35th FAI World Gliding Championships - Standard, 15m, Club

Ostrów Wielkopolski Michałków, Poljska,   08. julij 2018 – 21. julij 2018

Piloti

TO Tekmovalec Klub Jadralno letalo Razred Hendikep
HR1 Dani Zaninovic Jantar std 3 Klubski 1.022
JAY Boyd Willat ASW 19 Klubski 1.008
M2 Krzysztof Wiercioch SZD-55 Klubski 1.014
J1 Michael Westbrook ASW 19 Klubski 1.004
MT Sabrina Vogt Libelle Std Klubski 985
T5 Juha Vainikka Jantar std 3 Klubski 1.010
C71 Luca Urbani Cirrus Std Klubski 997
SN Jaroslav Tomaňa Cirrus Std Klubski 991
1A Tamas Ferenc LS-3 Klubski 1.049
HR2 Vinko Soljan ASW 19B Klubski 1.000
G1 Frantisek Sobek DG 100 Klubski 991
75 Sergei Serov Cirrus Std Klubski 991
28 Simone Selvini Cirrus Std Klubski 991
MS Mario Schupfer ASW-15b Klubski 995
A8 Tomasz Rubaj SZD-55 Klubski 1.017
G3 Sviatoslav Roublev Discus Klubski 1.039
6H Jan Rothhardt LS-1d Klubski 990
70 Aldo Rodríguez ASW-20 Klubski 1.059
RT David Richter-Trummer Libelle H301 Klubski 1.017
XII Vladimir Radovskiy Cirrus Std Klubski 997
JC Jaume Prats Libelle Std Klubski 989
KW Rasmus Ørskov ASW-20 Klubski 1.053
DI Ivan Novak Cirrus Std Klubski 994
69 Niklas Löfgren SZD-55 Klubski 1.008
PL Darius Liaugaudas Pegase 101A Klubski 1.027
WU Andrej Lebedev ASW-20 Klubski 1.055
WG Jonas Langenegger LS 4 Klubski 1.019
IPB Tim Kuijpers H304CZ Klubski 1.039
MF Jozef Kozar LS-1f Klubski 1.005
WB Antti Koskiniemi SZD-55 Klubski 1.017
MC Attila Korom ASW-20 Klubski 1.063
SK Sergey Klyuev Jantar std 3 Klubski 1.014
SA Frederic Hoyeau LS 4 Klubski 1.019
74 Frank Hiemstra Cirrus Std Klubski 997
FAY Felipe Girado LS 4 Klubski 1.033
WW Javier Gaude LS 4 Klubski 1.022
MN Simon Gantner LS 4a Klubski 1.025
2S Nick Fremau Libelle std Klubski 985
TP Tim Fletcher Libelle Std Klubski 976
528 Gerrard Dale Libelle Std Klubski 986
PG James Crowhurst ASW 19B Klubski 1.000
G7 Per Carlin LS-1f Klubski 1.002
YYY Wolli Beyer Libelle H301 Klubski 1.020
BR Peter Bertels Libelle Std Klubski 985
SD Eric Bernard LS 4 Klubski 1.019
TK Jakub Barszcz SZD-55 Klubski 1.017
UX Allan Barnes LS-1f Klubski 1.002
HI Aliaksandr Babkevich Jantar std 3 Klubski 1.010
3V Adam Woolley Ventus 3T 15 metrski 1
M6 Jeroen van Dijk ASW 27 15 metrski 1
T6 Timothy Taylor ASW 27B 15 metrski 1
2W Luke Szczepaniak ASW 27B 15 metrski 1
FS Daan Spruyt ASW 27 15 metrski 1
PS Fernando Silva ASW 27 15 metrski 1
FQ Maximilian Seis JS 3 15 metrski 1
Z3 Tim Scott ASG 29 15 metrski 1
VV Vytautas Sabeckis Ventus 2ax 15 metrski 1
MZ Gvidas Sabeckis ASG 29 15 metrski 1
FM Christophe Ruch JS 3 15 metrski 1
WS Kristian Roine ASG 29E 15 metrski 1
MR Michael Rass ASG-29E 15 metrski 1
MW Matias Pasztor Ventus 2b 15 metrski 1
27B Francisco Ortega ASW 27 15 metrski 1
FH Jan Omsels Ventus 2ax 15 metrski 1
XG Sergei Morozov ASG 29 15 metrski 1
19 Cristián Marcaida Ventus 2 15 metrski 1
WO Andreas Lutz Ventus 3T 15 metrski 1
PE Sebastian Luengo Ventus 2a 15 metrski 1
AX Radek Krejcirik Ventus 2ax 15 metrski 1
AI Zoltan Kore JS3 15 metrski 1
PC Sebastian Kawa ASG 29 15 metrski 1
ML Uys Jonker JS 3 15 metrski 1
OG Attie Jonker JS 3 15 metrski 1
NJ Nico Jägli LS-6a 15 metrski 1
HQ Mike Hürlimann Ventus 2a 15 metrski 1
EH Harri Hirvola Ventus 2a 15 metrski 1
5A Zoltan Hamar Ventus 2a 15 metrski 1
T Jan Hald Ventus 2cT 15 metrski 1
RP Łukasz Grabowski Diana 2 15 metrski 1
GT Thomas Gostner Ventus 2ax 15 metrski 1
7A Carlos González de Herrero ASW 27B 15 metrski 1
EK Øjvind Frank Ventus 3 15 metrski 1
F2 Derren Francis Ventus 3 15 metrski 1
QZ Ondrej Bordovsky ASG 29E 15 metrski 1
Ei Sebastian Bauder Ventus 2ax 15 metrski 1
EX Pablo Vispe Sola ASW-24 Standardni 1
M7 Sjors van Loon LS-8 Standardni 1
HAL Tamás Vámosi Discus 2ax Standardni 1
ZM Joris Vainius Lak 19 Standardni 1
DT Dmitriy Timoshenko Discus 2a Standardni 1
IKI Richard Swanstrom Discus 2t Standardni 1
ES Petri Sucksdorff LS-8 Standardni 1
AJ Ray Stewart Discus 2a Standardni 1
TS Tizian Steiger Discus 2b Standardni 1
JS Juha Sorri Discus 2b Standardni 1
Y Mateusz Siodłoczek Discus 2a Standardni 1
2SI Sjaak Selen Discus 2a Standardni 1
A1 Matthew Scutter Discus 2a Standardni 1
KG Martin Schwab Discus 2a Standardni 1
YB Norbert Alin Scarlat Discus 2a Standardni 1
W8 Gonzalo Riera LS-8 Standardni 1
VZ Dawid Pretorius LS-8 Standardni 1
YA Victor-Alex Pop Discus 2a Standardni 1
GG Vittorio Pinni LS-8 Standardni 1
TA Jan-Ola Nordh Discus 2 Standardni 1
FL Vladas Motuza Discus 2a Standardni 1
02 Anton Minskiy Discus 2a Standardni 1
FX Pavel Loužecký LS-8b Standardni 1
MK Jim Lee Discus 2b Standardni 1
1Z Nico Le Roux LS-8 Standardni 1
HUN Sandor Laurinyecz Discus 2ax Standardni 1
D2 Poul Kim Larsen Discus 2a Standardni 1
6 Howard Jones Discus 2a Standardni 1
LT Jeroen Jennen LS-8 Standardni 1
SI Dominik Jančik LS-8 Standardni 1
KS Makoto Ichikawa LS-8 Standardni 1
CM Dennis Huybreckx Ls-8 Standardni 1
YU Marvin Huss Discus 2b Standardni 1
AXI Mogens Hoelgaard Discus 2a Standardni 1
JPA Aude Grangeray Discus 2a Standardni 1
LV Guillaume Girard Discus 2a Standardni 1
SB Björn Gintzel LS-8 neo Standardni 1
AU Cristian Franzini LS-8 Standardni 1
HR3 Frane Franic ASW 24 Standardni 1
DII Maros Divok Discus 2b Standardni 1
FD Guido Dalla Rosa Prati LS-8 Standardni 1
JB Miloslav Cink LS-8b Standardni 1
ST Pascal Brunner Discus 2b Standardni 1
F1 David Bromley LS-8 Standardni 1
ET Louis Bouderlique Discus 2a Standardni 1
I Łukasz Błaszczyk Discus 2a Standardni 1
M1 Kilian Biechele LS-8 neo Standardni 1

Zadnji zmagovalec

1. Makoto Ichikawa 117,38 km/h
2. Matthew Scutter 117,34 km/h
3. Łukasz Błaszczyk 112,47 km/h
Posodobljeno: 22. 07. 18 09:11
1. Sebastian Kawa 124,16 km/h
2. Łukasz Grabowski 123,22 km/h
3. Harri Hirvola 122,81 km/h
Posodobljeno: 22. 07. 18 09:13
1. Rasmus Ørskov 107,49 km/h
2. Jaroslav Tomaňa 100,17 km/h
3. Ivan Novak 100,43 km/h
Posodobljeno: 22. 07. 18 09:33

Najnovejša naloga

Naloga 9, 21. jul. 2018
Razdalja naloge: 431,68 km
Posodobljeno: 21. 07. 18 12:28
Naloga 9, 21. jul. 2018
Razdalja naloge: 505,52 km
Posodobljeno: 21. 07. 18 12:27
Naloga 9, 21. jul. 2018
Razdalja naloge: 403,34 km
Posodobljeno: 21. 07. 18 16:47