14. Jarní pohár Jeseníků 2018

Šumperk, Česká republika,   28. dubna 2018 – 7. května 2018

Výsledky pro Kombi třída dne 4. května 2018, Úloha zrušena

Traťové body:007VBT - 305OLESNICE - 016CGORA - 345SKALKY - 000LKSU
Vzdálenost v úloze: 123,80 km  /  437,53 km  (279,58 km)
Čas na trati: 2:00:00
Informace k úloze:Maximum Points: 621 ; Day factor = 0,197, Completion factor = 0,600 ; Start time interval = 0min
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. RK Pavel Zima Breclav Breclav Ventus cm 17,6m 115.9 15:13:05 188,07 km 73
2. KK Antonin Konicek Kunovice Kunovice HpH 304M SHARK 119.3 15:13:17 188,51 km 72
3. A1 Frantisek Vancura Hranice Hranice Nimbus 3 24,5m WL 122.5 15:13:56 122,28 km 45
4. ZS Marek Blatak Sumperk Sumperk Duo Discus T 111 15:13:45 82,81 km 34
5. HS Jan Šimon Kralupy n.Vlt. Kralupy n.Vlt. Nimbus 3 22,9m WL 121.1 15:17:55 88,96 km 33
6. ŠNeK Zdenek Schenk Hranice Hranice Ventus ct 17,6m 115.9 15:15:44 82,67 km 32
6. ZB Zdenek Boruvka Jicin Jicin LS-8 15m 111.7 15:16:27 80,10 km 32
8. JS Jiri Steiger Olomouc Olomouc Ventus 2cxt 18m 120.2 15:13:01 68,28 km 26
9. AY Vladimir Spilka Hranice Hranice Nimbus 2b 116.5 15:05:32 6,91 km 3
10. AR Roman Konarik Luhacovice Luhacovice Arcus M 117.1 15:14:18 4,81 km 2
10. NS Jaroslav Buryan Zabreh Zabreh ASW-20 15m WL 110.3 15:27:43 4,71 km 2
10. OK Jan Matejovsky Hranice Hranice Duo Discus 111.5 14:56:17 4,46 km 2
10. MK Michal Cechmanek Kromeriz Kromeriz ASW-20 15m WL 110.3 14:57:32 4,01 km 2
14. OZ Tomas Profeld Jicin Jicin Ventus 2cm 18m 118.8 15:51:36 3,23 km 1
14. HT Pavel Haluza Prostejov Prostejov Nimbus 2b 116.5 15:18:13 2,25 km 1
14. FL Filip Vita Kromeriz Kromeriz LAK-12 116.5 15:28:04 2,17 km 1
14. VP Miroslav Sklenar Zamberk Zamberk Duo Discus 111 15:14:59 1,63 km 1
18. E8 Miroslav Koci Zamberk Zamberk Ventus 2cxt 18m 119.6 15:22:14 0,46 km 0
DNF GL Beat Albrecht Sumperk Sumperk LS-8-18 18m 116.1 0,00 km 0
DNF MSko Dusan Sys Sumperk Sumperk DG-808 C WL 119.9 0,00 km 0
DNF BC Kamil Sohr Sumperk Sumperk SZD-55 Promyk 107.9 0,00 km 0
DNS GL1 Antonin Kutalek Zabreh Zabreh Mini-Nimbus c 107.3 0,00 km 0
DNF 67 Roman Cerny Hranice Hranice ASW-20 15m WL 110.3 0,00 km 0
DNF 25 Boris Bachraty Breclav Breclav SZD-42 Jantar 2B 116.1 0,00 km 0
DNF = Neletěl
DNS = Neodlétl
MSko - DNF
BC - DNF
67 - DNF