34. Dannstadter Vergleichsfliegen 2019

Ludwigshafen, Nemčija,   29. maj 2019 – 10. junij 2019

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
RP Sophie Müller SFG Giulini LS 1 f Klubski 100
CH R.Hähndel & G.Sturm SSV Ludwigshafen LS 7 WL Klubski 107
JO Wolfgang Zeyen LSV Essweiler Ka 6CR Klubski 82
I Mika Zeyen LSV Essweiler ASW-15 Klubski 97
KT Stefan Schneider SFG Bensheim Std. Cirrus Klubski 99
JF Jana Schmidt SFG Bensheim Std. Libelle Klubski 98
X4 Fabian Pascal Schmidt AC Idar-Oberstein LS 4 Klubski 104
W Steffen Rogoll AC Idar-Oberstein Std. Libelle Klubski 98
R9 A.Marcks & S.Gieß FSC Rüsselsheim LS 4 Klubski 104
2A Felix Maier SFG Bensheim Std. Libelle Klubski 98
CL Team K.Leitner/S.Lorenz/L.Seitz/Y.Strickler SSV Ludwigshafen ASK 21 Klubski 92
4P M.Laubender & M.Engisch SFG Giulini LS 4 Klubski 104
V1 Rene Kernbach FSVO Reinheim SB 5 E Klubski 88
UB Christoph Kauf SFSV Hassloch ASW 15 Klubski 97
7S Juli Goll SFG Giulini DG 300 Klubski 105
4R R.Fürderer & J.Medic FSC Rüsselsheim LS 4 Klubski 104
S1 Johannes Flieger LSG Bayreuth Std. Libelle Klubski 99
IH Frank Donnermeyer Apus LS 4 Klubski 104
66 K.H.Müller & K.Müller SFG Giulini ASK 13 Klubski 79
SM Jan Bischoff SFG Wershofen LS 1 f Neo Klubski 101
7J Ch.Müller & J.Kiefer SSV Ludwigshafen LS 7 WL Klubski 107
YH Team M.Althaus, M.Schmitt, M.Karl, J.Thomas AC Nastätten DG 1000T/20m Mixed 110
XXX Team A.Boml, H.Kreuzer, M.Deichmann SFG Bensheim Duo Discus XL Mixed 111
XR Juergen Sottung Apus Glasflugel 304 Mixed 110
XL Team S.Theis, C.Theis, V.Stutzer FSG Elz Duo Discus Mixed 110
T Georg Theisinger DJK Landau JS 3-15m Mixed 116
RI N.Kratz & P.Sobucki LSV Bruchsal DG 1000T/20m Mixed 110
MR M.Wallmer & L.Krause FSVO Reinheim Kestrel 17m Mixed 110
LT Laurenz Theisinger DJK Landau ASG 29 15m Mixed 114
L8 D.Lott & K.Goll SSV Ludwigshafen LS8 15 m Mixed 108
KD J.Schmidt & H.Rupp AC Idar-Oberstein Duo Discus Mixed 110
KB Sebastian Bethge Mittelhess. Verein für Flugsport Sontra Ventus bT/15m Mixed 110
GT Jochen Kuhn FSV Pleidelsheim ASW 28 Mixed 108
GIU Team J.Schliephake, V.Schliephake, M.Ott, F.Müller SFG Giulini DG 1000T/20m Mixed 110
EO Jan Hertrich LSG Bayreuth LS 8 18m T Mixed 114
EL Alfred Perlich AC Nastätten DG 200/17 Mixed 109
DR Marc Schick FSV Neustadt Ventus 2 Mixed 114
DL Team D. Sailler, M.Grohe, A.Schottmüller, L. Hildebrandt SSV Ludwigshafen Duo Discus Mixed 110
SI Johannes Dibbern SSV Ludwigshafen Ls 8 15m Neo Mixed 108
C1 Peter Lutz FSV Pleidelsheim Ventus 2 Mixed 114
AI Stefan Kuse SFG Giulini Ventus bT/15m Mixed 110
AG Bernd Hubka FSG Elz JS 3-18m J Mixed 121
63 Frank Fröhlich & M.Dupont, W.Decker, A.-L.Ludwig LSV Homberg/Efze ASG 32Mi Mixed 114
1G Henrik Bieler AC Landau Ventus 2 Mixed 114
04 Stephan Schnell SFSV Haßloch Glasflugel 304 Mixed 110

Zadnji zmagovalec

1. K.H.Müller & K.Müller 58,99 km/h
2. Steffen Rogoll 66,04 km/h
3. Felix Maier 65,84 km/h
Posodobljeno: 15. 06. 19 06:20
1. Laurenz Theisinger 117,52 km/h
2. Georg Theisinger 115,73 km/h
3. Johannes Dibbern 106,21 km/h
Posodobljeno: 15. 06. 19 06:19

Najnovejša naloga

Naloga 6, 9. jun. 2019
Razdalja naloge: 99,65 km  /  258,85 km  (177,13 km)
Trajanje naloge: 2:30:00
Posodobljeno: 9. 06. 19 09:32
Naloga 6, 9. jun. 2019
Razdalja naloge: 99,65 km  /  258,85 km  (177,13 km)
Trajanje naloge: 2:30:00
Posodobljeno: 9. 06. 19 09:35