34. Dannstadter Vergleichsfliegen 2019

Ludwigshafen, Německo,   29. května 2019 – 10. června 2019

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
RP Sophie Müller SFG Giulini LS 1 f Klubová 100
CH R.Hähndel & G.Sturm SSV Ludwigshafen LS 7 WL Klubová 107
JO Wolfgang Zeyen LSV Essweiler Ka 6CR Klubová 82
I Mika Zeyen LSV Essweiler ASW-15 Klubová 97
KT Stefan Schneider SFG Bensheim Std. Cirrus Klubová 99
JF Jana Schmidt SFG Bensheim Std. Libelle Klubová 98
X4 Fabian Pascal Schmidt AC Idar-Oberstein LS 4 Klubová 104
W Steffen Rogoll AC Idar-Oberstein Std. Libelle Klubová 98
R9 A.Marcks & S.Gieß FSC Rüsselsheim LS 4 Klubová 104
2A Felix Maier SFG Bensheim Std. Libelle Klubová 98
CL Team K.Leitner/S.Lorenz/L.Seitz/Y.Strickler SSV Ludwigshafen ASK 21 Klubová 92
4P M.Laubender & M.Engisch SFG Giulini LS 4 Klubová 104
V1 Rene Kernbach FSVO Reinheim SB 5 E Klubová 88
UB Christoph Kauf SFSV Hassloch ASW 15 Klubová 97
7S Juli Goll SFG Giulini DG 300 Klubová 105
4R R.Fürderer & J.Medic FSC Rüsselsheim LS 4 Klubová 104
S1 Johannes Flieger LSG Bayreuth Std. Libelle Klubová 99
IH Frank Donnermeyer Apus LS 4 Klubová 104
66 K.H.Müller & K.Müller SFG Giulini ASK 13 Klubová 79
SM Jan Bischoff SFG Wershofen LS 1 f Neo Klubová 101
7J Ch.Müller & J.Kiefer SSV Ludwigshafen LS 7 WL Klubová 107
YH Team M.Althaus, M.Schmitt, M.Karl, J.Thomas AC Nastätten DG 1000T/20m Mixed 110
XXX Team A.Boml, H.Kreuzer, M.Deichmann SFG Bensheim Duo Discus XL Mixed 111
XR Juergen Sottung Apus Glasflugel 304 Mixed 110
XL Team S.Theis, C.Theis, V.Stutzer FSG Elz Duo Discus Mixed 110
T Georg Theisinger DJK Landau JS 3-15m Mixed 116
RI N.Kratz & P.Sobucki LSV Bruchsal DG 1000T/20m Mixed 110
MR M.Wallmer & L.Krause FSVO Reinheim Kestrel 17m Mixed 110
LT Laurenz Theisinger DJK Landau ASG 29 15m Mixed 114
L8 D.Lott & K.Goll SSV Ludwigshafen LS8 15 m Mixed 108
KD J.Schmidt & H.Rupp AC Idar-Oberstein Duo Discus Mixed 110
KB Sebastian Bethge Mittelhess. Verein für Flugsport Sontra Ventus bT/15m Mixed 110
GT Jochen Kuhn FSV Pleidelsheim ASW 28 Mixed 108
GIU Team J.Schliephake, V.Schliephake, M.Ott, F.Müller SFG Giulini DG 1000T/20m Mixed 110
EO Jan Hertrich LSG Bayreuth LS 8 18m T Mixed 114
EL Alfred Perlich AC Nastätten DG 200/17 Mixed 109
DR Marc Schick FSV Neustadt Ventus 2 Mixed 114
DL Team D. Sailler, M.Grohe, A.Schottmüller, L. Hildebrandt SSV Ludwigshafen Duo Discus Mixed 110
SI Johannes Dibbern SSV Ludwigshafen Ls 8 15m Neo Mixed 108
C1 Peter Lutz FSV Pleidelsheim Ventus 2 Mixed 114
AI Stefan Kuse SFG Giulini Ventus bT/15m Mixed 110
AG Bernd Hubka FSG Elz JS 3-18m J Mixed 121
63 Frank Fröhlich & M.Dupont, W.Decker, A.-L.Ludwig LSV Homberg/Efze ASG 32Mi Mixed 114
1G Henrik Bieler AC Landau Ventus 2 Mixed 114
04 Stephan Schnell SFSV Haßloch Glasflugel 304 Mixed 110

Poslední vítěz

1. K.H.Müller & K.Müller 58,99 km/h
2. Steffen Rogoll 66,04 km/h
3. Felix Maier 65,84 km/h
Aktualizováno: 15.06.19 6:20
1. Laurenz Theisinger 117,52 km/h
2. Georg Theisinger 115,73 km/h
3. Johannes Dibbern 106,21 km/h
Aktualizováno: 15.06.19 6:19

Poslední úloha

Úloha 6, 9. 6. 2019
Vzdálenost v úloze: 99,65 km  /  258,85 km  (177,13 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 09.06.19 9:32
Úloha 6, 9. 6. 2019
Vzdálenost v úloze: 99,65 km  /  258,85 km  (177,13 km)
Čas úlohy: 2:30:00
Aktualizováno: 09.06.19 9:35