-1f 100.1 14:46:17 15,12 km 4
26. OK6 Jan Kohout Zamberk Zamberk Std. Cirrus 98.6 14:48:02 15,06 km 4
28. 66 Pavel Simek Vyskov Vyskov DG-1000S 18m 104.5 14:51:12 9,82 km 3
28. YZ Yvona Vyhnankova Olomouc Olomouc ASW-15 96.9 14:29:20 9,53 km 3
30. JG Jan Pokluda Sumperk Sumperk ASW-15B WL 98.4 14:51:27 7,86 km 2
31. GO David Vrchota Jaromer Jaromer Std. Cirrus 98.6 14:51:21 3,96 km 1
31. JK Jiri Koudela Vyskov Vyskov ASW-19B 100.2 14:26:50 2,73 km 1
33. 2Y Sabina Vitova Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 14:32:13 1,59 km 0
33. JJ Martin Urner Letnany Letnany ASW-15B 97.9 14:52:08 1,10 km 0
33. L1 Ludek Mikl Kromeriz Kromeriz G-102 Astir Jeans 94.2 14:51:56 1,04 km 0
33. PIF Libor Bednarik Kunovice Kunovice Std. Cirrus 98.6 14:33:15 0,25 km 0
DNF ZX Martin Novak VAP VAP DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF MSkl Oldrich Kounovsky Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNS KW Lukas Fronek Kyjov Kyjov G-103 Twin Basic 92.3 0,00 km 0
DNF RI Michal Kodousek Jaromer Jaromer LS-3 15m 104.4 0,00 km 0
DNF P1 Pavel Handl Kromeriz Kromeriz Phoebus A1 94 0,00 km 0
DNF LJ Ladislav Jozsa Medlanky Medlanky Std. Cirrus 98.6 0,00 km 0
DNF M Radek Zima Breclav Breclav DG-100 99.1 0,00 km 0
DNS R5 Jaromir Vlk Sumperk Sumperk ASW-15B 97.9 0,00 km 0
DNF VZ Marek Sild Kunovice Kunovice DG-400 15m 105.7 0,00 km 0
DNF = Neletěl
DNS = Neodlétl
ZX - DNF
MSkl - DNF
RI - DNF
P1 - DNF
LJ - DNF
VZ - DNF