WAGA State Championship 23/24

Narrogin, Austrálie,   16. listopadu 2023 – 25. listopadu 2023

Oficiální výsledky pro Standart v úloze 3 (20. listopadu 2023)

Traťové body:01NARRAIR - 85Williams - 80Wagin - 47Kondinin - 01NARRAIR
Vzdálenost v úloze: 142,07 km  /  326,88 km  (321,68 km)
Čas na trati: 2:30:00
Informace k úloze:FFVP Script 2023-100 - Epreuve de vitesse sur secteurs - N=19 - n1=16 - n2=15 - n3=1 - n4=17 - Facteur journalier (F)=1.000 - Facteur achèvement (Fcr)=1.000 ; Param. Classe Standard+15m+Biplace20m - Dist. min. valid. (Dm)=120km - Dist. min. 1000pts (D1)=300km - Points maximum (Pm)=770 - Points vitesse (PvM)=405 - Points distance (PdM)=365
# OP Soutěžící Tým Klubová Kluzák Handicap Odlet Cíl Čas Rychlost Vzdálenost Body
1. 2 N1
Norm Bloch
BSS JS 3 18 Jet 1.11 14:16:18 16:56:22 2:40:04 109,67 km/h 292,57 km 770
2. IUG
Ashley Boyle
NGC SZD 42-2 Jantar 2B 1.005 14:10:56 16:43:00 2:32:04 95,71 km/h 242,58 km 726
3. 1 ULZ
Ben Terrell
BSS Ventus 2cx (18m) 1.09 14:19:55 17:10:21 2:50:26 101,52 km/h 288,37 km 700
4. 1 IIL
Chris Runeckles
BSS JS-1C 18m 1.1 14:12:12 16:44:10 2:31:58 101,02 km/h 255,86 km 684
5. VOG
Joshua Geerlings
NGC JS1C 18m 1.1 14:20:09 17:05:52 2:45:43 98,74 km/h 272,71 km 658
6. IB
Daryl Mackay
BSS ASW-20 0.995 14:10:40 16:49:35 2:38:55 89,19 km/h 236,23 km 657
7. 2 KZ
Kim Taylor
BSS JS 3 18 Jet 1.11 14:14:30 16:55:17 2:40:47 98,18 km/h 263,08 km 642
8. 1 KG
Arnold Geerlings
NGC ASH 25E 1.08 14:16:26 16:44:33 2:28:07 94,99 km/h 237,48 km 636
9. 3 S10
Rob Hanbury
GCWA Stemme S10 1.015 14:12:33 16:46:11 2:33:38 88,82 km/h 227,43 km 631
10. 3 PC
Paul Croft
BSS LAK-17B FES 1.075 14:18:41 16:58:21 2:39:40 93,26 km/h 248,18 km 621
11. 1 H2
Peter Howlett
BSS ASH 26E 1.06 14:11:08 16:59:21 2:48:13 90,80 km/h 254,57 km 608
12. 1 IUQ
Geoff Overheu
BSS Discus bT 0.97 14:10:29 17:02:30 2:52:01 81,74 km/h 234,34 km 591
13. 2 GSA
John Bugno
NGC LS 4 0.955 14:09:07 16:58:06 2:48:59 78,43 km/h 220,90 km 565
14. 2 HNX
David & Dayle Fry & Found
NGC Janus C(FG) 0.925 14:09:28 16:47:07 2:37:39 63,89 km/h 167,88 km 404
15. 3 HDL
Jason Townes
BSS LS 4 0.955 14:28:22 16:52:03 2:23:41 64,92 km/h 162,31 km 391
16. 5 7L
Tim Kullack
BSS Discus CS 0.99 14:18:53 16:33:45 2:14:52 63,73 km/h 159,33 km 365
17. KT
Rick Amery
NGC DG 500 20m 0.955 14:19:12 94,40 km 136
18. GOG
Glenn Hawser
BSS Nimbus 2 1.005 14:34:13 38,76 km 53
19. GTO
Sally & Russell Crawcour & Brielly
GCWA DG1000/20m 0.975 14:30:46 30,00 km 42
DNF XT
Jennifer Shearer
NGC SZD 55 0.985 0,00 km 0
DNF AW
John Whitman
NGC Nimbus_2C 1.005 0,00 km 0
DNF = Neletěl