Safari Cup 2020

Dvůr Králové Nad Labem, Česká republika,   28. června 2020 – 11. července 2020

Piloti

Soutěžící Klubová Kluzák Třída Koeficient
LE Leoš Nosek Vyškov G-104 Speed Astir II b klub 102,5
IQ Tomas Hynek Dvur Kralove DG-200 15m klub 105
JP Petr Lonsky Touzim Cirrus VTC klub 99,8
EX Marek Malinsky Chrudim Std. Cirrus klub 98,6
MR Petr Omelka Vyskov DG-400 15m klub 105,7
E7 Vaclav Sehnal Kolin ASK-21 dvojí klub 88,6
VS Lukas Hykl Kolin SZD-48 Jantar std. 2 (3) WL klub 100,7
AC Martin Cicvarek Liberec DG-400 15m klub 105,7
HD Jan Zezula Praha Letnany ASW-19B klub 100,2
HX Petr Velek Benesov DG-400 15m klub 105,7
5 Jiri Tomicek Dvur Kralove G-103 Twin Astir solo klub 91,9
17 David Tejnora Kolin Std. Cirrus klub 98,6
V4 Artur Szlachta KSS/LSV Zellhausen LS-4 klub 102,5
KA Wolfgang Sluka Liberec Std. Cirrus klub 98,6
HK Jiri Skarka Chomutov ASW-19 klub 100,2
V2 Jaroslav Sima Chomutov G-104 Speed Astir II klub 102,6
YL Jerzy Mikolajczyk SAZM Plock LS-4 klub 102,5
78 Tomas Kulhavy Liberec VSO-10 klub 95,6
KSS Marek Kornec Dvur Kralove Janus C (FG) klub 103,7
LB Jan Hybner Liberec HpH 304cz /15m klub 107,8
KE Karel Ertl LK Breclav TST-10M Atlas klub 93,8
IH Milan Dvorak Liberec HpH 304cz /15m klub 107,8
N5 Romuald Dorofieczyk Jelenia Gora DG-300 WL klub 104,7
JE Jiri Donat Praha Letnany Std. Cirrus WL klub 99,3
VE Pavel Derda Dvur Kralove Cirrus VTC klub 99,8
Fili Ryszard Bendkowski Warszawa SZD-41A Jantar std. klub 99,6
LS Tomas Ditrt Podhorany ASW-20 (A)+F /15m volná 107,1
VR Ladislav Prokes Vrchlabi Discus b (voda) volná 108
DJ Jan Dersak Kralupy HpH 304JS SHARK /18m (573kg) (voda) volná 116,1
ZS Simon & Simon Kralupy Duo Discus T (700kg) (voda) volná 111
JP Jan Pazour Dvur Kralove ASW-20 L+FL /16,6m volná 108,3
HS Lukas Hynek Dvur Kralove Nimbus 3 /22,9m WL -750kg (voda) volná 121,1
ZB Zdenek Boruvka Jicín LS8 a,b,s,18 /15m (voda) volná 111,7
W8 Jana Veprekova Dvur Kralove LS8 a,b,s,18 /15m (voda) volná 111,7
ST Slavomir Tanglmajer Chomutov DG-400 17m volná 108,3
VV Milan Meisner Dvur Kralove Ventus c /17,6m (voda) volná 117,3
777 Karel Policky Kolin Duo Discus XL volná 110,2
XM David Mach Hronov JS3 TJ - 18m (voda) volná 122,7
BU Pavel Kuriscak Beroun L13 Blanik Duo Blaník 76
Y Panek & Pankova Dvur Kralove L-23 Super Blanik Duo Blaník 76
FI Vladislav Cadsky L-13 Blanik Duo Blaník 76
V Broz & Pochman Vrchlabi L13 Blanik Duo Blaník 76
BU Hosek & Liska Beroun L13 Blanik Duo Blaník 76
VF Sehnoutka & Fidler Dvur Kralove L 13 Blanik Duo Blaník 76
ET Kuk & Vondryska Dvur Kralove L-13 Blanik dvoji Duo Blaník 76
KM Rapac & Teichman Dvur Kralove L-23 Super Blanik Duo Blaník 76
X Prihoda & Prihodova Kralupy L-23 Super Blanik dvoji Duo Blaník 76
AY Pivonka & Obst Vrchlabí L-13 Blanik Duo Blaník 76
FL Markl & Boehm Kolin L 13 Blanik dvoji Duo Blaník 76
LR Jan Karnik Letkov L-23 Super Blanik Duo Blaník 76
23 Hybner & Zajic Liberec L-23 Super Blanik Duo Blaník 76
FI Martin Benesovsky Kolin L 13 Blanik dvoji Duo Blaník 76

Poslední vítěz

1. Simon & Simon 79,73 km/h
2. Zdenek Boruvka 76,16 km/h
3. Milan Meisner 78,96 km/h
Aktualizováno: 10.07.20 14:18
1. David Tejnora 75,32 km/h
2. Milan Dvorak 77,90 km/h
3. Jan Hybner 77,63 km/h
Aktualizováno: 11.07.20 10:39
1. Broz & Pochman 48,53 km/h
1. Prihoda & Prihodova 48,43 km/h
3. Hosek & Liska 42,65 km/h
4. Hybner & Zajic 168,05 km
Aktualizováno: 10.07.20 13:21

Poslední úloha

Úloha 6, 7. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 146,63 km  /  568,42 km  (357,49 km)
Čas úlohy: 3:15:00
Aktualizováno: 07.07.20 9:06
Úloha 5, 7. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 117,32 km  /  459,02 km  (288,13 km)
Čas úlohy: 3:15:00
Aktualizováno: 07.07.20 9:03
Úloha 6, 7. 7. 2020
Vzdálenost v úloze: 77,06 km  /  332,35 km  (204,56 km)
Čas úlohy: 2:45:00
Aktualizováno: 07.07.20 9:13